Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK DINAMO
  Klub: OK DINAMO
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Nino Matjačić
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Jelena Grgić
Ana Sunara
Ana Babić
Anamarija Kezerić
Ivana Sučić
2 Marta Drakula libero
3 Jana Gregorić tehničar
4 Manuela Pavlaković tehničar
5 Doris Pišmaht
6 Mateja Tomić srednji bloker
8 Katarina Brajković dijagonala
9 Dea Fatorić primač
11 Antonela Crvenković tehničar
12 Emili Makovac srednji bloker
13 Anamarija Marić primač
15 Hana Petrović
16 Mia Erlić tehničar
17 Jana Pekvarić primač
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
1. SKUPINA (II. DIO)
PRENESENE UTAKMICE
. OK DINAMO - OK ZADAR 3:0 (25:20,25:16,25:20)
. HAOK MLADOST II - OK DINAMO 2:3 (22:25,15:25,25:22,28:26,10:15)
. OK DINAMO - ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:19,25:16,25:15)
. OK ZADAR - OK DINAMO 0:3 (17:25,20:25,22:25)
. OK DON BOSCO - OK DINAMO 1:3 (25:22,21:25,23:25,13:25)
. OK DINAMO - OK DON BOSCO 3:0 (25:22,25:19,25:20)
. ŽOK DUBROVNIK - OK DINAMO 0:3 (13:25,23:25,22:25)
. OK DINAMO - HAOK MLADOST II 1:3 (26:24,17:25,23:25,16:25)
1. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
1. OK DINAMO - 0 -
2. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
6. OK DINAMO - HAOK MLADOST II 0:3 (21:25,20:25,24:26)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Josip Klein
 
3. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
8. OK ZADAR - OK DINAMO 0:3 (18:25,13:25,15:25)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ivan Niessner
 
4. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
11. OK DINAMO - ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:12,25:23,25:20)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Krunomil Vedriš
 
5. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
15. OK DON BOSCO - OK DINAMO odgođeno
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Mario Babić     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
6. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
16. 0 - OK DINAMO -
7. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
21. HAOK MLADOST II - OK DINAMO termin nije određen
8. kolo (1. travnja 2020.)
23. OK DINAMO - OK ZADAR termin nije određen
9. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
26. ŽOK DUBROVNIK - OK DINAMO termin nije određen
10. kolo (11. travnja 2020.)
30. OK DINAMO - OK DON BOSCO srijeda, 8. travnja 2020. u 19,30
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
5. OK DINAMO - OK VELI VRH 3:2 (27:25,21:25,25:20,23:25,15:12)
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Krunomil Vedriš
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK KARLOVAC - OK DINAMO 0:3 (21:25,12:25,16:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Miroslav Milinović
 
3. kolo (23. listopada 2019.)
14. OK DINAMO - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:23,25:11,25:15)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Marijan Duka
 
4. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
18. ŽOK DUBROVNIK - OK DINAMO 0:3 (13:25,23:25,22:25)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Ivan Delić
 
5. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
23. OK DINAMO - OK ZADAR 3:0 (25:20,25:16,25:20)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Petra Vizner     1. granični sudac: Branimir Kompes        
 
6. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
29. HAOK MLADOST II - OK DINAMO 2:3 (22:25,15:25,25:22,28:26,10:15)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Dimitrije Konakčijev
zapisničar: Luka Humski     1. granični sudac: Marta Drakula        
 
7. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
32. OK DINAMO - ŽOK DRENOVA 3:1 (25:23,25:3,24:26,25:23)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Maja Bibić                
 
8. kolo (20. studenog 2019.)
40. OK KOSTRENA - OK DINAMO 0:3 (21:25,23:25,11:25)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Dravko Stipaničev
 
9. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
41. OK DINAMO - OK DON BOSCO 3:0 (25:22,25:19,25:20)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Mila Erak     1. granični sudac: Petra Vizner     2. granični sudac: Branimir Kompes
 
10. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
50. OK VELI VRH - OK DINAMO 0:3 (20:25,16:25,21:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Mihael Bišćan     1. granični sudac: Lara Rovis     2. granični sudac: Sonja Rupčić
 
11. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
52. OK DINAMO - OK KARLOVAC 3:0 (25:17,25:17,25:11)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Zdravko Hranić
 
12. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
59. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK DINAMO 0:3 (14:25,13:25,18:25)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Luka Vidošić     1. granični sudac: Marina Valentić     2. granični sudac: Filip Valentić
 
13. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
63. OK DINAMO - ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:19,25:16,25:15)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Marijan Duka
 
14. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
68. OK ZADAR - OK DINAMO 0:3 (17:25,20:25,22:25)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Vedran Juravić
 
15. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
74. OK DINAMO - HAOK MLADOST II 1:3 (26:24,17:25,23:25,16:25)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Fikret Bajrić
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Lucija Paić     2. granični sudac: Ana Visković
 
16. kolo (22. siječnja 2020.)
77. ŽOK DRENOVA - OK DINAMO 1:3 (11:25,25:16,14:25,19:25)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Dravko Stipaničev
 
17. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
85. OK DINAMO - OK KOSTRENA 3:0 (25:10,25:18,25:23)
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Alka Bešker     1. granični sudac: Lorena Drakula     2. granični sudac: Martina Matijević
 
18. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
86. OK DON BOSCO - OK DINAMO 1:3 (25:22,21:25,23:25,13:25)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Boris Vurušić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 8. travnja 2020., 18,12
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem