Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
AOK OSIJEK II
  Klub: AOK OSIJEK
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Damir Rukovanjski +38591993681798
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
1. AOK OSIJEK II – OK ČEPIN 0:3 (15:25,8:25,11:25)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Marko Šimac     zapisničar: Lukrecija Šarić
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
6. ŽOK ENNA VUKOVAR II – AOK OSIJEK II 3:2 (25:21,11:25,25:20,19:25,15:13)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Mario Lovrić
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
8. OK SLAVONSKI BROD – AOK OSIJEK II 3:0 (25:8,25:23,25:19)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Dominik Glas     zapisničar: Sara Lukić
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
11. AOK OSIJEK II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 1:3 (25:18,25:27,13:25,23:25)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Tihana Rakin
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
15. ŽOK BARANJA – AOK OSIJEK II 3:0 (25:23,25:19,25:23)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Jelena Šošić
 
6. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
16. OK ČEPIN – AOK OSIJEK II 3:0 (25:11,25:8,25:16)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Ana Pavičić
 
7. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
21. ŽOK ENNA VUKOVAR II – AOK OSIJEK II 3:0 (25:20,26:24,26:24)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Luka Suman     zapisničar: Mario Lovrić
 
8. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
23. AOK OSIJEK II – OK SLAVONSKI BROD 2:3 (13:25,25:23,19:25,25:16,14:16)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Tomica Cindori
 
9. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
26. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – AOK OSIJEK II 2:3 (25:22,23:25,21:25,25:17,12:15)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Matea Trampus
 
10. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
30. AOK OSIJEK II – ŽOK BARANJA 2:3 (24:26,14:25,25:15,25:15,6:15)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Dunja Perasić
 
11. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
31. AOK OSIJEK II – OK ČEPIN 3:0 (25:12,25:23,25:21)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Fabijan Pospišil
 
12. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
36. AOK OSIJEK II – ŽOK ENNA VUKOVAR II 0:3 (18:25,13:25,12:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Lukrecija Šarić        
 
13. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
38. OK SLAVONSKI BROD – AOK OSIJEK II 3:1 (25:11,23:25,25:21,25:9)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Josipa Babić     zapisničar: Sara Lukić
 
14. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
41. AOK OSIJEK II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 1:3 (9:25,17:25,25:12,23:25)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Milenko Korica
 
15. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
45. ŽOK BARANJA – AOK OSIJEK II 3:0 (25:16,25:23,25:23)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Jelena Šošić     zapisničar: Maja Marić
 
16. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
46. OK ČEPIN – AOK OSIJEK II 3:0 (25:14,25:14,25:13)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Julia Šaravanja     zapisničar: Matea Trampus
 
17. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
51. ŽOK ENNA VUKOVAR II – AOK OSIJEK II 2:3 (25:27,25:15,18:25,25:23,11:15)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Ana Bulić
 
18. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
53. AOK OSIJEK II – OK SLAVONSKI BROD 0:3 (15:25,16:25,15:25)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Luka Mihajlović     zapisničar: Laura Veber
 
19. kolo (23. travnja 2022., 24. travnja 2022.)
56. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – AOK OSIJEK II 3:0 (25:23,25:11,25:23)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Milenko Korica     zapisničar: Dunja Perasić
 
20. kolo (7. svibnja 2022., 8. svibnja 2022.)
60. ŽOK BARANJA – AOK OSIJEK II 3:1 (25:22,22:25,25:16,25:16)
1. sudac: Luka Mihajlović     2. sudac: Marko Šimac     zapisničar: Jelena Šošić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem