Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK MEDICINAR TRNJE II
  Klub: OK MEDICINAR TRNJE
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Zvonimir Bičanić - predsjenik 098/ 625 474
 
2. LIGA - REGIJA SJEVER – seniori
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
4. OK MEDICINAR TRNJE II – HAOK MLADOST II 0:3 (17:25,16:25,8:25)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Lucija Soldo
 
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
10. OK SISAK II – OK MEDICINAR TRNJE II 3:0 (25:17,25:12,25:19)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Stela Lalić     zapisničar: Klara Perković
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
15. OK MEDICINAR TRNJE II – OK SHEEFT 0:3 (20:25,13:25,26:28)
1. sudac: Melani Galić     2. sudac: Mario Babić     zapisničar: Tea Škreblin Borovčak
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
23. OK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE – OK MEDICINAR TRNJE II 3:1 (25:19,22:25,25:9,25:13)
1. sudac: Domagoj Košir     2. sudac: Ivan Kurteš        
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
26. OK MEDICINAR TRNJE II – OK CROATIA 0:3 (19:25,14:25,14:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Josipa Jugo
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
36. OK KRAVARSKO – OK MEDICINAR TRNJE II 0:3 (18:25,15:25,17:25)
1. sudac: Ana Pavlović     2. sudac: Tea Škreblin Borovčak     zapisničar: Lana Godler
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
37. OK MEDICINAR TRNJE II – 0 -
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
48. OK MEDICINAR TRNJE II – OK QUIRIN SISAK 1:3 (21:25,22:25,25:22,22:25)
1. sudac: Nika Novak-Stanko     2. sudac: Magdalena Šilić     zapisničar: Vita Marić
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
50. MOK ČAZMA – OK MEDICINAR TRNJE II 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
1. sudac: Ema Mašić     2. sudac: Domagoj Košir        
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
59. OK MEDICINAR TRNJE II – OK DARUVAR 0:3 (14:25,14:25,18:25)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Lovro Mlinac
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
63. OK GORICA – OK MEDICINAR TRNJE II 3:0 (25:16,25:22,25:14)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Nika Gavranović
 
12. kolo (2. veljače 2024., 3. veljače 2024.)
70. HAOK MLADOST II – OK MEDICINAR TRNJE II 3:1 (25:21,25:23,25:27,25:22)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Đeni Radeka
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
76. OK MEDICINAR TRNJE II – OK SISAK II 3:0 (25:18,25:22,25:12)
1. sudac: Nika Novak-Stanko     2. sudac: Melani Galić     zapisničar: Marko Antolić
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
81. OK SHEEFT – OK MEDICINAR TRNJE II 0:3 (14:25,13:25,15:25)
1. sudac: Nika Novak-Stanko     2. sudac: Dinko Maslač     zapisničar: Kristijan Šućur
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
89. OK MEDICINAR TRNJE II – OK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE 3:0 (25:20,25:21,25:23)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Mihael Bišćan     zapisničar: Đeni Radeka
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
92. OK CROATIA – OK MEDICINAR TRNJE II 1:3 (19:25,25:23,17:25,11:25)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Josipa Jugo     zapisničar: Viktorija Knezović
 
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
102. OK MEDICINAR TRNJE II – OK KRAVARSKO 3:0 (25:16,25:21,25:13)
1. sudac: Nika Novak-Stanko     2. sudac: Ana Pavlović     zapisničar: Kristijan Šućur
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
103. 0 – OK MEDICINAR TRNJE II -
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
114. OK QUIRIN SISAK – OK MEDICINAR TRNJE II 0:3 (22:25,19:25,22:25)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Stela Lalić        
 
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
116. OK MEDICINAR TRNJE II – MOK ČAZMA 0:3 (18:25,13:25,18:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Nika Novak-Stanko        
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
125. OK DARUVAR – OK MEDICINAR TRNJE II 3:0 (25:14,25:9,25:19)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Nikola Lončar        
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
129. OK MEDICINAR TRNJE II – OK GORICA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem