Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK RIBOLA KAŠTELA
Klub: ŽOK RIBOLA KAŠTELA
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Mirjana Milić, 098/9897780
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Lara Tuta
1 Ema Šeremet
3 Karla Kolobarić
4 Anja Grbeša
5 Dijana Karatović
7 Nina Strize
9 Jurja Bačeković Vlašić
10 Lana Sesar
11 Nikolina Dragičević
13 Ivana Vasilj
15 Dora Matas
17 Tia Kovčo
18 Marijeta Zokić
19 Mia Ninčević
20 Klara Vasilj
Trener: Tomo Paun
Pomoćnik trenera: Miće Sabljić
Pomoćnik trenera: Zoran Grgantov
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
6. OK BRDA – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (25:27,20:25,14:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Toni Ivković     zapisničar: Ante Jukić
1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Marija Krišto        
 
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
7. OK NEBO – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (27:29,18:25,25:21,25:27)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Josipa Jugo
1. granični sudac: Nika Gavranović     2. granični sudac: Lana Godler        
 
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
18. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK KELTEKS 3:2 (19:25,25:20,25:22,27:29,15:12)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Tomas Pešut     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Lucija Gašpić     2. granični sudac: Mate Lučić        
 
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
20. OK DINAMO – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:14,25:18,25:19)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Kristina Majstorović
1. granični sudac: Lea Buršić     2. granični sudac: Karlo Vrbanc        
 
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
29. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:16,25:17,22:25,25:20)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Ana Tomas Pešut     zapisničar: Dina Ujević
1. granični sudac: Dora Tolj     2. granični sudac: Nina Altaher        
 
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
33. OK DON BOSCO – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (6:25,21:25,25:20,23:25)
1. sudac: Ana Tomas Pešut     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Petra Vizner     1. granični sudac: Hana Josić     2. granični sudac: Đeni Radeka
 
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
40. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (25:27,25:17,23:25,23:25)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Sanda Žaja     1. granični sudac: Lucija Gašpić     2. granični sudac: Kristina Karanušić
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
46. HAOK MLADOST – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (18:25,22:25,26:24,25:14,15:12)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     zapisničar: Ana Ivanković
1. granični sudac: Lada Milanović     2. granični sudac: Tea Škreblin Borovčak        
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
51. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:16,23:25,22:25,22:25)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Marija Krišto     1. granični sudac: Kristina Karanušić     2. granični sudac: Marta Belas
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
59. ŽOK OSIJEK – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:16,25:22,19:25,25:21)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Igor Pihler     zapisničar: Tihana Rakin
1. granični sudac: Malu Celić     2. granični sudac: Marko Šimac        
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
62. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK SPLIT 3:0 (25:19,25:14,25:17)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Marta Belas     1. granični sudac: Marija Krišto     2. granični sudac: Mara Olujić
 
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
72. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK BRDA 0:3 (23:25,19:25,17:25)
1. sudac: Ana Tomas Pešut     2. sudac: Mihaela Curać     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Marija Krišto     1. granični sudac: Josip Banić     2. granični sudac: Deni Pivac
 
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
73. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK NEBO 1:3 (25:19,24:26,19:25,24:26)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     zapisničar: Kristina Karanušić
1. granični sudac: Tessa Cmrečnjak     2. granični sudac: Mara Olujić        
 
14. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
84. OK KELTEKS – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (25:13,25:19,25:27,21:25,15:12)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Želimir Kušljić     zapisničar: Fran Pavlović
 
15. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
86. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK DINAMO 0:3 (21:25,21:25,17:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Tomas Pešut     zapisničar: Joško Perajica
1. granični sudac: Kristina Karanušić     2. granični sudac: Tessa Cmrečnjak        
 
16. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
95. ŽOK ENNA VUKOVAR – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (15:25,23:25,19:25)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Matija Šulc     zapisničar: Borna Šimunić
1. granični sudac: Matea Trampus     2. granični sudac: Franjo Ćulap        
 
17. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
99. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK DON BOSCO 3:1 (25:18,21:25,25:9,25:23)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Marija Krišto     2. granični sudac: Dina Ujević        
 
18. kolo (6. ožujka 2024.)
106. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (28:26,19:25,25:19,23:25,15:11)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     zapisničar: Joško Perajica
1. granični sudac: Kristina Karanušić     2. granični sudac: Rajko Marinović        
 
19. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
112. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST 2:3 (27:25,12:25,29:27,19:25,12:15)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Ana Tomas Pešut     zapisničar: Marija Krišto
1. granični sudac: Tessa Cmrečnjak     2. granični sudac: Lana Matijaš        
 
20. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
117. HAOK RIJEKA CO – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:3 (30:28,18:25,12:25,25:23,8:15)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Marin Maganić     zapisničar: Barbara Žunić
1. granični sudac: Dino Colnar     2. granični sudac: Ema Govorčin        
 
21. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
125. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – ŽOK OSIJEK 3:1 (25:14,24:26,25:20,25:18)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Kristina Karanušić     1. granični sudac: Mara Olujić     2. granični sudac: Luka Mandarić
 
22. kolo (30. ožujka 2024.)
128. OK SPLIT – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (25:18,17:25,19:25,22:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Joško Perajica     zapisničar: Anđela Kavelj
1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Deni Pivac        
 
Drugi krug natjecanja - Doigravanje za prvaka Republike Hrvatske
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (3. travnja 2024.)
133. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (13:25,19:25,25:17,25:27)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Kristina Karanušić     1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
  2. utakmica (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
135. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (25:16,25:21,22:25,17:25,15:13)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Rajko Marinović     2. granični sudac: Marta Belas
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANA UŠIĆ – seniorke
OSMINA FINALA
OSMINA FINALA (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
5. OK OLIMPIK – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (8:25,13:25,23:25)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Anamarija Kezerić
1. granični sudac: Jana Paljak     2. granični sudac: Lara Dervoz        
 
ČETVRTFINALE
ČETVRTFINALE (31. siječnja 2024.)
10. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK KELTEKS 0:3 (25:27,14:25,16:25)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Luka Humski     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Joško Perajica     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Đana Rogulj
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem