Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HAOK ZAGREB
  Klub: HAOK ZAGREB
Borilište: OŠ Borovje
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Davorko Jarović - predsjednik 091/6552 874
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - SJEVER – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
4. HAOK ZAGREB – OK VELIKA GORICA 3:0 (25:21,27:25,27:25)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Martina Vidaković                
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
10. HAOK ZAGREB – ŽOK IVANEC 3:0 (25:15,27:25,25:22)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Tea Marušić        
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
15. HAOK ZAGREB – OK OLIMPIK II 3:0 (25:6,25:16,25:14)   video-prijenos
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Branimir Kompes
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
23. OK SISAK – HAOK ZAGREB 0:3 (10:25,12:25,11:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Kristina Majstorović     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Patricia Bakonji                
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
26. HAOK ZAGREB – ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:19,25:18,25:12)   video-prijenos
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Paula Krmpotić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Tea Marušić                
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
36. OK PETRINJA – HAOK ZAGREB 0:3 (19:25,19:25,13:25)   video-prijenos
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Kristina Majstorović     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Patricia Bakonji                
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
37. HAOK ZAGREB – HOK GORICA 3:0 (25:21,25:20,25:16)   video-prijenos
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Valentina Vrbanc
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
48. HAOK ZAGREB – OK MEDVEŠČAK 3:1 (25:17,25:15,24:26,25:10)   video-prijenos
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Tea Marušić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Viktorija Knezović                
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
50. OK DINAMO II – HAOK ZAGREB 3:2 (25:19,20:25,25:15,22:25,15:4)   video-prijenos
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Paula Krmpotić     delegat: Predrag Dilberović
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
59. HAOK ZAGREB – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:18,25:23,25:17)   video-prijenos
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Anamarija Kezerić
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
63. HAOK MLADOST III – HAOK ZAGREB 1:3 (10:25,28:26,27:29,16:25)   video-prijenos
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Borna Maršanić
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
70. OK VELIKA GORICA – HAOK ZAGREB 2:3 (25:18,7:25,26:24,26:28,4:15)   video-prijenos
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Viktorija Knezović     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Petra Vizner                
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
76. ŽOK IVANEC – HAOK ZAGREB 0:3 (22:25,14:25,25:27)   video-prijenos
1. sudac: Martina Novak     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Boris Vurušić
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
81. OK OLIMPIK II – HAOK ZAGREB 1:3 (19:25,15:25,25:23,11:25)   video-prijenos
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Marijan Duka
 
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
89. HAOK ZAGREB – OK SISAK 3:0 (25:21,29:27,25:14)   video-prijenos
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Nika Novak-Stanko
 
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
92. ŽOK KAŠTEL – HAOK ZAGREB 0:3 (19:25,20:25,19:25)   video-prijenos
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Boris Vurušić
 
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
102. HAOK ZAGREB – OK PETRINJA 3:0 (25:9,25:13,25:9)   video-prijenos
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Alka Bešker                
 
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
103. HOK GORICA – HAOK ZAGREB 0:3 (19:25,14:25,14:25)   video-prijenos
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Alka Bešker                
 
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
114. OK MEDVEŠČAK – HAOK ZAGREB 0:3 (13:25,22:25,20:25)   video-prijenos
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Viktorija Knezović                
 
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
116. HAOK ZAGREB – OK DINAMO II 3:1 (25:17,25:22,23:25,25:14)   video-prijenos
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Viktorija Knezović                
 
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
125. ŽOK VRBOVEC – HAOK ZAGREB 0:3 (8:25,18:25,11:25)   video-prijenos
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Tea Marušić        
 
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
129. HAOK ZAGREB – HAOK MLADOST III 3:0 (25:16,25:17,25:15)   video-prijenos
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Anamarija Kezerić                
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
KVALIFIKACIJSKI TURNIR ZA ULAZAK U 1. LIGU - SENIORKE
1. kolo (7. svibnja 2022.)
1. HAOK ZAGREB – ŽOK VINKOVCI 3:0 (25:13,25:19,25:18)   video-prijenos
1. sudac: Ana Tomas     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Petra Vizner     1. granični sudac: Nika Novak-Stanko     2. granični sudac: Magdalena Šilić
 
2. kolo (8. svibnja 2022.)
4. HAOK ZAGREB – OK BRDA II 3:2 (16:25,19:25,28:26,25:13,15:10)   video-prijenos
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Nika Novak-Stanko     2. granični sudac: Magdalena Šilić
 
3. kolo (8. svibnja 2022.)
6. OK PULA – HAOK ZAGREB 0:3 (23:25,16:25,17:25)   video-prijenos
1. sudac: Ana Tomas     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Martina Vidaković     1. granični sudac: Tea Škreblin     2. granični sudac: Dora Ivanković
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem