Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II
  Klub: ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Danijel Mazur, 095 533 4977
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK VALPOVKA 2:3 (21:25,25:19,21:25,25:13,8:15)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Vlatka Jerbić                
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
10. OK ĐAKOVO - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:1 (21:25,25:11,25:19,25:7)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Ružica Krizmanić
 
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
11. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK SLAVONSKI BROD 3:2 (13:25,26:24,23:25,25:18,15:12)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Barbara Bogdanović     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš                
 
4. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
20. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK NAŠICE 3:1 (22:25,25:15,25:19,25:20)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Vlatka Jerbić                
 
5. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
22. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - AOK OSIJEK 3:0 (25:13,25:11,25:12)
1. sudac: Anamaria Glasenhardt     2. sudac: Svjetlana Šimić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Matea Trampus                
 
6. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
29. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK ČEPIN 1:3 (23:25,25:23,24:26,16:25)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Mihaela Grbavica     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Matea Trampus                
 
7. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
33. ŽOK OSIJEK III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:1 (25:15,24:26,25:14,25:9)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Mihaela Grbavica     delegat: Duško Živković
zapisničar: Miodrag Grbavica                
 
8. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
38. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:20,25:15,25:18)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Barbara Bogdanović     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Matea Trampus                
 
9. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
44. OK STRIZIVOJNA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 1:3 (17:25,25:16,14:25,20:25)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ružica Krizmanić                
 
10. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
47. OK VALPOVKA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:1 (24:26,25:22,25:21,25:17)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Dora Ivanić     zapisničar: Helena Vranjković
 
11. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
55. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK ĐAKOVO 3:1 (30:28,25:18,22:25,25:10)
1. sudac: Julia Šaravanja     2. sudac: Dora Barišić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Lukrecija Šarić                
 
12. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
56. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 2:3 (25:22,20:25,25:23,21:25,12:15)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Josipa Martinčević                
 
13. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
65. ŽOK NAŠICE - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 1:3 (17:25,25:20,11:25,18:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Sara Blažević                
 
14. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
67. AOK OSIJEK - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II odgođeno
1. sudac: Anamaria Glasenhardt     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Tihana Rakin                
 
15. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
74. OK ČEPIN - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
16. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
78. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
17. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
83. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
18. kolo (2. svibnja 2020., 3. svibnja 2020.)
89. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 8. travnja 2020., 18,12
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem