Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KARLOVAC II
  Klub: OK KARLOVAC
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Đuro Batinić - predsjednik
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniorke
Doigravanje za poredak od 1 - 6 mjesta
3. kolo
7. OK KARLOVAC II – OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:14,25:19,25:6)
8. HAOK DUBRAVA – OK KARLOVAC II 1:3 (25:21,12:25,19:25,22:25)
4. kolo
10. OK PLAVI ZMAJ – OK KARLOVAC II 2:3 (20:25,16:25,27:25,25:8,14:16)
11. OK KARLOVAC II – HAOK DUBRAVA 3:1 (28:26,15:25,25:15,25:18)
5. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
14. ŽOK IVANEC II – OK KARLOVAC II 2:3 (27:25,25:20,19:25,18:25,12:15)
1. sudac: Simona Hudoletnjak                
 
6. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
16. OK KARLOVAC II – OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:15,25:18,25:21)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Ana Ivanković        
 
7. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
19. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK KARLOVAC II 3:2 (23:25,25:22,25:20,21:25,15:12)
1. sudac: Ivan Kurteš     2. sudac: Ema Mašić        
 
8. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
23. OK KARLOVAC II – ŽOK IVANEC II 3:1 (25:20,22:25,29:27,25:14)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Dominik Hamer        
 
9. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
25. OK KITRO VARAŽDIN II – OK KARLOVAC II 0:3 (14:25,14:25,20:25)
1. sudac: Ozren Novak     2. sudac: Ema Mašić        
 
10. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
28. OK KARLOVAC II – OK NEDELIŠĆE ELTING 2:3 (23:25,25:13,25:20,18:25,13:15)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Ana Visković        
 
SKUPINA JUG
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
4. OK KARLOVAC II – OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:14,25:19,25:6)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Petra Vizner        
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
6. OK GLINA – OK KARLOVAC II 0:3 (18:25,23:25,22:25)
1. sudac: Ana Marija Radošević     2. sudac: Azra Hodžić     zapisničar: Klara Perković
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
11. OK KARLOVAC II – HOK GORICA II 3:0 (25:9,25:7,25:10)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Viktorija Knezović        
 
4. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
15. OK DON BOSCO II – OK KARLOVAC II 1:3 (25:19,21:25,19:25,19:25)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Anamarija Kezerić     zapisničar: Ana Barišić
 
5. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
18. OK KARLOVAC II – OK NEBO II 3:0 (25:21,25:20,25:14)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Paula Krmpotić        
 
6. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
24. HAOK DUBRAVA – OK KARLOVAC II 1:3 (25:21,12:25,19:25,22:25)   video-prijenos
1. sudac: Borna Maršanić     2. sudac: Anamarija Kezerić     zapisničar: Ana Visković
 
7. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
25. OK KARLOVAC II – 0 -
8. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
32. OK PLAVI ZMAJ – OK KARLOVAC II 2:3 (20:25,16:25,27:25,25:8,14:16)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Ana Ivanković        
 
9. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
34. OK KARLOVAC II – OK GLINA 3:1 (25:14,20:25,25:22,25:18)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Dominik Hamer        
 
10. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
39. HOK GORICA II – OK KARLOVAC II 0:3 (21:25,8:25,23:25)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Ana Pavlović
 
11. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
43. OK KARLOVAC II – OK DON BOSCO II 3:0 (25:18,25:14,26:24)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Antica Nižić        
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
46. OK NEBO II – OK KARLOVAC II 0:3 (9:25,18:25,14:25)
1. sudac: Anamarija Kezerić     2. sudac: Ana Ivanković     zapisničar: Melani Galić
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
52. OK KARLOVAC II – HAOK DUBRAVA 3:1 (28:26,15:25,25:15,25:18)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Anamarija Kezerić        
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
53. 0 – OK KARLOVAC II -
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem