Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK DINAMO II
  Klub: OK DINAMO
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Nino Matjačić
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - SJEVER – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
6. OK DINAMO II – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:20,25:12,31:29)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Nika Novak-Stanko                
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
8. HAOK MLADOST III – OK DINAMO II 1:3 (25:21,15:25,14:25,23:25)   video-prijenos
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Anja Toplek
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
17. OK DINAMO II – OK VELIKA GORICA 3:0 (30:28,25:14,25:18)
1. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Viktorija Knezović        
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
21. ŽOK IVANEC – OK DINAMO II 0:3 (22:25,18:25,20:25)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Boris Vurušić
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
28. OK DINAMO II – OK OLIMPIK II 3:0 (25:17,25:13,25:15)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Branimir Kompes     zapisničar: Dominik Hamer
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
34. OK DINAMO II – OK SISAK 3:0 (25:15,25:18,25:15)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Branimir Kompes     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Anamarija Kezerić                
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
39. OK DINAMO II – ŽOK KAŠTEL 3:1 (25:27,25:13,25:19,26:24)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Anja Toplek        
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
47. OK PETRINJA – OK DINAMO II 1:3 (19:25,25:22,16:25,22:25)
1. sudac: Azra Hodžić     2. sudac: Kristina Majstorović     zapisničar: Klara Perković
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
50. OK DINAMO II – HAOK ZAGREB 3:2 (25:19,20:25,25:15,22:25,15:4)   video-prijenos
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Paula Krmpotić     delegat: Predrag Dilberović
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
60. OK MEDVEŠČAK – OK DINAMO II 0:3 (18:25,16:25,14:25)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Petra Vizner
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
61. OK DINAMO II – HOK GORICA 3:0 (25:16,25:11,25:17)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Paula Krmpotić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Josipa Jugo                
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
72. ŽOK VRBOVEC – OK DINAMO II 0:3 (15:25,9:25,10:25)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Ana Ivanković        
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
74. OK DINAMO II – HAOK MLADOST III 3:0 (25:17,25:19,25:13)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Lucija Paić
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
83. OK VELIKA GORICA – OK DINAMO II 1:3 (15:25,25:16,17:25,19:25)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Predrag Dilberović
 
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
87. OK DINAMO II – ŽOK IVANEC 3:1 (21:25,25:20,25:9,25:17)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Aleksandra Lipić                
 
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
94. OK OLIMPIK II – OK DINAMO II 0:3 (10:25,23:25,15:25)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Branimir Kompes                
 
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
100. OK SISAK – OK DINAMO II 0:3 (16:25,16:25,8:25)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Lucija Lamza                
 
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
105. ŽOK KAŠTEL – OK DINAMO II 2:3 (18:25,20:25,25:21,25:19,6:15)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Martina Novak     delegat: Boris Vurušić
 
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
113. OK DINAMO II – OK PETRINJA 3:0 (25:17,25:15,25:23)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Nika Novak-Stanko
 
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
116. HAOK ZAGREB – OK DINAMO II 3:1 (25:17,25:22,23:25,25:14)   video-prijenos
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Viktorija Knezović                
 
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
126. OK DINAMO II – OK MEDVEŠČAK 3:1 (25:10,22:25,25:16,25:18)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Aleksandra Lipić                
 
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
127. HOK GORICA – OK DINAMO II 2:3 (25:15,25:23,9:25,15:25,11:15)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Ana Visković                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem