Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HOK GORICA
  Klub: HOK GORICA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Diana Breko 091/ 4506-788
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. HOK GORICA - OK VELIKA GORICA 3:1 (19:25,25:23,25:18,25:16)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Vinko Dobrić
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
10. OK MEDVEŠČAK - HOK GORICA 1:3 (25:22,10:25,19:25,16:25)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Predrag Dilberović
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
15. HOK GORICA - OK NOVI ZAGREB 2:3 (25:16,18:25,25:22,23:25,12:15)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Ana Visković                
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
23. ŽOK KAŠTEL - HOK GORICA 0:3 (18:25,20:25,20:25)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
26. HOK GORICA - ŽOK VRBOVEC 1:3 (27:25,17:25,13:25,20:25)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Vinko Dobrić
zapisničar: Antica Nižić     1. granični sudac: Lada Milanović     2. granični sudac: Martina Matijević
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
36. OK OLIMPIK II - HOK GORICA 3:0 (25:23,25:20,30:28)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Paula Krmpotić     1. granični sudac: Petra Galić     2. granični sudac: Ivana Sučić
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
37. HOK GORICA - OK SISAK 3:0 (25:23,25:5,25:15)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Ana Visković                
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
48. HOK GORICA - HAOK MLADOST III 2:3 (22:25,15:25,25:7,25:23,13:15)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Vinko Dobrić
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
50. OK DINAMO II - HOK GORICA 0:3 (14:25,21:25,14:25)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Vinko Dobrić
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
59. HOK GORICA - OK NEBO 0:3 (16:25,14:25,20:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Predrag Dilberović
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
63. OK KITRO VARAŽDIN - HOK GORICA 3:0 (25:12,25:21,25:13)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Martina Katalenić     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
12. kolo (22. siječnja 2020.)
70. OK VELIKA GORICA - HOK GORICA 3:1 (22:25,25:18,25:23,25:16)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Zoran Rajčević
 
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
76. HOK GORICA - OK MEDVEŠČAK 3:1 (25:10,25:20,20:25,25:17)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Zoran Rajčević
 
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
81. OK NOVI ZAGREB - HOK GORICA 2:3 (25:17,25:20,17:25,18:25,13:15)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Predrag Dilberović
 
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
89. HOK GORICA - ŽOK KAŠTEL 1:3 (25:22,22:25,20:25,21:25)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Predrag Dilberović
 
16. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
92. ŽOK VRBOVEC - HOK GORICA 2:3 (25:17,25:17,19:25,22:25,8:15)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Zdravko Hranić
 
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
102. HOK GORICA - OK OLIMPIK II 3:1 (24:26,25:14,25:23,25:23)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Predrag Dilberović
 
18. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
103. OK SISAK - HOK GORICA 0:3 (16:25,14:25,17:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Fikret Bajrić
 
19. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
114. HAOK MLADOST III - HOK GORICA odgođeno
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Krunomil Vedriš
 
20. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
116. HOK GORICA - OK DINAMO II termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
125. OK NEBO - HOK GORICA termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2019., 5. travnja 2020.)
129. HOK GORICA - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 14. srpnja 2020., 17,01
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem