Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK GUSAR
  Klub: OK GUSAR
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: SANJA VITAIĆ
 
PRVA B LIGA - SKUPINA JUG – seniorke
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
5. OK BRDA II – OK GUSAR 3:1 (25:18,25:12,22:25,25:17)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Ante Penga     zapisničar: Mara Olujić
 
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
8. OK GUSAR – OK ŠIBENIK '91 3:1 (25:19,16:25,29:27,25:23)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Ivan Jukić     zapisničar: Dora Tolj
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
18. OK MAKARSKA – OK GUSAR 0:3 (15:25,24:26,22:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Mara Olujić                
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
19. OK SPLIT II – OK GUSAR 3:0 (25:12,25:18,25:16)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Sanda Žaja     zapisničar: Marija Krišto
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
30. OK GUSAR – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:8,25:10,25:20)
1. sudac: Julia Šaravanja     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Nina Altaher                
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
32. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK GUSAR 3:0 (25:13,25:20,25:23)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Nina Altaher                
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
41. OK GUSAR – OK VODICE 3:1 (25:16,25:23,25:27,25:9)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Rajko Marinović     zapisničar: Toni Jakovčević
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
45. ŽOK TROGIR – OK GUSAR 3:1 (25:27,25:10,25:19,25:20)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Ante Penga     zapisničar: Marta Belas
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
52. OK GUSAR – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:19,25:13,25:22)
1. sudac: Đana Rogulj     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Toni Jakovčević                
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
58. OK MARINA KAŠTELA II – OK GUSAR 3:0 (25:14,25:13,25:10)
1. sudac: Đana Rogulj     2. sudac: Rajko Marinović     zapisničar: Marija Krišto
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
63. OK GUSAR – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:16,25:19,25:7)
1. sudac: Julia Šaravanja     2. sudac: Rajko Marinović     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Deni Pivac                
 
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
71. OK GUSAR – OK BRDA II 0:3 (23:25,27:29,23:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Luka Mandarić                
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2023.)
74. OK ŠIBENIK '91 – OK GUSAR 3:0 (25:19,25:16,25:16)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Rajko Marinović     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Franka Zeljak                
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
84. OK GUSAR – OK MAKARSKA 3:1 (30:28,25:11,18:25,25:20)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Đana Rogulj     zapisničar: Deni Pivac
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
85. OK GUSAR – OK SPLIT II 0:3 (22:25,15:25,15:25)
1. sudac: Julia Šaravanja     2. sudac: Rajko Marinović     zapisničar: Mate Šimac
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
96. ŽOK ŠIBENIK – OK GUSAR 0:3 (14:25,24:26,20:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Julia Šaravanja     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Anja Šabić                
 
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
98. OK GUSAR – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 2:3 (21:25,25:20,25:19,18:25,12:15)
1. sudac: Đana Rogulj     2. sudac: Rajko Marinović     delegat: Toni Ivković
zapisničar: Anđela Kavelj                
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
107. OK VODICE – OK GUSAR 1:3 (27:25,15:25,23:25,24:26)
1. sudac: Marko Surać     2. sudac: Stipe Belić        
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
111. OK GUSAR – ŽOK TROGIR 1:3 (25:23,24:26,11:25,14:25)
1. sudac: Đana Rogulj     2. sudac: Rajko Marinović     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Marta Belas                
 
20. kolo (6. travnja 2023., 7. travnja 2024.)
118. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK GUSAR 0:3 (24:26,12:25,14:25)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Rajko Marinović     zapisničar: Kristina Karanušić
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
124. OK GUSAR – OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (19:25,13:25,26:24,15:25)
1. sudac: Julia Šaravanja     2. sudac: Mate Lučić     zapisničar: Deni Pivac
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2023.)
129. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK GUSAR 1:3 (25:21,19:25,20:25,18:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Julia Šaravanja     delegat: Vedrana Serajlić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem