Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK ŠIBENIK '91
  Klub: OK ŠIBENIK '91
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Paskval Skelin - tajnik 091 / 2303 961
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
5. OK SPLIT II - OK ŠIBENIK '91 3:2 (25:15,21:25,18:25,25:19,15:10)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Filip Sršen
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
8. OK ŠIBENIK '91 - OK BRDA II 3:2 (25:22,15:25,22:25,25:23,15:5)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Krešimir Bujas     delegat: Zoran Kozić
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
18. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ŠIBENIK '91 3:1 (19:25,25:15,25:16,25:18)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Petra Ivić     1. granični sudac: Martin Bunardžija     2. granični sudac: Ema Ninić
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
19. 0 - OK ŠIBENIK '91 -
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
30. OK ŠIBENIK '91 - OK KAŠTELA II 3:0 (25:10,25:14,25:15)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Krešimir Bujas     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Karla Radak     1. granični sudac: Toni Burić     2. granični sudac: Bartol Mandić Baranović
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
32. ŽOK SINJ - OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:13,25:20,25:5)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Filip Sršen     2. granični sudac: Nikolina Kolak
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
41. OK ŠIBENIK '91 - OK MAKARSKA 3:1 (25:22,25:10,22:25,25:10)
1. sudac: Krešimir Bujas     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ema Ninić     1. granični sudac: Toni Burić     2. granični sudac: Martin Bunardžija
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
45. OK MARINA KAŠTELA II - OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:16,25:21,25:18)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Marko Dubravčić     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
52. OK ŠIBENIK '91 - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (23:25,25:22,22:25,24:26)
1. sudac: Krešimir Bujas     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Ivan Delić
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
58. OK ZADAR II - OK ŠIBENIK '91 subota, 14. prosinca 2019. u 20,00
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Marko Surać     delegat: Vedran Juravić
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
63. OK ŠIBENIK '91 - ŽOK TROGIR 0:3 (10:25,19:25,21:25)
1. sudac: Krešimir Bujas     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Ema Ninić     1. granični sudac: Martin Bunardžija     2. granični sudac: Lucia Gracin
 
12. kolo (23. siječnja 2020.)
71. OK ŠIBENIK '91 - OK SPLIT II termin nije određen
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
74. OK BRDA II - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
84. OK ŠIBENIK '91 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
85. OK ŠIBENIK '91 - 0 -
16. kolo (22. veljače 2020., 24. veljače 2020.)
96. OK KAŠTELA II - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
98. OK ŠIBENIK '91 - ŽOK SINJ termin nije određen
18. kolo (7. ožujka 2020.)
107. OK MAKARSKA - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
19. kolo (14. ožujka 2020.)
111. OK ŠIBENIK '91 - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
20. kolo (21. ožujka 2020.)
118. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
124. OK ŠIBENIK '91 - OK ZADAR II termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
129. ŽOK TROGIR - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 12. prosinca 2019., 21,10
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem