Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK ZRINSKI NUŠTAR II
  Klub: OK ZRINSKI NUŠTAR
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Osoba za kontakt: Zlatko Rupčić - 091 215 97 71
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniori
1. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
2. MOK ŽELJEZNIČAR – OK ZRINSKI NUŠTAR II 3:0 (25:9,25:9,25:11)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Lukrecija Šarić
 
2. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
7. OK ZRINSKI NUŠTAR II – MOK MURSA - OSIJEK II 0:3 (8:25,7:25,12:25)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Luka Suman     zapisničar: Zvonimir Tomić
 
3. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
11. MOK MARSONIA II – OK ZRINSKI NUŠTAR II 3:0 (25:14,25:9,25:17)
1. sudac: Ivana Kožul     2. sudac: Stella Jamer     zapisničar: Sara Lukić
 
4. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
14. OK ZRINSKI NUŠTAR II – MOK MURSA - OSIJEK III 1:3 (21:25,15:25,25:21,10:25)
1. sudac: Luka Suman     2. sudac: Gorana Stojanović     zapisničar: Zvonimir Tomić
 
5. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
20. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK ZRINSKI NUŠTAR II 3:0 (25:13,25:15,25:21)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Luka Suman        
 
6. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
21. 0 – OK ZRINSKI NUŠTAR II -
7. kolo (26. prosinca 2020., 27. prosinca 2020.)
28. OK ZRINSKI NUŠTAR II – OK SOKOL 0:3 (9:25,17:25,22:25)
1. sudac: Luka Suman     2. sudac: Gorana Stojanović     zapisničar: Zvonimir Tomić
 
8. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
30. OK ZRINSKI NUŠTAR II – MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (18:25,15:25,11:25)
1. sudac: Mihaela Grbavica     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Miodrag Grbavica
 
9. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
35. MOK MURSA - OSIJEK II – OK ZRINSKI NUŠTAR II 3:0 (25:7,25:8,25:13)
1. sudac: Mihaela Grbavica     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Tihana Rakin
 
10. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
39. OK ZRINSKI NUŠTAR II – MOK MARSONIA II 1:3 (16:25,20:25,25:14,21:25)
1. sudac: Mihaela Grbavica     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Zvonimir Tomić
 
11. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
42. MOK MURSA - OSIJEK III – OK ZRINSKI NUŠTAR II 3:0 (25:19,25:18,25:19)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Mihaela Grbavica     zapisničar: Miodrag Grbavica
 
12. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
48. OK ZRINSKI NUŠTAR II – OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (18:25,20:25,10:25)
1. sudac: Luka Suman     2. sudac: Gorana Stojanović     zapisničar: Zvonimir Tomić
 
13. kolo (17. travnja 2021., 18. travnja 2021.)
49. OK ZRINSKI NUŠTAR II – 0 -
14. kolo (24. travnja 2021., 25. travnja 2021.)
56. OK SOKOL – OK ZRINSKI NUŠTAR II 3:0 (25:8,25:18,25:22)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Ivana Kožul     zapisničar: Dragana Škorić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 21. lipnja 2021., 23,29
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem