Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK GLINA
  Klub: OK GLINA
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Marina Tomić Šantek
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniorke
Doigravanje za poredak od 7 - 10 mjesta
1. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
2. OK BRCKO – OK GLINA 0:3 (15:25,16:25,12:25)
2. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
4. OK IVANIĆ GRAD – OK GLINA 2:3 (18:25,24:26,26:24,25:21,12:15)
1. sudac: Azra Hodžić     2. sudac: Anabela Kunert        
 
3. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
6. OK GLINA – OK DON BOSCO II 2:3 (25:15,25:22,22:25,19:25,9:15)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Laura Kristić     zapisničar: Lucija Lamza
 
4. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
8. OK DON BOSCO II – OK GLINA 3:2 (20:25,25:13,25:18,22:25,15:9)
1. sudac: Anamarija Kezerić     zapisničar: Nika Papak        
 
5. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
10. OK GLINA – OK IVANIĆ GRAD 3:1 (25:16,22:25,25:14,25:22)
1. sudac: Jasmin Ramić     zapisničar: Marija Danić        
 
6. kolo (9. travnja 2022., 10. ožujka 2022.)
12. OK GLINA – OK BRCKO 3:0 (25:7,25:9,25:5)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Kristina Majstorović        
 
SKUPINA JUG
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
3. HAOK DUBRAVA – OK GLINA 3:0 (25:15,25:18,25:18)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Branimir Kompes
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
6. OK GLINA – OK KARLOVAC II 0:3 (18:25,23:25,22:25)
1. sudac: Ana Marija Radošević     2. sudac: Azra Hodžić     zapisničar: Klara Perković
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
12. OK PLAVI ZMAJ – OK GLINA 3:1 (23:25,25:13,25:22,25:19)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Dominik Hamer        
 
4. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
13. 0 – OK GLINA -
5. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
20. OK GLINA – HOK GORICA II 3:0 (25:16,26:24,25:7)
1. sudac: Stela Pavičić     2. sudac: Lucija Bakonji     zapisničar: Patricia Bakonji
 
6. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
22. OK DON BOSCO II – OK GLINA 3:1 (25:23,26:24,21:25,25:19)
1. sudac: Igor Pihler                
 
7. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
27. OK GLINA – OK NEBO II 3:0 (25:23,25:11,25:16)
1. sudac: Lucija Bakonji     zapisničar: Laura Kristić        
 
8. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
31. OK GLINA – HAOK DUBRAVA 2:3 (20:25,25:16,14:25,25:20,5:15)
1. sudac: Ana Marija Radošević     2. sudac: Kristina Majstorović     zapisničar: Patricia Bakonji
 
9. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
34. OK KARLOVAC II – OK GLINA 3:1 (25:14,20:25,25:22,25:18)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Dominik Hamer        
 
10. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
40. OK GLINA – OK PLAVI ZMAJ 3:1 (19:25,25:20,25:18,25:19)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Mirela Baltić     zapisničar: Laura Kristić
 
11. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
41. OK GLINA – 0 -
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
48. HOK GORICA II – OK GLINA 0:3 (13:25,11:25,15:25)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Petra Vizner
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
50. OK GLINA – OK DON BOSCO II 2:3 (25:21,16:25,20:25,26:24,6:15)
1. sudac: Stela Pavičić     2. sudac: Lucija Bakonji     zapisničar: Patricia Bakonji
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
55. OK NEBO II – OK GLINA 0:3 (19:25,23:25,21:25)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Melani Galić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem