Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK OLIMPIK III
  Klub: OK OLIMPIK
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Leonarda Srdić
Lucija Paić
Nikolina Majdandžić
Lea Anadolac
Anja Dimač
Anamarija Milas
Gita Ergović
Lucija Marić
Jana Golojuh
Lucija Radoš
Paula Šarić
Karla Budimir
Matea Radić
Nika Ukalović
Valentina Garić Touma
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - JUG
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
3. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III 3:0 (25:14,25:12,25:16)
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Rifet Sedić
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
6. OK OLIMPIK III - HAOK MLADOST III 0:3 (17:25,11:25,13:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Vinko Dobrić
 
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
12. OK DARUVAR - OK OLIMPIK III 3:1 (25:11,24:26,25:10,25:13)
1. sudac: Andrea Strahija     2. sudac: Amadea Jozelić     delegat: Rifet Sedić
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
13. HAOK DUBRAVA - OK OLIMPIK III 3:0 (25:17,25:12,25:15)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Predrag Dilberović
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
20. OK OLIMPIK III - OK GLINA 3:0 (25:14,25:17,25:20)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Zoran Rajčević
 
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
22. 0 - OK OLIMPIK III -
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
27. OK OLIMPIK III - OK DINAMO II 0:3 (16:25,9:25,16:25)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Vinko Dobrić
 
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
31. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA 0:3 (19:25,14:25,14:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Aleksandra Lipić        
 
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
34. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK III 3:1 (25:11,25:16,21:25,25:9)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Predrag Dilberović
 
10. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
40. OK OLIMPIK III - OK DARUVAR 1:3 (23:25,28:26,17:25,22:25)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Vinko Dobrić
 
11. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
41. OK OLIMPIK III - HAOK DUBRAVA termin nije određen
12. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
48. OK GLINA - OK OLIMPIK III termin nije određen
13. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
50. OK OLIMPIK III - 0 -
14. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
55. OK DINAMO II - OK OLIMPIK III termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. prosinca 2018., 18,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem