Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SPLIT II
  Klub: OK SPLIT
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: tajnik - Ilija Klepo - mob: 098/904-4725
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - JUG
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
5. OK SPLIT II - 0 -
1. sudac: Vedran Juravić     2. sudac: Marko Surać     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ivana Kamenjarin                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
9. OK SOLIN - OK SPLIT II 1:3 (22:25,22:25,25:23,23:25)
1. sudac: Katarina Ćaleta     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mario Kozlica                
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
16. OK SPLIT II - OK ZADAR II 2:3 (25:20,21:25,14:25,25:21,11:15)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Katarina Ćaleta     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Dragica Pivac                
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
22. OK NOVA MOKOŠICA - OK SPLIT II 1:3 (21:25,16:25,25:21,23:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Goran Tomaši                
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
27. OK SPLIT II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (19:25,9:25,10:25)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Marko Dubravčić                
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
35. ŽOK SINJ - OK SPLIT II 3:0 (25:18,25:8,25:13)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Deni Pivac                
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
38. OK SPLIT II - ŽOK TROGIR 3:1 (19:25,25:22,25:14,25:15)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Frane Peslać                
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
48. OK MAKARSKA - OK SPLIT II 3:1 (25:15,25:17,21:25,25:13)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ana Vujčić                
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
49. OK SPLIT II - 0 -
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
60. OK SPLIT II - OK BRDA II 3:1 (30:28,25:23,11:25,25:21)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mara Ruščić                
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
62. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SPLIT II 3:0 (25:23,25:19,25:9)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Filip Sršen                
 
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
71. 0 - OK SPLIT II -
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
75. OK SPLIT II - OK SOLIN 3:0 (bez borbe)
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
82. OK ZADAR II - OK SPLIT II 2:3 (25:17,25:22,7:25,19:25,8:15)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Tajana Maričić     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Marko Surać     1. granični sudac: Rajko Marinović     2. granični sudac: Andrea Sorić
 
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
88. OK SPLIT II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:15,25:8,25:16)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Dragica Pivac     2. granični sudac: Filip Sršen
 
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
93. ŽOK DUBROVNIK - OK SPLIT II 3:0 (25:12,25:10,25:8)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Tereza Milošević     1. granični sudac: Romana Urlić     2. granični sudac: Željko Zekić
 
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
101. OK SPLIT II - ŽOK SINJ 0:3 (11:25,23:25,9:25)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Filip Sršen     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
104. ŽOK TROGIR - OK SPLIT II 3:0 (25:21,25:22,25:23)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Mario Kozlica     2. granični sudac: Nikolina Kolak
 
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
114. OK SPLIT II - OK MAKARSKA 0:3 (25:27,18:25,10:25)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Sanda Žaja     1. granični sudac: Mario Kozlica     2. granični sudac: Ivana Vrtičević
 
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
115. 0 - OK SPLIT II -
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
126. OK BRDA II - OK SPLIT II 3:0 (25:16,25:18,25:22)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Valentina Maretić     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Ivana Kamenjarin
 
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
128. OK SPLIT II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:15,25:17,28:26)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Dragica Pivac
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. srpnja 2019., 18,43
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem