Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KITRO VARAŽDIN II
  Klub: OK KITRO VARAŽDIN
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Ivica Đolonga - 098 161 82 31, Josip Klein - 099 192 53 76
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
2. OK KITRO VARAŽDIN II - OK BRCKO 3:1 (25:18,19:25,25:15,26:24)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein        
 
2. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
6. ŽOK BJELOVAR - OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:17,25:16,25:18)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Vinko Dobrić
 
3. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
7. OK KITRO VARAŽDIN II - HOK GORICA 1:3 (21:25,23:25,25:16,12:25)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein
 
4. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
12. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK IVANEC 3:2 (25:21,22:25,25:23,21:25,15:9)
delegat: Josip Klein                
 
5. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
14. OK ŠTRIGOVA - OK KITRO VARAŽDIN II 3:2 (25:14,23:25,20:25,25:21,15:7)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
6. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
17. OK BRCKO - OK KITRO VARAŽDIN II 2:3 (25:19,20:25,8:25,25:16,8:15)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Martina Josić     delegat: Zoran Rajčević
 
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
21. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK BJELOVAR 1:3 (21:25,17:25,25:11,18:25)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein        
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
22. HOK GORICA - OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:6,25:21,25:16)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Vinko Dobrić
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
27. ŽOK IVANEC - OK KITRO VARAŽDIN II 1:3 (25:19,19:25,23:25,20:25)
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein
 
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
29. OK KITRO VARAŽDIN II - OK ŠTRIGOVA 1:3 (16:25,25:17,15:25,22:25)
1. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Dimitrije Konakčijev        
 
POREDAK OD 7.-10.MJESTA
1. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
1. HAOK DUBRAVA - OK KITRO VARAŽDIN II 2:3 (20:25,25:21,25:23,19:25,8:15)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Antica Nižić        
 
2. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
3. OK KITRO VARAŽDIN II - OK BRCKO 3:0 (25:13,25:16,25:20)
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein
 
3. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
5. OK DARUVAR - OK KITRO VARAŽDIN II subota, 23. ožujka 2019. u 15,00
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Amadea Jozelić     delegat: Rifet Sedić
 
4. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
7. OK KITRO VARAŽDIN II - HAOK DUBRAVA termin nije određen
5. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
9. OK BRCKO - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
6. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
11. OK KITRO VARAŽDIN II - OK DARUVAR termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 21. ožujka 2019., 12,46
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem