Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK GLINA
  Klub: OK GLINA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Marina Tomić Šantek
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - JUG
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
2. OK DINAMO II - OK GLINA 3:0 (25:10,25:6,25:18)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Martina Josić     delegat: Zdravko Hranić
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
7. OK GLINA - OK PETRINJA 0:3 (8:25,19:25,10:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Amadea Jozelić     delegat: Rifet Sedić
 
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
11. HAOK MLADOST III - OK GLINA 3:0 (25:23,25:8,25:13)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Marijan Duka
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
14. OK GLINA - OK DARUVAR 1:3 (16:25,25:22,10:25,15:25)
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Ana Marija Radošević     delegat: Rifet Sedić
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
20. OK OLIMPIK III - OK GLINA 3:0 (25:14,25:17,25:20)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Zoran Rajčević
 
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
21. HAOK DUBRAVA - OK GLINA 3:0 (25:17,25:13,25:11)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Marijan Duka
 
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
28. OK GLINA - 0 -
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
30. OK GLINA - OK DINAMO II 0:3 (5:25,4:25,11:25)
1. sudac: Amadea Jozelić     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Rifet Sedić
 
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
35. OK PETRINJA - OK GLINA 3:0 (25:17,25:21,25:23)
1. sudac: Mirela Baltić     delegat: Fikret Bajrić        
 
10. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
39. OK GLINA - HAOK MLADOST III 0:3 (4:25,20:25,11:25)
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Amadea Jozelić     delegat: Rifet Sedić
 
11. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
42. OK DARUVAR - OK GLINA termin nije određen
12. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
48. OK GLINA - OK OLIMPIK III termin nije određen
13. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
49. OK GLINA - HAOK DUBRAVA termin nije određen
14. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
56. 0 - OK GLINA -
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. prosinca 2018., 18,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem