Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HAOK MLADOST III
  Klub: HAOK MLADOST
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Josipa Kovačević 099/ 4800 009
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Kristina Blažanović
Antea Bule
Tea Bakić tehničar
Mia Gašparović
Maruša Zujić
Korina Topić primač
Dora Radočaj
Ana Petriško libero
Mirta Martić
Manuela Longin
Ida Ivačević
Dora Filipović
Tara Čižmek
Anika Kumanović
Tara Perhat
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - JUG
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
4. HAOK MLADOST III - OK DARUVAR 3:1 (24:26,25:9,25:16,25:20)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Marijan Duka
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
6. OK OLIMPIK III - HAOK MLADOST III 0:3 (17:25,11:25,13:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Vinko Dobrić
 
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
11. HAOK MLADOST III - OK GLINA 3:0 (25:23,25:8,25:13)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Marijan Duka
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
15. 0 - HAOK MLADOST III -
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
18. HAOK MLADOST III - OK DINAMO II 3:0 (25:18,25:22,25:23)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Zdravko Hranić
 
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
24. OK PETRINJA - HAOK MLADOST III 2:3 (25:12,24:26,25:20,20:25,13:15)
1. sudac: Amadea Jozelić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Rifet Sedić
 
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
25. HAOK MLADOST III - HAOK DUBRAVA 3:0 (25:17,25:23,25:16)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Martina Josić     delegat: Predrag Dilberović
 
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
32. OK DARUVAR - HAOK MLADOST III 0:3 (18:25,18:25,16:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Andrea Strahija     delegat: Fikret Bajrić
 
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
34. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK III 3:1 (25:11,25:16,21:25,25:9)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Predrag Dilberović
 
10. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
39. OK GLINA - HAOK MLADOST III 0:3 (4:25,20:25,11:25)
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Amadea Jozelić     delegat: Rifet Sedić
 
11. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
43. HAOK MLADOST III - 0 -
12. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
46. OK DINAMO II - HAOK MLADOST III 3:0 (25:12,25:20,25:13)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Tomislav Kramar
 
13. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
52. HAOK MLADOST III - OK PETRINJA 3:0 (25:18,25:13,25:16)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Mila Erak     delegat: Predrag Dilberović
 
14. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
53. HAOK DUBRAVA - HAOK MLADOST III 3:2 (25:20,25:18,23:25,14:25,15:11)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Martina Josić     delegat: Zoran Rajčević
 
POREDAK OD 1.-6.MJESTA
3. kolo
8. HAOK MLADOST III - OK DINAMO II 3:0 (25:18,25:22,25:23)
9. OK PETRINJA - HAOK MLADOST III 2:3 (25:12,24:26,25:20,20:25,13:15)
4. kolo
11. OK DINAMO II - HAOK MLADOST III 3:0 (25:12,25:20,25:13)
12. HAOK MLADOST III - OK PETRINJA 3:0 (25:18,25:13,25:16)
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
15. ŽOK BJELOVAR - HAOK MLADOST III 3:1 (25:16,25:17,21:25,27:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Alka Bešker        
 
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
16. HAOK MLADOST III - HOK GORICA 3:1 (25:17,27:25,19:25,25:21)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Predrag Dilberović
 
7. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
21. OK ŠTRIGOVA - HAOK MLADOST III 1:3 (14:25,25:14,16:25,22:25)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
8. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
24. HAOK MLADOST III - ŽOK BJELOVAR 3:1 (25:21,25:19,23:25,25:16)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Zoran Rajčević
 
9. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
25. HOK GORICA - HAOK MLADOST III 3:1 (21:25,25:11,25:19,25:23)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Marko Antolić        
 
10. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
30. HAOK MLADOST III - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:15,26:24,25:15)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Predrag Dilberović
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 25. lipnja 2019., 20,58
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem