Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK DINAMO
  Klub: OK DINAMO
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Nino Matjačić
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (2. listopada 2021., 3. listopada 2021.)
4. OK DINAMO – OK KARLOVAC 3:0 (25:14,25:20,25:17)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Marijan Duka
 
2. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
10. OK VELI VRH – OK DINAMO 0:3 (20:25,20:25,15:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Barbara Žunić     1. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko     2. granični sudac: Edi Grgorinić
 
3. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
15. OK DINAMO – HAOK MLADOST 2:3 (25:23,16:25,20:25,25:19,19:21)   video-prijenos
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Luka Humski     zapisničar: Aleksandra Lipić
1. granični sudac: Marta Drakula     2. granični sudac: Magdalena Šilić        
 
4. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
23. OK MARINA KAŠTELA – OK DINAMO 3:0 (25:16,25:18,26:24)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Duje Bašić        
 
5. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
26. OK DINAMO – OK BRDA 3:0 (25:14,25:16,25:19)   video-prijenos
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Aleksandra Lipić
1. granični sudac: Nika Novak-Stanko     2. granični sudac: Lada Milanović        
 
6. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
36. ŽOK DUBROVNIK – OK DINAMO 2:3 (25:22,25:21,7:25,18:25,14:16)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Drago Peslać
 
7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
37. OK DINAMO – ŽOK ENNA VUKOVAR 1:3 (21:25,21:25,25:13,22:25)   video-prijenos
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Paula Krmpotić     2. granični sudac: Ana Ivanković
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
48. OK DINAMO – ŽOK OSIJEK 3:1 (21:25,25:15,25:17,25:18)   video-prijenos
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Ana Ivanković     1. granični sudac: Ana Visković     2. granični sudac: Ana Pavlović
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
50. OK KAŠTELA – OK DINAMO 2:3 (25:27,20:25,25:19,27:25,8:15)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Mara Olujić
1. granični sudac: Ivana Knez     2. granični sudac: Marta Belas        
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
59. OK DINAMO – HAOK RIJEKA CO 1:3 (12:25,25:21,22:25,15:25)   video-prijenos
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Alka Bešker     1. granični sudac: Ana Barišić     2. granični sudac: Magdalena Šilić
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
63. OK SPLIT – OK DINAMO 0:3 (24:26,23:25,19:25)   video-prijenos
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Sanda Žaja
1. granični sudac: Ana Lončar     2. granični sudac: Deni Pivac        
 
12. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
70. OK KARLOVAC – OK DINAMO 0:3 (15:25,25:27,20:25)   video-prijenos
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Luka Humski     delegat: Željko Grgas
 
13. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
76. OK DINAMO – OK VELI VRH 3:0 (25:20,25:21,25:13)   video-prijenos
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Dominik Raca     zapisničar: Aleksandra Lipić
1. granični sudac: Marina Grozdanić     2. granični sudac: Dora Drlje        
 
14. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
81. HAOK MLADOST – OK DINAMO 3:0 (25:15,25:15,25:21)   video-prijenos
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Anamarija Kezerić     1. granični sudac: Ana Ivanković     2. granični sudac: Anja Toplek
 
15. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
89. OK DINAMO – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (22:25,17:25,14:25)   video-prijenos
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Tea Marušić     1. granični sudac: Magdalena Šilić     2. granični sudac: Lada Milanović
 
16. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
92. OK BRDA – OK DINAMO 0:3 (21:25,13:25,18:25)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     zapisničar: Deni Pivac
1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Mara Olujić        
 
17. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
102. OK DINAMO – ŽOK DUBROVNIK 3:2 (21:25,25:17,25:27,25:18,15:8)   video-prijenos
1. sudac: Ana Tomas     2. sudac: Milan Rajković     zapisničar: Ana Ivanković
1. granični sudac: Haris Džin     2. granični sudac: Nika Gavranović        
 
18. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
103. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK DINAMO 3:2 (26:24,17:25,20:25,25:15,15:12)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Zvonimir Tomić     1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Luka Suman
 
19. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
114. ŽOK OSIJEK – OK DINAMO 1:3 (21:25,25:14,17:25,18:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     zapisničar: Marin Šutalo
1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Miodrag Grbavica        
 
20. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
116. OK DINAMO – OK KAŠTELA 3:1 (25:19,23:25,25:23,25:16)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Petra Vizner     1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Gašpar Škorić Budimir
 
21. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
125. HAOK RIJEKA CO – OK DINAMO 0:3 (21:25,23:25,20:25)   video-prijenos
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Dravko Stipaničev
 
22. kolo (30. ožujka 2022.)
129. OK DINAMO – OK SPLIT 3:1 (27:25,25:22,25:27,26:24)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     zapisničar: Marko Antolić
1. granični sudac: Tina Marković     2. granični sudac: Lara Babić        
 
Drugi krug - Doigravanje za prvaka Republike Hrvatske
POLUFINALE
  1. utakmica (13. travnja 2022.)
134. OK MARINA KAŠTELA – OK DINAMO 3:1 (25:17,25:21,17:25,25:13)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Marta Belas     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Dina Ujević
 
  2. utakmica (16. travnja 2022.)
136. OK DINAMO – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (20:25,19:25,25:21,16:25)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Branimir Kompes     1. granični sudac: Nika Novak-Stanko     2. granični sudac: Lada Milanović
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ – seniorke
OSMINA FINALA (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
4. ŽOK OSIJEK – OK DINAMO 0:3 (23:25,20:25,13:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Bojan Bardić     zapisničar: Andrea Astaloš
1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Matea Trampus        
 
ČETVRTFINALE (8. prosinca 2021.)
12. OK SPLIT – OK DINAMO 1:3 (16:25,28:26,17:25,11:25)   video-prijenos
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Petra Peslać     1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Deni Pivac
 
POLUFINALE (9. veljače 2022.)
13. OK DINAMO – OK KAŠTELA 2:3 (25:21,25:18,20:25,18:25,13:15)   video-prijenos
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Borna Maršanić     2. granični sudac: Branimir Kompes
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem