Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HAOK DUBRAVA
  Klub: HAOK DUBRAVA
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Tanja Svoboda
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniorke
Doigravanje za poredak od 1 - 6 mjesta
3. kolo
8. HAOK DUBRAVA – OK KARLOVAC II 1:3 (25:21,12:25,19:25,22:25)
9. OK PLAVI ZMAJ – HAOK DUBRAVA 1:3 (19:25,13:25,25:15,13:25)
4. kolo
11. OK KARLOVAC II – HAOK DUBRAVA 3:1 (28:26,15:25,25:15,25:18)
12. HAOK DUBRAVA – OK PLAVI ZMAJ 3:1 (25:18,20:25,25:13,25:22)
5. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
15. OK KITRO VARAŽDIN II – HAOK DUBRAVA 2:3 (23:25,24:26,25:22,25:21,10:15)
1. sudac: Ema Mašić     2. sudac: Ozren Novak        
 
6. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
17. HAOK DUBRAVA – OK NEDELIŠĆE ELTING 0:3 (20:25,22:25,20:25)   video-prijenos
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Ana Ivanković     zapisničar: Lada Milanović
 
7. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
20. ŽOK IVANEC II – HAOK DUBRAVA 2:3 (25:22,25:19,12:25,24:26,10:15)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Simona Hudoletnjak        
 
8. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
24. HAOK DUBRAVA – OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:22,25:23,25:10)   video-prijenos
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Branimir Kompes     zapisničar: Lada Milanović
 
9. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
26. OK NEDELIŠĆE ELTING – HAOK DUBRAVA 1:3 (18:25,25:23,17:25,23:25)
1. sudac: Ivan Kurteš     2. sudac: Jana Čorko        
 
10. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
29. HAOK DUBRAVA – ŽOK IVANEC II 3:0 (25:14,25:15,25:23)   video-prijenos
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Ana Visković     zapisničar: Melani Galić
 
SKUPINA JUG
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
3. HAOK DUBRAVA – OK GLINA 3:0 (25:15,25:18,25:18)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Branimir Kompes
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. HOK GORICA II – HAOK DUBRAVA 0:3 (6:25,14:25,12:25)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Marko Antolić
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
10. HAOK DUBRAVA – OK DON BOSCO II 3:1 (25:9,15:25,25:12,25:16)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Tea Marušić        
 
4. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
16. OK NEBO II – HAOK DUBRAVA 0:3 (13:25,5:25,20:25)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Petra Vizner
 
5. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
17. HAOK DUBRAVA – 0 -
6. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
24. HAOK DUBRAVA – OK KARLOVAC II 1:3 (25:21,12:25,19:25,22:25)   video-prijenos
1. sudac: Borna Maršanić     2. sudac: Anamarija Kezerić     zapisničar: Ana Visković
 
7. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
26. OK PLAVI ZMAJ – HAOK DUBRAVA 1:3 (19:25,13:25,25:15,13:25)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Aleksandra Lipić        
 
8. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
31. OK GLINA – HAOK DUBRAVA 2:3 (20:25,25:16,14:25,25:20,5:15)
1. sudac: Ana Marija Radošević     2. sudac: Kristina Majstorović     zapisničar: Patricia Bakonji
 
9. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
35. HAOK DUBRAVA – HOK GORICA II 3:0 (25:8,25:8,25:6)   video-prijenos
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Branimir Kompes
 
10. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
38. OK DON BOSCO II – HAOK DUBRAVA 0:3 (12:25,11:25,11:25)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Borna Maršanić
 
11. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
44. HAOK DUBRAVA – OK NEBO II 3:0 (25:6,25:15,25:8)
1. sudac: Ana Visković     2. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Ana Ivanković
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
45. 0 – HAOK DUBRAVA -
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
52. OK KARLOVAC II – HAOK DUBRAVA 3:1 (28:26,15:25,25:15,25:18)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Anamarija Kezerić        
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
54. HAOK DUBRAVA – OK PLAVI ZMAJ 3:1 (25:18,20:25,25:13,25:22)   video-prijenos
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Anamarija Kezerić        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem