Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK VELIKA GORICA II
  Klub: OK VELIKA GORICA
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Vinko Ivelj
 
2. LIGA - REGIJA SJEVER – seniorke
Doigravanje za poredak od 13 - 18 mjesta
5. kolo
5. OK IVANIĆ GRAD – OK VELIKA GORICA II 3:1 (25:11,25:19,23:25,25:20)
6. kolo
6. OK VELIKA GORICA II – OK IVANIĆ GRAD 2:3 (25:21,20:25,25:13,22:25,13:15)
7. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
8. OK VELIKA GORICA II – OK FENIX SESVETE 3:1 (21:25,25:16,25:11,25:15)
1. sudac: Ana Pavlović     2. sudac: Jana Paljak        
 
8. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
12. OK OGULIN – OK VELIKA GORICA II 0:3 (17:25,20:25,22:25)
1. sudac: Nevenka Sabljak     2. sudac: Domagoj Protulipac        
 
9. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
13. OK BRCKO – OK VELIKA GORICA II 0:3 (6:25,11:25,13:25)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Aleksandra Lipić        
 
10. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
18. OK VELIKA GORICA II – ŽOK VRBOVEC II 3:0 (25:11,25:15,25:21)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Dora Ivanković     zapisničar: Hana Josić
 
11. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
20. OK FENIX SESVETE – OK VELIKA GORICA II 3:1 (26:24,12:25,25:12,25:20)
1. sudac: Nika Novak-Stanko     2. sudac: Tea Škreblin Borovčak     zapisničar: Vita Marić
 
12. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
24. OK VELIKA GORICA II – OK OGULIN nedjelja 14. travnja 2024. u 13,30
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Josipa Jugo     zapisničar: Mirna Molnar
 
13. kolo (20. ožujka 2024., 21. travnja 2024.)
25. OK VELIKA GORICA II – OK BRCKO termin nije određen
14. kolo (27. travnja 2024., 28. travnja 2024.)
30. ŽOK VRBOVEC II – OK VELIKA GORICA II termin nije određen
SKUPINA ISTOK
1. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
3. ŽOK BJELOVAR – OK VELIKA GORICA II 3:0 (25:14,25:18,25:17)
1. sudac: Karla Skukan     2. sudac: Hrvoje Radin        
 
2. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
6. OK VELIKA GORICA II – HOK GORICA 0:3 (12:25,15:25,26:28)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Mirna Molnar
 
3. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
12. OK IVANIĆ GRAD – OK VELIKA GORICA II 3:1 (25:11,25:19,23:25,25:20)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Nika Šoštarić     zapisničar: Andrei Jurković
 
4. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
13. OK MEDVEŠČAK II – OK VELIKA GORICA II 3:1 (21:25,25:20,25:18,25:21)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Hana Josić
 
5. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
20. OK VELIKA GORICA II – 0 -
6. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
22. OK DARUVAR – OK VELIKA GORICA II 3:0 (25:20,25:8,25:23)
1. sudac: Karla Skukan     2. sudac: Nikola Lončar        
 
7. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
27. OK VELIKA GORICA II – OK DON BOSCO II 3:0 (25:21,25:11,25:22)
1. sudac: Valentina Vrbanc     2. sudac: Magdalena Šilić     zapisničar: Mirna Molnar
 
8. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
31. OK VELIKA GORICA II – ŽOK BJELOVAR 2:3 (25:19,25:20,19:25,22:25,10:15)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Nika Novak-Stanko     zapisničar: Hana Josić
 
9. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
34. HOK GORICA – OK VELIKA GORICA II 3:2 (25:15,22:25,19:25,25:14,17:15)
1. sudac: Ana Visković     2. sudac: Ana Pavlović     zapisničar: Mirna Molnar
 
10. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
40. OK VELIKA GORICA II – OK IVANIĆ GRAD 2:3 (25:21,20:25,25:13,22:25,13:15)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Anamarija Kezerić     zapisničar: Mirna Molnar
 
11. kolo (27. siječnja 2023., 28. siječnja 2023.)
41. OK VELIKA GORICA II – OK MEDVEŠČAK II 0:3 (17:25,35:37,23:25)
1. sudac: Ana Pavlović     2. sudac: Tea Škreblin Borovčak     zapisničar: Viktorija Knezović
 
12. kolo (2. veljače 2023., 3. veljače 2023.)
48. 0 – OK VELIKA GORICA II -
13. kolo (10. veljače 2023., 11. veljače 2023.)
50. OK VELIKA GORICA II – OK DARUVAR 0:3 (19:25,23:25,16:25)
1. sudac: Nika Novak-Stanko     2. sudac: Ana Ivanković     zapisničar: Petra Vizner
 
14. kolo (17. veljače 2023., 18. veljače 2023.)
55. OK DON BOSCO II – OK VELIKA GORICA II 1:3 (25:22,13:25,19:25,14:25)
1. sudac: Lada Milanović     2. sudac: Tea Škreblin Borovčak        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem