Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SLAVONSKI BROD
  Klub: OK SLAVONSKI BROD
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Snježana Cindrić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
2. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK III 2:3 (25:23,19:25,13:25,25:22,7:15)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Helena Šimunović     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Doris Marić                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
10. OK VALPOVKA - OK SLAVONSKI BROD 1:3 (12:25,14:25,25:23,12:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Milan Zamaklar
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
11. OK SLAVONSKI BROD - 0 -
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
20. OK SLAVONSKI BROD - OK ĐAKOVO 2:3 (27:25,25:20,23:25,21:25,11:15)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Doris Marić                
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
22. ŽOK VITEZ 11 - OK SLAVONSKI BROD 3:1 (25:15,14:25,25:21,25:22)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Mario Lovrić                
 
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
29. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK ENNA VUKOVAR II petak, 21. prosinca 2018. u 21,00
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivana Kožul                
 
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
33. OK AGROTEHNIKA - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (17:25,21:25,18:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
38. OK SLAVONSKI BROD - OK ČEPIN odgođeno
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
44. ŽOK NAŠICE - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (16:25,10:25,16:25)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Ivona Majer     delegat: Bojan Bardić
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
10. kolo
47. ŽOK OSIJEK III - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
11. kolo
55. OK SLAVONSKI BROD - OK VALPOVKA termin nije određen
12. kolo
56. 0 - OK SLAVONSKI BROD -
13. kolo
65. OK ĐAKOVO - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
14. kolo
67. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
15. kolo
74. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
16. kolo
78. OK SLAVONSKI BROD - OK AGROTEHNIKA termin nije određen
17. kolo
83. OK ČEPIN - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
18. kolo
89. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NAŠICE termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 15. prosinca 2018., 17,25
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem