Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK DINAMO II
  Klub: OK DINAMO
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Nino Matjačić
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Lucija Golubić
Mia Šolaja
Magdalena Umek
Nevenka Kovilić
Karla Hraste
Karla Topić
Tena Šutalo
Ivna Azinović
Nina Kolobarić
Helena Kovačić
Noemi Banović
Maria Bara
Petra Predrijevac
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - SJEVER – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
6. OK DINAMO II – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:20,25:12,31:29)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Nika Novak-Stanko                
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
8. HAOK MLADOST III – OK DINAMO II odgođeno
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
17. OK DINAMO II – OK VELIKA GORICA 3:0 (30:28,25:14,25:18)
1. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Viktorija Knezović        
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
21. ŽOK IVANEC – OK DINAMO II odgođeno
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
28. OK DINAMO II – OK OLIMPIK II termin nije određen
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
34. OK SISAK – OK DINAMO II termin nije određen
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
39. OK DINAMO II – ŽOK KAŠTEL termin nije određen
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
47. OK PETRINJA – OK DINAMO II termin nije određen
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
50. OK DINAMO II – OK NOVI ZAGREB termin nije određen
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
60. OK MEDVEŠČAK – OK DINAMO II termin nije određen
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
61. OK DINAMO II – HOK GORICA termin nije određen
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
72. ŽOK VRBOVEC – OK DINAMO II termin nije određen
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
74. OK DINAMO II – HAOK MLADOST III termin nije određen
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
83. OK VELIKA GORICA – OK DINAMO II termin nije određen
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
87. OK DINAMO II – ŽOK IVANEC termin nije određen
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
94. OK OLIMPIK II – OK DINAMO II termin nije određen
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
100. OK DINAMO II – OK SISAK termin nije određen
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
105. ŽOK KAŠTEL – OK DINAMO II termin nije određen
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
113. OK DINAMO II – OK PETRINJA termin nije određen
20. kolo (2. ožujka 2022., 3. veljače 2022.)
116. OK NOVI ZAGREB – OK DINAMO II termin nije određen
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
126. OK DINAMO II – OK MEDVEŠČAK termin nije određen
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
127. HOK GORICA – OK DINAMO II termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem