Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK UMAG
  Klub: OK UMAG
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Sabina Renko-Ilić 098/ 9145 411
 
PRVA B LIGA - SKUPINA ZAPAD – seniorke
1. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
4. OK GROBNIČAN – OK UMAG 3:1 (25:20,25:18,25:27,25:23)
1. sudac: Ana Tomas Pešut     2. sudac: Darija Jurjević     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Lucija Vukas                
 
2. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
7. OK UMAG – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 3:0 (25:20,25:22,25:21)
1. sudac: Zoran Ivanković     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Leopold Ostojić
 
3. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
15. ŽOK CRIKVENICA – OK UMAG 0:3 (19:25,9:25,20:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Filip Mikuličić     zapisničar: Nola Pavletić
 
4. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
16. 0 – OK UMAG -
5. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
25. OK UMAG – OK SV. MATEJ 06 3:2 (23:25,25:17,25:19,23:25,15:13)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Dean Poropat
zapisničar: Ariana Paljuh                
 
6. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
27. OK FUNTANA VRSAR – OK UMAG 0:3 (20:25,19:25,14:25)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Magdalena Černjul     zapisničar: Tea Markulin
 
7. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
34. OK UMAG – OK KOSTRENA 3:1 (25:21,9:25,25:18,25:19)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Zoran Ivanković     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
 
8. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
38. ŽOK PAZIN – OK UMAG 3:1 (25:19,12:25,26:24,27:25)
1. sudac: Zoran Ivanković     2. sudac: Mihaela Curać     delegat: Edi Grgorinić
zapisničar: Ana Stipaničev Matečić                
 
9. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
43. OK UMAG – OK RJEČINA 0:3 (24:26,15:25,20:25)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Leopold Ostojić                
 
10. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
49. OK UMAG – OK GROBNIČAN 1:3 (22:25,25:17,21:25,21:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Domagoj Badanjak     delegat: Dean Poropat
zapisničar: Leopold Ostojić                
 
11. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
52. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – OK UMAG 1:3 (23:25,20:25,25:12,16:25)
1. sudac: Zoran Ivanković     2. sudac: Nadira Šljivo-Orljak     zapisničar: Leopold Ostojić
 
12. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
60. OK UMAG – ŽOK CRIKVENICA 3:1 (18:25,25:13,25:15,25:14)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Nadira Šljivo-Orljak     delegat: Dean Poropat
zapisničar: Leopold Ostojić                
 
13. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
61. OK UMAG – 0 -
14. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
70. OK SV. MATEJ 06 – OK UMAG 3:0 (25:15,25:22,25:12)
1. sudac: Darija Jurjević     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Lucija Vukas                
 
15. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
72. OK UMAG – OK FUNTANA VRSAR 0:3 (21:25,16:25,17:25,0:0,0:0)
1. sudac: Zoran Ivanković     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Lana Omerčević
 
16. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
79. OK KOSTRENA – OK UMAG 3:1 (18:25,25:15,25:23,25:21)
1. sudac: Barbara Žunić     2. sudac: Darija Jurjević     zapisničar: Anamaria Pleše
 
17. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
83. OK UMAG – ŽOK PAZIN 3:1 (20:25,25:20,25:21,25:19)
1. sudac: Nadira Šljivo-Orljak     2. sudac: Zoran Ivanković     zapisničar: Tea Markulin
 
18. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
88. OK RJEČINA – OK UMAG 1:3 (25:17,22:25,23:25,15:25)
1. sudac: Darija Jurjević     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Lucija Miculinić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem