Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HAOK MLADOST III
  Klub: HAOK MLADOST
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Josipa Kovačević 099/ 4800 009
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Kristina Blažanović
Antea Bule
Tea Bakić tehničar
Mia Gašparović
Maruša Zujić
Korina Topić primač
Dora Radočaj
Ana Petriško libero
Mirta Martić
Manuela Longin
Ida Ivačević
Dora Filipović
Tara Čižmek
Anika Kumanović
Tara Perhat
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
5. HAOK MLADOST III - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (20:25,19:25,16:25)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Tomislav Kramar
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
9. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST III 1:3 (20:25,25:14,22:25,18:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Krunomil Vedriš
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
16. HAOK MLADOST III - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:13,25:14,25:13)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Predrag Dilberović
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
22. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST III 3:1 (25:17,25:21,23:25,25:11)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Ivana Pjevač                
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
27. HAOK MLADOST III - ŽOK KAŠTEL 1:3 (22:25,18:25,25:21,23:25)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Zoran Rajčević
zapisničar: Luka Humski     1. granični sudac: Marta Drakula        
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
35. ŽOK VRBOVEC - HAOK MLADOST III 3:2 (28:26,19:25,25:18,20:25,15:8)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Mila Erak     delegat: Predrag Dilberović
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
38. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK II 3:0 (25:17,25:13,25:8)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zoran Rajčević
zapisničar: Ivana Pjevač     1. granični sudac: Martina Matijević        
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
48. HOK GORICA - HAOK MLADOST III 2:3 (22:25,15:25,25:7,25:23,13:15)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Vinko Dobrić
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
49. HAOK MLADOST III - OK SISAK 3:0 (25:10,25:14,25:22)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Marijan Duka
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
60. HAOK MLADOST III - OK DINAMO II 1:3 (25:20,21:25,19:25,15:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Miroslav Milinović
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
62. OK NEBO - HAOK MLADOST III termin nije određen
12. kolo (22. siječnja 2020.)
71. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST III termin nije određen
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
75. HAOK MLADOST III - OK VELIKA GORICA termin nije određen
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
82. OK MEDVEŠČAK - HAOK MLADOST III termin nije određen
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
88. HAOK MLADOST III - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
16. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
93. ŽOK KAŠTEL - HAOK MLADOST III termin nije određen
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
101. HAOK MLADOST III - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
18. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
104. OK OLIMPIK II - HAOK MLADOST III termin nije određen
19. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
114. HAOK MLADOST III - HOK GORICA termin nije određen
20. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
115. OK SISAK - HAOK MLADOST III termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
126. OK DINAMO II - HAOK MLADOST III termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2019., 5. travnja 2020.)
128. HAOK MLADOST III - OK NEBO termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 14. prosinca 2019., 15,14
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem