Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KAŠTELA II
  Klub: OK KAŠTELA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Nikola Višić (predsjednik) - 091 514 0537, Jadran Penga (dopresjednik) - 098 443 109
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Iva Radun srednji bloker
Tina Vatrov primač
Anđela Cvijović primač
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
1. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
1. OK SPLIT III - OK KAŠTELA II 3:0 (25:20,25:22,25:21)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Marija Jakovac
zapisničar: Deni Pivac                
 
2. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
5. OK KAŠTELA II - OK NOVALJA 3:0 (25:18,28:26,25:16)
1. sudac: Valentina Maretić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Penga                
 
3. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
9. ŽOK DUBROVNIK II - OK KAŠTELA II 3:2 (20:25,25:16,23:25,25:22,15:7)
4. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
13. OK KAŠTELA II - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (16:25,17:25,17:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivana Kamenjarin                
 
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
17. OK BIBINJE - OK KAŠTELA II 0:3 (11:25,13:25,14:25)
delegat: Goran Tomaši     zapisničar: Barbara Kozić        
 
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
21. OK KAŠTELA II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (21:25,16:25,14:25)
1. sudac: Petra Peslać     2. sudac: Valentina Maretić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ivana Kamenjarin                
 
7. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
25. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK KAŠTELA II 1:3 (15:25,21:25,25:21,20:25)
8. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
29. OK KAŠTELA II - OK SPLIT III termin nije određen
9. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
33. OK NOVALJA - OK KAŠTELA II termin nije određen
10. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
37. OK KAŠTELA II - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
11. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
41. ŽOK ŠIBENIK - OK KAŠTELA II termin nije određen
12. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
45. OK KAŠTELA II - OK BIBINJE termin nije određen
13. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
49. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK KAŠTELA II termin nije određen
14. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
53. OK KAŠTELA II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. siječnja 2019., 7,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem