Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HAOK DUBRAVA
  Klub: HAOK DUBRAVA
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Tanja Svoboda
 
PRVA B LIGA - SKUPINA SJEVER – seniorke
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
4. HAOK DUBRAVA – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:1 (25:18,22:25,25:18,25:17)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Dinko Maslač     zapisničar: Branimir Kompes
 
2. kolo (13. listopada 2023., 14. listopada 2023.)
10. ŽOK IVANEC – HAOK DUBRAVA 3:0 (25:18,25:18,25:11)
1. sudac: Ema Mašić     2. sudac: Jana Čorko     delegat: Boris Vurušić
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
15. HAOK DUBRAVA – OK MEDVEŠČAK 3:1 (25:17,25:18,12:25,25:22)
1. sudac: Anamarija Kezerić     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Dario Rukavina                
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
23. OK PETRINJA – HAOK DUBRAVA 3:2 (25:13,23:25,25:20,20:25,15:9)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Kristina Majstorović     zapisničar: Anabela Kunert
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
26. HAOK DUBRAVA – OK SISAK 3:0 (25:18,25:18,25:14)
1. sudac: Anamarija Kezerić     2. sudac: Branimir Kompes     zapisničar: Lovro Mlinac
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
36. ŽOK VRBOVEC – HAOK DUBRAVA 3:0 (27:25,25:19,25:11)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Ana Visković     delegat: Predrag Dilberović
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
37. HAOK DUBRAVA – OK KELTEKS II 3:0 (25:11,25:13,25:9)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Ana Visković     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Tea Škreblin Borovčak                
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
48. HAOK DUBRAVA – HAOK MLADOST III 2:3 (22:25,25:19,25:22,20:25,11:15)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Dinko Maslač     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Lada Milanović                
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
50. OK OLIMPIK II – HAOK DUBRAVA 1:3 (21:25,25:18,19:25,23:25)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Dinko Maslač     zapisničar: Dario Rukavina
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
59. HAOK DUBRAVA – OK DINAMO II 3:0 (25:12,25:13,25:12)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Ana Ivanković
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
63. ŽOK KAŠTEL – HAOK DUBRAVA 0:3 (15:25,22:25,20:25)
1. sudac: Jana Čorko     2. sudac: Orlando Kozjak        
 
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
70. OK NEDELIŠĆE ELTING – HAOK DUBRAVA 1:3 (25:27,25:23,19:25,11:25)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Ema Mašić        
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
76. HAOK DUBRAVA – ŽOK IVANEC 3:1 (25:13,23:25,25:23,25:20)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Paula Krmpotić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Branimir Kompes                
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
81. OK MEDVEŠČAK – HAOK DUBRAVA 1:3 (25:20,13:25,22:25,18:25)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Dinko Maslač     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Aleksandra Lipić                
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
89. HAOK DUBRAVA – OK PETRINJA 3:0 (25:18,25:18,25:23)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Lada Milanović
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
92. OK SISAK – HAOK DUBRAVA 1:3 (14:25,21:25,25:18,11:25)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Kristina Majstorović     zapisničar: Andrei Jurković
 
17. kolo (9. ožujka 2023., 10. ožujka 2024.)
102. HAOK DUBRAVA – ŽOK VRBOVEC 2:3 (25:8,25:11,22:25,19:25,13:15)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Dinko Maslač
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
103. OK KELTEKS II – HAOK DUBRAVA 0:3 (16:25,23:25,21:25)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Branimir Kompes        
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
114. HAOK MLADOST III – HAOK DUBRAVA 0:3 (16:25,19:25,18:25)
1. sudac: Anamarija Kezerić     2. sudac: Branimir Kompes     delegat: Tomislav Adamek
zapisničar: Melani Galić                
 
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
116. HAOK DUBRAVA – OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:19,25:17)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Branimir Kompes     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Petra Vizner                
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
125. OK DINAMO II – HAOK DUBRAVA 2:3 (19:25,25:15,25:18,19:25,10:15)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Marko Antolić     zapisničar: Lovro Mlinac
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
129. HAOK DUBRAVA – ŽOK KAŠTEL 3:1 (21:25,25:11,25:19,25:21)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Dinko Maslač     zapisničar: Mihael Bišćan
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem