Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK DINAMO II
  Klub: OK DINAMO
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Nino Matjačić
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Lucija Golubić
Mia Šolaja
Magdalena Umek
Nevenka Kovilić
Karla Hraste
Karla Topić
Tena Šutalo
Ivna Azinović
Nina Kolobarić
Helena Kovačić
Lucia Mišak
Noemi Banović
Maria Bara
Marta Pekvarić
Petra Predrijevac
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - JUG
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
2. OK DINAMO II - OK GLINA 3:0 (25:10,25:6,25:18)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Martina Josić     delegat: Zdravko Hranić
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
8. 0 - OK DINAMO II -
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
9. OK DINAMO II - HAOK DUBRAVA 3:1 (25:14,25:18,20:25,25:12)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Tajana Kramar Šandl
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. OK DINAMO II - OK PETRINJA 3:2 (25:20,23:25,25:13,21:25,15:11)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Mila Erak     delegat: Marijan Duka
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
18. HAOK MLADOST III - OK DINAMO II 3:0 (25:18,25:22,25:23)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Zdravko Hranić
 
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
23. OK DINAMO II - OK DARUVAR 3:0 (25:23,25:20,25:17)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Predrag Dilberović
 
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
27. OK OLIMPIK III - OK DINAMO II 0:3 (16:25,9:25,16:25)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Vinko Dobrić
 
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
30. OK GLINA - OK DINAMO II 0:3 (5:25,4:25,11:25)
1. sudac: Amadea Jozelić     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Rifet Sedić
 
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
36. OK DINAMO II - 0 -
10. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
37. HAOK DUBRAVA - OK DINAMO II 1:3 (15:25,24:26,25:21,19:25)
1. sudac: Jelena Bjelanović     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Predrag Dilberović
 
11. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
44. OK PETRINJA - OK DINAMO II termin nije određen
12. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
46. OK DINAMO II - HAOK MLADOST III termin nije određen
13. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
51. OK DARUVAR - OK DINAMO II termin nije određen
14. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
55. OK DINAMO II - OK OLIMPIK III termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 19. prosinca 2018., 1,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem