Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK MEDICINAR TRNJE II
  Klub: OK MEDICINAR TRNJE
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Odgovorna osoba: Zvonimir Bičanić - predsjenik 098/ 625 474
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. OK DARUVAR - OK MEDICINAR TRNJE II 3:2 (15:25,23:25,25:18,25:17,15:6)
1. sudac: Andrea Strahija     2. sudac: Martina Josić     delegat: Predrag Dilberović
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
6. OK MEDICINAR TRNJE II - HAOK MLADOST II 1:3 (27:29,26:24,20:25,12:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Zoran Rajčević
 
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
11. MOK ČAZMA - OK MEDICINAR TRNJE II 3:1 (21:25,25:8,25:21,25:15)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Zoran Rajčević
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. OK MEDICINAR TRNJE II - OK PETRINJA 3:2 (25:20,12:25,24:26,25:22,15:12)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Marijan Duka
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK SHEEFT - OK MEDICINAR TRNJE II 3:1 (25:21,18:25,25:12,26:24)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Zoran Rajčević
 
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
26. OK MEDICINAR TRNJE II - OK SISAK II odgođeno
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
31. OK QUIRIN SISAK - OK MEDICINAR TRNJE II 3:1 (25:20,23:25,27:25,26:24)
1. sudac: Luka Bišćan     delegat: Fikret Bajrić        
 
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
36. OK MEDICINAR TRNJE II - OK KARLOVAC 3:0 (25:22,25:23,25:20)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Marijan Duka
 
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
41. OK GORICA - OK MEDICINAR TRNJE II 1:3 (17:25,24:26,25:23,17:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Vinko Dobrić
zapisničar: Nina Rendulić                
 
10. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2018.)
46. OK MEDICINAR TRNJE II - OK DARUVAR termin nije određen
11. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
51. HAOK MLADOST II - OK MEDICINAR TRNJE II termin nije određen
12. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
56. OK MEDICINAR TRNJE II - MOK ČAZMA termin nije određen
13. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
61. OK PETRINJA - OK MEDICINAR TRNJE II termin nije određen
14. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
66. OK MEDICINAR TRNJE II - OK SHEEFT termin nije određen
15. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
71. OK SISAK II - OK MEDICINAR TRNJE II termin nije određen
16. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
76. OK MEDICINAR TRNJE II - OK QUIRIN SISAK termin nije određen
17. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
81. OK KARLOVAC - OK MEDICINAR TRNJE II termin nije određen
18. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
86. OK MEDICINAR TRNJE II - OK GORICA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 12. prosinca 2018., 19,15
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem