Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK LINGA III
  Klub: OK LINGA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Miodrag Grbavica - predsjednik
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
5. ŽOK NAŠICE II - OK LINGA III 3:1 (25:10,25:8,23:25,25:8)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Anto Mijić
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
6. 0 - OK LINGA III -
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
15. OK LINGA III - ŽOK BARANJA 0:3 (10:25,15:25,14:25)
1. sudac: Matea Trampus     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Julija Šaravanja
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
17. OK KOLONIJA II - OK LINGA III 3:0 (25:9,25:9,25:9)
1. sudac: Ivana Kožul     2. sudac: Josipa Babić        
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
24. OK LINGA III - OK AGROTEHNIKA II 0:3 (11:25,7:25,13:25)
1. sudac: Julija Šaravanja     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Lara Dugandžić
 
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
28. OK LINGA III - OK ČEPIN II 0:3 (7:25,7:25,4:25)
1. sudac: Matea Žeravica     2. sudac: Lara Dugandžić     zapisničar: Julija Šaravanja
 
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
33. OK LINGA III - OK BELIŠĆE II 0:3 (9:25,17:25,12:25)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Matea Trampus     zapisničar: Anamaria Glasenhardt
 
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
39. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK LINGA III 3:0 (25:14,25:4,25:11)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Matea Tomić     zapisničar: Zvonimir Tomić
 
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
42. OK LINGA III - OK OSIJEK JUG 2 0:3 (5:25,11:25,13:25)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Dora Barišić     zapisničar: Tihana Rakin
 
13. - 17. mjesto
1. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
3. OK LINGA III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
5. OK DONJI MIHOLJAC - OK LINGA III termin nije određen
3. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
8. OK LINGA III - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
4. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
12. OK OSIJEK JUG 2 - OK LINGA III termin nije određen
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
13. OK LINGA III - 0 -
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
18. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK LINGA III termin nije određen
7. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
20. OK LINGA III - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
8. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
23. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK LINGA III termin nije određen
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
27. OK LINGA III - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
10. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
28. 0 - OK LINGA III -
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. siječnja 2019., 7,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem