Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
AOK OSIJEK II
  Klub: AOK OSIJEK
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Damir Rukovanjski +385919936817998
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
1. AOK OSIJEK II – OK ČEPIN 0:3 (15:25,8:25,11:25)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Marko Šimac     zapisničar: Lukrecija Šarić
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
6. ŽOK ENNA VUKOVAR II – AOK OSIJEK II 3:2 (25:21,11:25,25:20,19:25,15:13)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Mario Lovrić
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
8. OK SLAVONSKI BROD – AOK OSIJEK II 3:0 (25:8,25:23,25:19)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Dominik Glas     zapisničar: Sara Lukić
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
11. AOK OSIJEK II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 1:3 (25:18,25:27,13:25,23:25)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Tihana Rakin
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
15. ŽOK BARANJA – AOK OSIJEK II 3:0 (25:23,25:19,25:23)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Jelena Šošić
 
6. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
16. OK ČEPIN – AOK OSIJEK II 3:0 (25:11,25:8,25:16)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Ana Pavičić
 
7. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
21. ŽOK ENNA VUKOVAR II – AOK OSIJEK II 3:0 (25:20,26:24,26:24)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Luka Suman     zapisničar: Mario Lovrić
 
8. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
23. AOK OSIJEK II – OK SLAVONSKI BROD 2:3 (13:25,25:23,19:25,25:16,14:16)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Tomica Cindori
 
9. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
26. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – AOK OSIJEK II četvrtak, 9. prosinca 2021. u 19,45
10. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
30. AOK OSIJEK II – ŽOK BARANJA termin nije određen
11. kolo
31. AOK OSIJEK II – OK ČEPIN termin nije određen
12. kolo
36. AOK OSIJEK II – ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
13. kolo
38. OK SLAVONSKI BROD – AOK OSIJEK II termin nije određen
14. kolo
41. AOK OSIJEK II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
15. kolo
45. ŽOK BARANJA – AOK OSIJEK II termin nije određen
16. kolo
46. OK ČEPIN – AOK OSIJEK II termin nije određen
17. kolo
51. ŽOK ENNA VUKOVAR II – AOK OSIJEK II termin nije određen
18. kolo
53. AOK OSIJEK II – OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
19. kolo
56. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – AOK OSIJEK II termin nije određen
20. kolo
60. AOK OSIJEK II – ŽOK BARANJA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem