Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KAŠTEL LUKŠIĆ
  Klub: OK KAŠTEL LUKŠIĆ
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Nebojša Omašić - predsjednik
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Nera Mateljan
Anđela Cikojević
Ana Skorup
Martina Raca
Marta Kačanić
Mia Smajo
Dora Jurić
Mila Radić
Petra Martinović
Sara Kelić
Anita Rogulj
Nina Strize
Ana Mateljan
Antea Kapitanović
Lana Marija Barbić
Ana Klišmanić
Katarina Kero
Marija Vukorepa
Sara Omašić
Marija Vukorepa
Paula Škaro
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MAKARSKA 3:0 (25:9,25:21,25:17)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Valentina Maretić     1. granični sudac: Ivana Vrtičević     2. granični sudac: Filip Sršen
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
12. OK MARINA KAŠTELA II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (25:21,22:25,12:25,18:25)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Deni Pivac
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
13. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - 0 -
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
24. OK ZADAR II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (25:14,19:25,18:25,20:25)
1. sudac: Marko Surać     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Stipe Belić     1. granični sudac: Rajko Marinović     2. granični sudac: Andrea Sorić
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
26. ŽOK TROGIR - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:19,25:13,25:19)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Jelena Cikojević     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
35. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT II 2:3 (19:25,25:12,25:20,23:25,9:15)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Nikolina Kolak     1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Jelena Cikojević
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
39. OK BRDA II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:3 (16:25,25:21,25:20,15:25,8:15)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Deni Pivac     1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Mario Kozlica
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
46. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:1 (10:25,25:18,25:9,25:17)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mario Kozlica     1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Ivana Vrtičević
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
52. OK ŠIBENIK '91 - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (23:25,25:22,22:25,24:26)
1. sudac: Krešimir Bujas     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Ivan Delić
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
57. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK KAŠTELA II nedjelja, 15. prosinca 2019. u 15,45
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Karla Magzan     2. granični sudac: Nikolina Kolak
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
65. ŽOK SINJ - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
12. kolo (23. siječnja 2020.)
68. OK MAKARSKA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
78. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
79. 0 - OK KAŠTEL LUKŠIĆ -
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
90. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK ZADAR II termin nije određen
16. kolo (22. veljače 2020., 24. veljače 2020.)
92. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK TROGIR termin nije određen
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
101. OK SPLIT II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
18. kolo (7. ožujka 2020.)
105. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK BRDA II termin nije određen
19. kolo (14. ožujka 2020.)
112. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
20. kolo (21. ožujka 2020.)
118. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
123. OK KAŠTELA II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
131. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK SINJ termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 11. prosinca 2019., 15,25
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem