Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HAOK MLADOST III
  Klub: HAOK MLADOST
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Josipa Kovačević 099/ 4800 009
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Kristina Blažanović
Antea Bule
Tea Bakić
Mia Gašparović
Maruša Zujić
Korina Topić
Dora Radočaj
Ana Petriško
Mirta Martić
Manuela Longin
Ida Ivačević
Dora Filipović
Tara Čižmek
Anika Kumanović
Tara Perhat
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - JUG
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
4. HAOK MLADOST III - OK DARUVAR 3:1 (24:26,25:9,25:16,25:20)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Marijan Duka
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
6. OK OLIMPIK III - HAOK MLADOST III 0:3 (17:25,11:25,13:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Vinko Dobrić
 
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
11. HAOK MLADOST III - OK GLINA 3:0 (25:23,25:8,25:13)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Marijan Duka
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
15. 0 - HAOK MLADOST III -
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
18. HAOK MLADOST III - OK DINAMO II 3:0 (25:18,25:22,25:23)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Zdravko Hranić
 
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
24. OK PETRINJA - HAOK MLADOST III 2:3 (25:12,24:26,25:20,20:25,13:15)
1. sudac: Amadea Jozelić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Rifet Sedić
 
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
25. HAOK MLADOST III - HAOK DUBRAVA 3:0 (25:17,25:23,25:16)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Martina Josić     delegat: Predrag Dilberović
 
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
32. OK DARUVAR - HAOK MLADOST III 0:3 (18:25,18:25,16:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Andrea Strahija     delegat: Fikret Bajrić
 
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
34. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK III 3:1 (25:11,25:16,21:25,25:9)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Predrag Dilberović
 
10. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
39. OK GLINA - HAOK MLADOST III 0:3 (4:25,20:25,11:25)
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Amadea Jozelić     delegat: Rifet Sedić
 
11. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
43. HAOK MLADOST III - 0 -
12. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
46. OK DINAMO II - HAOK MLADOST III termin nije određen
13. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
52. HAOK MLADOST III - OK PETRINJA termin nije određen
14. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
53. HAOK DUBRAVA - HAOK MLADOST III termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 19. prosinca 2018., 1,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem