Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SLAVONSKI BROD
  Klub: OK SLAVONSKI BROD
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Snježana Cindrić
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Ivona Olanović
Tea Jošić
Zorana Karlić
Ria Glas
Anka Glas
Lidija Mioč
Karla Jezidžić
Ana Zekušić
Josipa Martinčević
Mia Jošić
Ema Plavšić
Paola Đaković
Ariana Ladišić
Rea Stanić
Ana Berezovski
Veronika Rajković
Sara Lukić
Magdalena Majstorić
Frančeska Đaković
Magdalena Jukić
Stella Šalinski
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK ĐAKOVO - OK SLAVONSKI BROD 3:0 (25:17,25:7,25:15)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Barbara Bogdanović     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ružica Krizmanić                
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK III 2:3 (25:22,12:25,15:25,25:18,15:17)
1. sudac: Ivana Kožul     2. sudac: Sara Radojičić     zapisničar: Kristina Tipura
 
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
11. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
4. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
16. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
5. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. ŽOK NAŠICE - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
6. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
26. OK SLAVONSKI BROD - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
7. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
31. AOK OSIJEK - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
8. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
36. OK SLAVONSKI BROD - OK VALPOVKA petak, 25. listopada 2019. u 19,45
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Petar Jurić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivana Kožul                
 
9. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
41. OK ČEPIN - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
10. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
46. OK SLAVONSKI BROD - OK ĐAKOVO termin nije određen
11. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
51. ŽOK OSIJEK III - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
12. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
56. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
13. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
61. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
14. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
66. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NAŠICE termin nije određen
15. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
71. OK STRIZIVOJNA - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
16. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
76. OK SLAVONSKI BROD - AOK OSIJEK termin nije određen
17. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
81. OK VALPOVKA - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
18. kolo (2. svibnja 2020., 3. svibnja 2020.)
86. OK SLAVONSKI BROD - OK ČEPIN termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 22. listopada 2019., 21,06
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem