Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK RIBOLA KAŠTELA
  Klub: OK RIBOLA KAŠTELA
Dvorana: GD Kaštela
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Osoba za kontakt: Tajnik - Ivana Ožegović - 091 334 34 42
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Stipe Perić srednji bloker
2 Ante Šuker primač
3 Ivan Cikojević srednji bloker
4 Ivan Bašić libero
5 Ivan Marinković univerzalac
6 Hrvoje Pervan libero
7 Antonio Palić libero
8 Ivan Barić tehničar
9 Danilo Vuković dijagonala
10 Nikola Jureta primač
11 Duje Cvijović dijagonala
12 Ivo Ivić tehničar
13 Ante Kulušić primač
14 Bruno Barać srednji bloker
15 Ante Ćorić srednji bloker
16 Ivan Martinović srednji bloker
17 Ivo Mustapić tehničar
18 Jovo Bijelović primač
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP – seniori
1. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
1. OK MLAKA – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (11:25,16:25,12:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Bojan Brlas     zapisničar: Mihaela Curać
1. granični sudac: Ema Govorčin     2. granični sudac: Darija Jurjević        
 
2. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
9. OK SISAK – OK RIBOLA KAŠTELA subota, 5. prosinca 2020. u 18,00
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Fikret Bajrić
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (19. rujna 2020., 20. rujna 2020.)
5. OK RIBOLA KAŠTELA – OKM CENTROMETAL 3:2 (25:19,19:25,28:30,25:17,15:13)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Marin Sladić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Deni Pivac
 
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
9. 0 – OK RIBOLA KAŠTELA -
3. kolo (3. listopada 2020., 4. listopada 2020.)
16. OK RIBOLA KAŠTELA – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (25:23,23:25,25:19,23:25,20:22)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Marta Belas
 
4. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
22. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (20:25,25:21,18:25,25:16,15:10)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Ana Tomas     1. granični sudac: Iva Režić     2. granični sudac: Mia Režić
 
5. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
27. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ROVINJ 3:1 (16:25,30:28,25:19,25:17)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Dominik Raca     zapisničar: Mate Šimac
1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Sara Kelić        
 
6. kolo (24. listopada 2020., 25. studenog 2020.)
35. OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (9:25,23:25,14:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić        
 
7. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
38. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SISAK 3:0 (25:16,25:19,25:13)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Ante Jukić     zapisničar: Ante Penga
1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Đana Rogulj        
 
8. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
48. OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA subota, 19. prosinca 2020. u 18,00
9. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
49. OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST 0:3 (23:25,21:25,17:25)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Mara Olujić     2. granični sudac: Marta Belas
 
10. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
60. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK odgođeno
11. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
62. MOK MARSONIA – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
12. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
71. OKM CENTROMETAL – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
13. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
75. OK RIBOLA KAŠTELA – 0 -
14. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
82. OK KITRO VARAŽDIN – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
15. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
88. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK RIJEKA termin nije određen
16. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
93. OK ROVINJ – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
17. kolo (27. veljače 2021., 28. siječnja 2021.)
101. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZADAR termin nije određen
18. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
104. OK SISAK – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
19. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
114. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SPLIT termin nije određen
20. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
115. HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
21. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
126. MOK MURSA - OSIJEK – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
22. kolo (3. travnja 2021., 4. travnja 2021.)
128. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MARSONIA 3:0 (25:16,25:19,25:13)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Sara Garac     2. granični sudac: Sara Mrduljaš
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 5. prosinca 2020., 11,52
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem