Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
AOK OSIJEK
  Klub: AOK OSIJEK
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Damir Rukovanjski +38591993681798
 
PRVA B LIGA - SKUPINA ISTOK – seniorke
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
4. AOK OSIJEK – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (12:25,8:25,15:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Duško Živković
zapisničar: Milenko Korica                
 
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
10. OK LINGA – AOK OSIJEK 3:0 (25:6,25:12,25:15)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Mario Lovrić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Milenko Korica                
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
15. OK BELIŠĆE – AOK OSIJEK 3:0 (25:16,25:7,25:16)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     zapisničar: Monika Matković
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
23. OK KOLONIJA – AOK OSIJEK 3:2 (25:22,18:25,21:25,26:24,16:14)
1. sudac: Ivana Kožul     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Mia Velikanović
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
26. AOK OSIJEK – ŽOK NAŠICE 0:3 (8:25,25:27,16:25)
1. sudac: Borna Šimunić     2. sudac: Mario Lovrić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Marko Šimac                
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
36. OK ČEPIN – AOK OSIJEK 3:2 (25:20,22:25,25:13,17:25,15:12)
1. sudac: Anamaria Glasenhardt     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Andrea Astaloš                
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
37. AOK OSIJEK – OK VALPOVKA 1:3 (23:25,16:25,25:23,13:25)
1. sudac: Anamaria Glasenhardt     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Tihana Rakin
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
48. AOK OSIJEK – 0 -
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
50. ŽOK ENNA VUKOVAR II – AOK OSIJEK 3:0 (25:20,25:12,28:26)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Zvonimir Tomić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Andrea Astaloš                
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. studenog 2023.)
59. AOK OSIJEK – ŽOK OSIJEK II 0:3 (7:25,17:25,22:25)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Marko Šimac
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
63. OK POSAVINA BROD – AOK OSIJEK 0:3 (23:25,18:25,21:25)
1. sudac: Ivana Kožul     2. sudac: Sara Lukić     zapisničar: Antun Tomić
 
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
70. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – AOK OSIJEK 3:0 (25:7,25:9,25:8)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Srđan Jovanović
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
76. AOK OSIJEK – OK LINGA 0:3 (11:25,16:25,11:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Duško Živković
zapisničar: Malu Celić                
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
81. AOK OSIJEK – OK BELIŠĆE 0:3 (9:25,18:25,13:25)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Tihana Rakin
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
89. AOK OSIJEK – OK KOLONIJA 0:3 (19:25,18:25,15:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Marko Šimac     zapisničar: Srđan Jovanović
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
92. ŽOK NAŠICE – AOK OSIJEK 3:0 (25:15,25:12,25:15)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Matea Trampus
 
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
102. AOK OSIJEK – OK ČEPIN 0:3 (8:25,16:25,19:25)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Andrea Astaloš
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
103. OK VALPOVKA – AOK OSIJEK 3:0 (25:13,25:12,25:9)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Zvonko Kajunić     zapisničar: Monika Matković
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
114. 0 – AOK OSIJEK -
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
116. AOK OSIJEK – ŽOK ENNA VUKOVAR II 0:3 (10:25,14:25,20:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Mario Lovrić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Malu Celić                
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
125. ŽOK OSIJEK II – AOK OSIJEK 3:0 (25:7,25:8,25:11)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Tihana Rakin
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
129. AOK OSIJEK – OK POSAVINA BROD 0:3 (22:25,9:25,18:25)
1. sudac: Anamaria Glasenhardt     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Malu Celić                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem