Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SPLIT III
  Klub: OK SPLIT
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: tajnik - Ilija Klepo - mob: 098/904-4725
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Đana Rogulj
Ivana Knez
Lea Kordić-Gružić
Matea Kovačević
Mia Bošković
Petra Cikojević
Karla Čerkez
Nikolina Mihojević
Kate Lijić
Mara Olujić
Dina Ujević
Sara Vujčić
Andrea Anđelković
Klara Franjić
Nikolina Mužinić
Josipa Brznović
Josipa Šitum
Magdalena Tonković
Antonia Mikulčić
Lavia Vučević
Marija Tabak
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. OK SPLIT III - OK NOVA MOKOŠICA odgođeno
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
8. OK SPLIT III - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:14,28:26,25:18)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Petra Ivić                
 
3. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
10. ŽOK DUBROVNIK II - OK SPLIT III 1:3 (25:15,23:25,15:25,23:25)
4. kolo (16. studenog 2019., 18. studenog 2019.)
15. OK SPLIT III - OK NOVALJA 3:0 (31:29,25:14,25:17)
1. sudac: Valentina Maretić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Deni Pivac                
 
5. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
19. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK SPLIT III 0:3 (14:25,11:25,24:26)
1. sudac: Nikolina Matuško     2. sudac: Marina Radić     delegat: Goran Tomaši
zapisničar: Tereza Milošević                
 
6. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
22. OK SPLIT III - ŽOK BIBINJE 3:0 (25:9,25:12,25:8)
1. sudac: Valentina Maretić     2. sudac: Ante Penga     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Deni Pivac                
 
7. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
28. OK GUSAR - OK SPLIT III 3:0 (25:13,25:22,25:22)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Filip Sršen                
 
8. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
29. OK NOVA MOKOŠICA - OK SPLIT III 3:2 (25:18,25:17,7:25,22:25,15:12)
9. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
36. ŽOK ŠIBENIK - OK SPLIT III termin nije određen
10. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
38. OK SPLIT III - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
11. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
43. OK NOVALJA - OK SPLIT III termin nije određen
12. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
47. OK SPLIT III - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
13. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
50. ŽOK BIBINJE - OK SPLIT III termin nije određen
14. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
56. OK SPLIT III - OK GUSAR termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 19. siječnja 2020., 17,42
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem