Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KRAVARSKO
  Klub: OK KRAVARSKO
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Marija Miković
 
2. LIGA - REGIJA SJEVER – seniori
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
3. OK KRAVARSKO – OK SISAK II 2:3 (25:23,19:25,21:25,25:17,13:15)
1. sudac: Nika Novak-Stanko     2. sudac: Magdalena Šilić     zapisničar: Tea Škreblin Borovčak
 
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
11. OK SHEEFT – OK KRAVARSKO 3:0 (26:24,25:20,25:21)
1. sudac: Nika Novak-Stanko     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Petra Vizner
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
14. OK KRAVARSKO – OK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE 0:3 (16:25,10:25,15:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Magdalena Šilić     zapisničar: Melani Galić
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
24. OK CROATIA – OK KRAVARSKO 3:0 (25:17,25:18,25:17)
1. sudac: Lada Milanović     2. sudac: Dinko Maslač     zapisničar: Paulina Piškor
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
25. OK KRAVARSKO – 0 -
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
36. OK KRAVARSKO – OK MEDICINAR TRNJE II 0:3 (18:25,15:25,17:25)
1. sudac: Ana Pavlović     2. sudac: Tea Škreblin Borovčak     zapisničar: Lana Godler
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
38. OK QUIRIN SISAK – OK KRAVARSKO 3:0 (25:17,28:26,25:18)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Mirela Baltić     zapisničar: Klara Perković
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
47. OK KRAVARSKO – MOK ČAZMA 0:3 (7:25,11:25,9:25)
1. sudac: Valentina Vrbanc     2. sudac: Mihael Bišćan     zapisničar: Nika Papak
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
51. OK DARUVAR – OK KRAVARSKO 3:0 (25:13,25:23,25:19)
1. sudac: Karla Skukan     2. sudac: Iva Košćak        
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
58. OK KRAVARSKO – OK GORICA 1:3 (18:25,15:25,25:23,23:25)
1. sudac: Nika Novak-Stanko     2. sudac: Lada Milanović     zapisničar: Mirna Molnar
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
64. OK KRAVARSKO – HAOK MLADOST II 0:3 (13:25,23:25,14:25)
1. sudac: Magdalena Šilić     2. sudac: Nika Novak-Stanko     zapisničar: Dora Ivanković
 
12. kolo (2. veljače 2024., 3. veljače 2024.)
69. OK SISAK II – OK KRAVARSKO 3:1 (25:19,21:25,26:24,25:11)
1. sudac: Stela Lalić     2. sudac: Lucija Bakonji        
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
77. OK KRAVARSKO – OK SHEEFT 1:3 (21:25,27:29,25:16,13:25)
1. sudac: Stela Lalić     2. sudac: Lucija Bakonji        
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
80. OK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE – OK KRAVARSKO 3:0 (25:18,25:15,25:12)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Ozren Novak        
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
90. OK KRAVARSKO – OK CROATIA 0:3 (14:25,11:25,12:25)
1. sudac: Dario Rukavina     2. sudac: Gašpar Škorić Budimir        
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
91. 0 – OK KRAVARSKO -
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
102. OK MEDICINAR TRNJE II – OK KRAVARSKO 3:0 (25:16,25:21,25:13)
1. sudac: Nika Novak-Stanko     2. sudac: Ana Pavlović     zapisničar: Kristijan Šućur
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
104. OK KRAVARSKO – OK QUIRIN SISAK 0:3 (16:25,18:25,18:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Ana Ivanković        
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
113. MOK ČAZMA – OK KRAVARSKO 3:0 (25:18,25:16,25:9)
1. sudac: Stela Lalić     2. sudac: Lucija Bakonji        
 
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
117. OK KRAVARSKO – OK DARUVAR 0:3 (12:25,13:25,16:25)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Nika Šoštarić        
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
124. OK GORICA – OK KRAVARSKO 3:0 (25:15,25:21,25:11)
1. sudac: Ana Visković     2. sudac: Katarina Mišetić     zapisničar: Mirna Molnar
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
130. HAOK MLADOST II – OK KRAVARSKO 3:0 (25:11,25:7,25:8)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Katarina Mišetić     zapisničar: Kristijan Šućur
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem