Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK DON BOSCO II
  Klub: OK DON BOSCO
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Luka Hudinčec - tajnik, Niko Šekerija, Ana Sabol
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniorke
Doigravanje za poredak od 7 - 10 mjesta
1. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
1. OK IVANIĆ GRAD – OK DON BOSCO II 3:0 (25:22,25:20,25:17)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Kristina Majstorović        
 
2. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
3. OK BRCKO – OK DON BOSCO II 0:3 (18:25,10:25,4:25)
1. sudac: Anamarija Kezerić     2. sudac: Aleksandra Lipić        
 
3. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
6. OK GLINA – OK DON BOSCO II 2:3 (25:15,25:22,22:25,19:25,9:15)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Laura Kristić     zapisničar: Lucija Lamza
 
4. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
8. OK DON BOSCO II – OK GLINA 3:2 (20:25,25:13,25:18,22:25,15:9)
1. sudac: Anamarija Kezerić     zapisničar: Nika Papak        
 
5. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
9. OK DON BOSCO II – OK BRCKO 3:0 (25:6,25:8,25:9)
6. kolo (9. travnja 2022., 10. ožujka 2022.)
11. OK DON BOSCO II – OK IVANIĆ GRAD 3:1 (22:25,25:22,25:19,25:7)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Nika Papak
 
SKUPINA JUG
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
1. OK DON BOSCO II – 0 -
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
8. OK NEBO II – OK DON BOSCO II 1:3 (16:25,25:16,16:25,11:25)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Dominik Hamer
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
10. HAOK DUBRAVA – OK DON BOSCO II 3:1 (25:9,15:25,25:12,25:16)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Tea Marušić        
 
4. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
15. OK DON BOSCO II – OK KARLOVAC II 1:3 (25:19,21:25,19:25,19:25)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Anamarija Kezerić     zapisničar: Ana Barišić
 
5. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
19. OK PLAVI ZMAJ – OK DON BOSCO II 3:0 (25:17,25:19,25:15)
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Tea Marušić        
 
6. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
22. OK DON BOSCO II – OK GLINA 3:1 (25:23,26:24,21:25,25:19)
1. sudac: Igor Pihler                
 
7. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
28. HOK GORICA II – OK DON BOSCO II 1:3 (25:22,22:25,11:25,13:25)
1. sudac: Anamarija Kezerić     2. sudac: Borna Maršanić     zapisničar: Ana Visković
 
8. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
29. 0 – OK DON BOSCO II -
9. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
36. OK DON BOSCO II – OK NEBO II 3:1 (23:25,25:10,25:8,25:10)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Tea Marušić
 
10. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
38. OK DON BOSCO II – HAOK DUBRAVA 0:3 (12:25,11:25,11:25)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Borna Maršanić
 
11. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
43. OK KARLOVAC II – OK DON BOSCO II 3:0 (25:18,25:14,26:24)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Antica Nižić        
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
47. OK DON BOSCO II – OK PLAVI ZMAJ 0:3 (23:25,20:25,23:25)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Lara Babić
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
50. OK GLINA – OK DON BOSCO II 2:3 (25:21,16:25,20:25,26:24,6:15)
1. sudac: Stela Pavičić     2. sudac: Lucija Bakonji     zapisničar: Patricia Bakonji
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
56. OK DON BOSCO II – HOK GORICA II 3:0 (25:14,25:15,25:12)
1. sudac: Anamarija Kezerić     2. sudac: Branimir Kompes        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem