Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK OLIMPIK III
  Klub: OK OLIMPIK
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Leonarda Srdić
Lucija Paić
Nikolina Majdandžić
Lea Anadolac
Anja Dimač
Anamarija Milas
Gita Ergović
Lucija Marić
Jana Golojuh
Lucija Radoš
Paula Šarić
Karla Budimir
Matea Radić
Nika Ukalović
Valentina Garić Touma
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
POREDAK OD 1. - 6. MJESTA
PRENESENE UTAKMICE
. HAOK DUBRAVA - OK OLIMPIK III 1:3 (19:25,25:17,19:25,23:25)
. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA 3:0 (25:14,25:22,25:18)
. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III 3:1 (23:25,25:23,25:19,25:22)
. OK OLIMPIK III - HAOK DUBRAVA 3:0 (25:20,25:23,25:18)
1. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
1. OK OLIMPIK III - ŽOK BJELOVAR 3:2 (32:30,19:25,25:17,19:25,15:11)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Predrag Dilberović
 
2. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
4. ŽOK KAŠTEL II - OK OLIMPIK III 2:3 (25:13,21:25,25:22,20:25,7:15)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Boris Vurušić
 
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
7. OK OLIMPIK III - ŽOK IVANEC odgođeno
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Marijan Duka
 
4. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
10. ŽOK BJELOVAR - OK OLIMPIK III termin nije određen
5. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
13. OK OLIMPIK III - ŽOK KAŠTEL II termin nije određen
6. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
16. ŽOK IVANEC - OK OLIMPIK III termin nije određen
GRUPA -JUG
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. OK GLINA - OK OLIMPIK III 3:1 (25:27,29:27,25:18,25:18)
1. sudac: Azra Hodžić     2. sudac: Alma Hodžić     delegat: Antonio Pavičić
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. 0 - OK OLIMPIK III -
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
12. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA 3:0 (25:14,25:22,25:18)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Mila Erak     delegat: Predrag Dilberović
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
14. OK PLAVI ZMAJ - OK OLIMPIK III 1:3 (19:25,25:20,22:25,14:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Alka Bešker     delegat: Predrag Dilberović
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
19. OK OLIMPIK III - OK DON BOSCO II 3:0 (25:22,25:9,25:14)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Alka Bešker     delegat: Predrag Dilberović
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
23. HAOK DUBRAVA - OK OLIMPIK III 1:3 (19:25,25:17,19:25,23:25)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Alka Bešker     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Viktorija Knezović                
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
26. OK OLIMPIK III - OK FENIKS 3:0 (25:18,25:16,25:18)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Viktorija Knezović                
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
32. OK OLIMPIK III - OK GLINA 3:0 (25:10,25:15,25:19)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Alka Bešker     delegat: Predrag Dilberović
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
33. OK OLIMPIK III - 0 -
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
40. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III 3:1 (23:25,25:23,25:19,25:22)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Kristina Majstorović     delegat: Fikret Bajrić
 
11. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
42. OK OLIMPIK III - OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:20,25:23,25:18)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Zoran Rajčević
 
12. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
47. OK DON BOSCO II - OK OLIMPIK III 3:1 (18:25,25:9,25:15,25:22)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Martina Josić     delegat: Miroslav Milinović
 
13. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
51. OK OLIMPIK III - HAOK DUBRAVA 3:0 (25:20,25:23,25:18)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Mila Erak     delegat: Predrag Dilberović
 
14. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
54. OK FENIKS - OK OLIMPIK III 2:3 (25:22,13:25,11:25,25:10,5:15)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Predrag Dilberović
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 2. travnja 2020., 20,37
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem