Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HOK GORICA
  Klub: HOK GORICA
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Diana Breko 091/ 4506-788
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - SJEVER – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
1. OK SISAK – HOK GORICA 3:2 (25:22,25:19,18:25,11:25,15:7)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Ana Marija Radošević     zapisničar: Nika Rimaj
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. HOK GORICA – ŽOK VRBOVEC 3:2 (22:25,25:19,26:24,17:25,18:16)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Tea Marušić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Marko Antolić                
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
13. ŽOK KAŠTEL – HOK GORICA 3:1 (25:19,25:15,23:25,28:26)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Boris Vurušić
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
19. HOK GORICA – HAOK MLADOST III 0:3 (20:25,20:25,22:25)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Anja Toplek     zapisničar: Marta Drakula
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
25. OK PETRINJA – HOK GORICA 1:3 (23:25,22:25,25:19,24:26)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Ana Marija Radošević     zapisničar: Anabela Kunert
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
31. HOK GORICA – OK VELIKA GORICA 0:3 (18:25,17:25,19:25)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Paula Krmpotić     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Branimir Kompes                
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
37. HAOK ZAGREB – HOK GORICA 3:0 (25:21,25:20,25:16)   video-prijenos
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Valentina Vrbanc
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
43. HOK GORICA – ŽOK IVANEC 3:0 (25:21,25:23,25:19)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Anja Toplek     zapisničar: Alka Bešker
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
49. OK MEDVEŠČAK – HOK GORICA 2:3 (25:16,20:25,25:27,25:20,9:15)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Aleksandra Lipić        
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
55. HOK GORICA – OK OLIMPIK II 3:0 (25:18,25:20,25:15)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Marko Antolić
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
61. OK DINAMO II – HOK GORICA 3:0 (25:16,25:11,25:17)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Paula Krmpotić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Josipa Jugo                
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
67. HOK GORICA – OK SISAK 3:1 (25:19,13:25,25:21,25:20)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Branimir Kompes     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Ana Visković                
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
73. ŽOK VRBOVEC – HOK GORICA 0:3 (20:25,14:25,24:26)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Igor Pihler        
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
79. HOK GORICA – ŽOK KAŠTEL 3:1 (15:25,25:21,25:13,25:22)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Tea Marušić     delegat: Predrag Dilberović
 
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
85. HAOK MLADOST III – HOK GORICA 1:3 (25:20,17:25,20:25,24:26)   video-prijenos
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Magdalena Šilić                
 
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
91. HOK GORICA – OK PETRINJA 3:2 (25:14,22:25,17:25,25:17,15:9)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Petra Vizner
 
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
97. OK VELIKA GORICA – HOK GORICA 3:2 (23:25,25:22,23:25,29:27,15:12)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Branimir Kompes     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Martina Vidaković                
 
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
103. HOK GORICA – HAOK ZAGREB 0:3 (19:25,14:25,14:25)   video-prijenos
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Alka Bešker                
 
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
109. ŽOK IVANEC – HOK GORICA 1:3 (25:23,22:25,23:25,22:25)
1. sudac: Martina Novak     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Boris Vurušić
 
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
115. HOK GORICA – OK MEDVEŠČAK 2:3 (25:18,18:25,25:27,25:23,15:17)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Branimir Kompes
 
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
121. OK OLIMPIK II – HOK GORICA 0:3 (22:25,18:25,23:25)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Viktorija Knezović     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Ana Pavlović                
 
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
127. HOK GORICA – OK DINAMO II 2:3 (25:15,25:23,9:25,15:25,11:15)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Ana Visković                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem