Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK MARSONIA II
  Klub: MOK MARSONIA
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Osoba za kontakt: Pavao Šimić - tajnik 0992630578.
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniori
1. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
4. MOK MARSONIA II – MOK MURSA - OSIJEK III 3:1 (22:25,25:19,25:13,25:23)
1. sudac: Ivana Kožul     2. sudac: Sara Radojičić     zapisničar: Josipa Babić
 
2. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
6. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK MARSONIA II 3:0 (25:19,25:12,25:18)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Dora Ivanić     zapisničar: Gorana Stojanović
 
3. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
11. MOK MARSONIA II – OK ZRINSKI NUŠTAR II 3:0 (25:14,25:9,25:17)
1. sudac: Ivana Kožul     2. sudac: Stella Jamer     zapisničar: Sara Lukić
 
4. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
15. OK SOKOL – MOK MARSONIA II 3:0 (25:10,25:23,25:17)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Ivana Kožul     zapisničar: Dragana Škorić
 
5. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
18. MOK MARSONIA II – MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (20:25,19:25,12:25)
1. sudac: Anka Glas     2. sudac: Sara Radojičić     zapisničar: Sara Lukić
 
6. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
24. MOK MURSA - OSIJEK II – MOK MARSONIA II 3:0 (25:9,25:10,25:18)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Marko Šimac
 
7. kolo (26. prosinca 2020., 27. prosinca 2020.)
25. MOK MARSONIA II – 0 -
8. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
32. MOK MURSA - OSIJEK III – MOK MARSONIA II 3:2 (22:25,25:8,25:16,24:26,15:9)
1. sudac: Mihaela Grbavica     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Miodrag Grbavica
 
9. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
34. MOK MARSONIA II – OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (26:28,18:25,20:25)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Ivana Kožul     zapisničar: Sara Lukić
 
10. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
39. OK ZRINSKI NUŠTAR II – MOK MARSONIA II 1:3 (16:25,20:25,25:14,21:25)
1. sudac: Mihaela Grbavica     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Zvonimir Tomić
 
11. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
43. MOK MARSONIA II – OK SOKOL 3:2 (27:25,25:15,14:25,22:25,15:11)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Josipa Martinčević
 
12. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
46. MOK ŽELJEZNIČAR – MOK MARSONIA II 3:0 (25:19,27:25,25:22)
1. sudac: Anamaria Glasenhardt     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Tihana Rakin
 
13. kolo (17. travnja 2021., 18. travnja 2021.)
52. MOK MARSONIA II – MOK MURSA - OSIJEK II 1:3 (19:25,25:21,19:25,16:25)   video-prijenos
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Josipa Babić
 
14. kolo (24. travnja 2021., 25. travnja 2021.)
53. 0 – MOK MARSONIA II -
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 21. lipnja 2021., 23,29
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem