Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK CRATIS VARAŽDIN
  Klub: OK CRATIS VARAŽDIN
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Ivica Đolonga - 098 161 82 31,
 
PRVA LIGA – seniorke
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
6. ŽOK DRENOVA – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:23,25:19)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Filip Mikuličić     zapisničar: Barbara Žunić
1. granični sudac: Domagoj Badanjak     2. granični sudac: Irina Čučković        
 
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
7. OK CRATIS VARAŽDIN – OK PULA 1:3 (12:25,25:21,19:25,22:25)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Martina Novak        
 
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
18. OK CRATIS VARAŽDIN – OK VELIKA GORICA 2:3 (25:10,20:25,25:19,22:25,13:15)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Martina Novak     zapisničar: Neva Bartolec
1. granični sudac: Tara Fošnar     2. granični sudac: Tomas Goričanec        
 
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
20. ŽOK SINJ – OK CRATIS VARAŽDIN 3:1 (25:15,25:19,23:25,25:22)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     zapisničar: Karla Vardić
1. granični sudac: Dora Tolj     2. granični sudac: Marija Krišto        
 
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
29. OK CRATIS VARAŽDIN – HAOK ZAGREB 3:0 (25:17,25:15,25:18)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Boris Vurušić
zapisničar: Ivana Šobak                
 
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
33. ŽOK VINKOVCI – OK CRATIS VARAŽDIN 1:3 (25:16,19:25,15:25,21:25)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Ivona Ćosić
1. granični sudac: Mario Mihaljević     2. granični sudac: Mia Merli        
 
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
40. OK CRATIS VARAŽDIN – ŽOK DUBROVNIK 1:3 (15:25,25:21,23:25,23:25)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Martina Novak     zapisničar: Jana Čorko
1. granični sudac: Ema Kovačić     2. granični sudac: Tomas Goričanec        
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
46. OK ZADAR – OK CRATIS VARAŽDIN 1:3 (19:25,25:22,18:25,17:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Toni Ivković     zapisničar: Matea Sertić
1. granični sudac: Ivana Kovačević     2. granični sudac: Marko Surać        
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
51. OK CRATIS VARAŽDIN – OK OLIMPIK 2:3 (25:16,13:25,11:25,25:21,7:15)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Ksenija Jurković        
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
59. OK VELI VRH – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:19,25:23,25:15)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Leopold Ostojić
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
62. OK CRATIS VARAŽDIN – HAOK MLADOST II 1:3 (26:24,22:25,9:25,17:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Martina Novak     delegat: Boris Vurušić
 
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
72. OK CRATIS VARAŽDIN – ŽOK DRENOVA 3:2 (22:25,25:18,19:25,25:21,15:12)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Martina Novak     delegat: Boris Vurušić
zapisničar: Ozren Novak     1. granični sudac: Anja Habjanič     2. granični sudac: Kaja Blaguški
 
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
73. OK PULA – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:15,25:20,25:22)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Petra Ruba Radobuljac        
 
14. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
84. OK VELIKA GORICA – OK CRATIS VARAŽDIN 1:3 (14:25,13:25,25:16,10:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Nika Novak-Stanko     1. granični sudac: Matea Cvetković        
 
15. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
86. OK CRATIS VARAŽDIN – ŽOK SINJ 3:0 (25:11,25:23,25:10)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Martina Novak     delegat: Boris Vurušić
 
16. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
95. HAOK ZAGREB – OK CRATIS VARAŽDIN 0:3 (18:25,23:25,16:25)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Tea Marušić
1. granični sudac: Katarina Mišetić     2. granični sudac: Vita Marić        
 
17. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
99. OK CRATIS VARAŽDIN – ŽOK VINKOVCI 1:3 (25:21,10:25,15:25,23:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Martina Novak     delegat: Boris Vurušić
 
18. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
106. ŽOK DUBROVNIK – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:12,25:14,25:15)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Ante Penga     zapisničar: Matea Bogdanović
1. granični sudac: Davor Makivić     2. granični sudac: Marijan Šaltić        
 
19. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
112. OK CRATIS VARAŽDIN – OK ZADAR 3:0 (25:18,25:13,25:15)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Martina Novak     zapisničar: Ema Mašić
1. granični sudac: Kaja Blaguški     2. granični sudac: Ivana Šobak        
 
20. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
117. OK OLIMPIK – OK CRATIS VARAŽDIN 3:1 (25:17,25:19,22:25,25:17)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Ana Ivanković     zapisničar: Aleksandra Lipić
1. granični sudac: Marija Danić     2. granični sudac: Dario Rukavina        
 
21. kolo (30. ožujka 2024.)
125. OK CRATIS VARAŽDIN – OK VELI VRH 0:3 (13:25,18:25,10:25)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Martina Novak     delegat: Boris Vurušić
 
22. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
128. HAOK MLADOST II – OK CRATIS VARAŽDIN 3:1 (25:15,23:25,25:13,25:15)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Mihael Bišćan     zapisničar: Josipa Jugo
1. granični sudac: Tea Škreblin Borovčak     2. granični sudac: Nika Papak        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem