Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK RIBOLA KAŠTELA
  Klub: OK RIBOLA KAŠTELA
Borilište: GD Kaštela
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Tajnik - Dolores Rudan - 098 646 745
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Petar Jurić
Niko Romić
Andrija Parčina
Mario Močić
Marko Jureta
Koraj Aganović
Ivo Mustapić
Ivan Martinović
Mario Jurković
Duje Cvijović
Nikola Jureta
Ante Kulušić
Ivan Cikojević
Simon Luka Vlahović
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
2. OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (7:25,15:25,22:25)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Mario Babić     delegat: Vedran Juravić
 
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
11. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK RIJEKA 3:1 (21:25,25:12,25:17,25:20)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mate Šimac     1. granični sudac: Bruno Kontri     2. granični sudac: Manuela Lasan-Zorobabel
 
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
15. MOK MARSONIA – OK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (25:17,19:25,22:25,21:25)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Antun Odobašić
1. granični sudac: Antun Tomić                
 
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
22. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:14,25:20)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Mate Šimac
1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Anđela Kavelj        
 
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
28. OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (12:25,15:25,17:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Marta Belas     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Toni Jakovčević
 
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
33. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SISAK 3:0 (25:12,25:21,25:18)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Marija Krišto
1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Deni Pivac        
 
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
41. HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:19,25:21,23:25,25:22)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Ana Ivanković
1. granični sudac: Nensi Brčić     2. granični sudac: Tonko Pavičević        
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
44. OK RIBOLA KAŠTELA – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:23,25:15,25:21)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Kristina Karanušić     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Dina Ujević
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
54. MOK MURSA - OSIJEK – OK RIBOLA KAŠTELA 3:0 (26:24,25:19,25:18)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Mario Babić     zapisničar: Milenko Korica
1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt        
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
55. OK RIBOLA KAŠTELA – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:22,25:22,25:14)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Tomas Pešut     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Toni Jakovčević     2. granični sudac: Anđela Kavelj
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
66. OK RIBOLA KAŠTELA – OK CRATIS VARAŽDIN 3:1 (26:24,23:25,25:22,25:18)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Elena Mujakić     zapisničar: Marija Krišto
1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Mara Olujić        
 
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
68. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZADAR 3:0 (25:10,25:10,25:17)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Ana Tomas Pešut     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Julia Šaravanja     1. granični sudac: Đana Rogulj     2. granični sudac: Kristina Karanušić
 
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
77. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (28:26,22:25,14:25,18:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     zapisničar: Anamaria Pleše
1. granični sudac: Barbara Žunić     2. granični sudac: Darija Jurjević        
 
14. kolo (7. veljače 2024.)
81. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MARSONIA 3:0 (25:17,25:21,25:23)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Rajko Marinović     2. granični sudac: Marko Dubravčić        
 
15. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
88. OK ROVINJ – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (11:25,19:25,18:25)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Leopold Ostojić     1. granični sudac: Magdalena Černjul     2. granični sudac: Željko Božiček
 
16. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
94. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SPLIT 3:0 (25:11,27:25,25:14)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Marin Sladić     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Lucija Gašpić     2. granični sudac: Nina Altaher        
 
17. kolo (21. veljače 2024.)
99. OK SISAK – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (16:25,21:25,20:25)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Luka Humski     zapisničar: Azra Šarčević
1. granični sudac: Andrei Jurković     2. granični sudac: Nika Šoštarić        
 
18. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
107. OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST 1:3 (16:25,25:22,21:25,23:25)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Lucija Gašpić     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Marta Belas
 
19. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
110. OKM CENTROMETAL – OK RIBOLA KAŠTELA 3:0 (27:25,25:21,25:19)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Igor Pihler        
 
20. kolo (6. ožujka 2024.)
120. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK 3:1 (20:25,25:20,25:19,25:15)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Dina Ujević
1. granični sudac: Rajko Marinović     2. granični sudac: Marko Dubravčić        
 
21. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
121. OK MEDICINAR TRNJE – OK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (16:25,27:25,18:25,18:25)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Damir Horvat     zapisničar: Dominik Hamer
1. granični sudac: Matea Cvetković     2. granični sudac: Đeni Radeka        
 
22. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
132. OK CRATIS VARAŽDIN – OK RIBOLA KAŠTELA 2:3 (25:21,18:25,25:20,22:25,13:15)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Kristina Majstorović     zapisničar: Jana Čorko
1. granični sudac: Kaja Blaguški     2. granični sudac: Ema Kovačić        
 
Drugi krug natjecanja - Doigravanje za prvaka Republike Hrvatske
POLUFINALE
  1. utakmica (16. travnja 2024.)
138. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:21,25:19,28:26)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Đana Rogulj     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Rajko Marinović
 
  2. utakmica (19. travnja 2024.)
140. MOK MURSA - OSIJEK – OK RIBOLA KAŠTELA 3:1 (24:26,25:21,25:15,25:18)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Matea Trampus
 
  3. utakmica (21. travnja 2024.)
142. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (30:32,25:22,17:25,17:25)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Rajko Marinović
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP VINKO DOBRIĆ – seniori
OSMINA FINALA
OSMINA FINALA (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
3. OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (17:25,13:25,14:25)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tin Vedriš     zapisničar: Franka Kobal - Volpi
1. granični sudac: Nika Tomašević     2. granični sudac: Ivana Kovačević        
 
ČETVRTFINALE
ČETVRTFINALE (31. siječnja 2024.)
11. OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (25:19,18:25,18:25,15:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Mara Olujić     2. granični sudac: Kristina Karanušić
 
POLUFINALE
POLUFINALE (28. veljače 2024.)
13. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (18:25,26:28,22:25)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Rajko Marinović     2. granični sudac: Dina Ujević
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem