Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KAŠTELA II
  Klub: OK KAŠTELA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Mirjana Milić, 098/9897780
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Iva Radun srednji bloker
Lucija Sabljić
Antonia Stojan
Matea Vranješ
Ana Grbeša
Jelena Cikojević
Iva Radun
Anđela Cvijović
Tina Vatrov
Anđela Cvijović primač
Tina Vatrov primač
Antonia Szarvaš
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. ŽOK TROGIR - OK KAŠTELA II 3:0 (25:23,25:20,26:24)
1. sudac: Krešimir Bujas     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Mario Kozlica     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
9. OK KAŠTELA II - OK SPLIT II 2:3 (25:20,25:18,20:25,20:25,15:17)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Karla Magzan     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Deni Pivac
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
17. OK BRDA II - OK KAŠTELA II 3:0 (25:15,25:19,25:9)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Mate Šimac     1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Karla Magzan
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
20. OK KAŠTELA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (8:25,19:25,13:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Krešimir Bujas     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Filip Sršen     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
30. OK ŠIBENIK '91 - OK KAŠTELA II 3:0 (25:10,25:14,25:15)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Krešimir Bujas     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Karla Radak     1. granični sudac: Toni Burić     2. granični sudac: Bartol Mandić Baranović
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
31. 0 - OK KAŠTELA II -
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
42. OK KAŠTELA II - ŽOK SINJ 0:3 (11:25,17:25,10:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Ivana Vrtičević     2. granični sudac: Ante Penga
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
44. OK MAKARSKA - OK KAŠTELA II 3:0 (25:10,25:11,25:17)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ana Vujčić     1. granični sudac: Miranda Mastelić     2. granični sudac: Vlasta Mrčela
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
53. OK KAŠTELA II - OK MARINA KAŠTELA II nedjelja, 8. prosinca 2019. u 13,00
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Jelena Cikojević     2. granični sudac: Petra Ivić
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
57. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK KAŠTELA II termin nije određen
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
64. OK KAŠTELA II - OK ZADAR II termin nije određen
12. kolo (23. siječnja 2020.)
70. OK KAŠTELA II - ŽOK TROGIR termin nije određen
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
75. OK SPLIT II - OK KAŠTELA II termin nije određen
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
83. OK KAŠTELA II - OK BRDA II termin nije određen
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
86. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK KAŠTELA II termin nije određen
16. kolo (22. veljače 2020., 24. veljače 2020.)
96. OK KAŠTELA II - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
97. OK KAŠTELA II - 0 -
18. kolo (7. ožujka 2020.)
108. ŽOK SINJ - OK KAŠTELA II termin nije određen
19. kolo (14. ožujka 2020.)
110. OK KAŠTELA II - OK MAKARSKA termin nije određen
20. kolo (21. ožujka 2020.)
119. OK MARINA KAŠTELA II - OK KAŠTELA II termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
123. OK KAŠTELA II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
130. OK ZADAR II - OK KAŠTELA II termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 5. prosinca 2019., 22,20
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem