Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SHEEFT
  Klub: OK SHEEFT
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Odgovorna osoba: Zlatko Barbić, Dino Oreški
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
3. OK SHEEFT - OK SISAK II 3:0 (25:20,25:19,25:5)
1. sudac: Jelena Bjelanović     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Marijan Duka
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. OK KARLOVAC - OK SHEEFT 0:3 (18:25,17:25,25:27)
1. sudac: Maja Bibić     delegat: Zlatko Mrkša        
 
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
12. OK DARUVAR - OK SHEEFT 3:1 (22:25,25:15,25:22,25:17)
1. sudac: Amadea Jozelić     2. sudac: Andrea Strahija     delegat: Rifet Sedić
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
20. MOK ČAZMA - OK SHEEFT 3:1 (25:19,25:16,29:31,25:19)
1. sudac: Jelena Bjelanović     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Zoran Rajčević
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK SHEEFT - OK MEDICINAR TRNJE II 3:1 (25:21,18:25,25:12,26:24)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Zoran Rajčević
 
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
30. OK SHEEFT - OK QUIRIN SISAK 2:3 (17:25,26:24,25:23,20:25,10:15)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Marijan Duka
 
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
32. OK GORICA - OK SHEEFT 0:3 (11:25,18:25,11:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Vinko Dobrić
zapisničar: Nina Rendulić                
 
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
39. OK SHEEFT - HAOK MLADOST II 3:1 (25:16,22:25,28:26,27:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Zoran Rajčević
 
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
43. OK PETRINJA - OK SHEEFT 0:3 (13:25,16:25,18:25)
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Fikret Bajrić
 
10. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2018.)
48. OK SISAK II - OK SHEEFT termin nije određen
11. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
54. OK SHEEFT - OK KARLOVAC termin nije određen
12. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
57. OK SHEEFT - OK DARUVAR termin nije određen
13. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
65. OK SHEEFT - MOK ČAZMA termin nije određen
14. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
66. OK MEDICINAR TRNJE II - OK SHEEFT termin nije određen
15. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
75. OK QUIRIN SISAK - OK SHEEFT termin nije određen
16. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
77. OK SHEEFT - OK GORICA termin nije određen
17. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
84. HAOK MLADOST II - OK SHEEFT termin nije određen
18. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
88. OK SHEEFT - OK PETRINJA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. prosinca 2018., 18,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem