Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SPLIT II
  Klub: OK SPLIT
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: tajnik - Ilija Klepo - mob: 098/904-4725
 
PRVA B LIGA - SKUPINA JUG – seniorke
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
1. ŽOK TROGIR – OK SPLIT II 3:1 (16:25,25:20,25:23,25:19)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Ivan Jukić     zapisničar: Kristina Karanušić
 
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
7. OK SPLIT II – OK MAKARSKA 3:0 (25:12,25:13,25:13)
1. sudac: Julia Šaravanja     2. sudac: Ante Penga     delegat: Toni Ivković
zapisničar: Anđela Kavelj                
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
13. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK SPLIT II 0:3 (6:25,9:25,15:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Sanda Žaja     zapisničar: Bruno Kontri
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
19. OK SPLIT II – OK GUSAR 3:0 (25:12,25:18,25:16)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Sanda Žaja     zapisničar: Marija Krišto
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
25. OK MARINA KAŠTELA II – OK SPLIT II 1:3 (22:25,25:19,19:25,14:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Petra Ivić     zapisničar: Mara Olujić
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
31. OK SPLIT II – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:16,25:20,25:19)
1. sudac: Đana Rogulj     2. sudac: Julia Šaravanja     delegat: Toni Ivković
zapisničar: Marija Krišto                
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
37. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK SPLIT II 0:3 (20:25,11:25,12:25)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     zapisničar: Maja Čupić
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
43. OK SPLIT II – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 2:3 (23:25,16:25,25:23,25:21,12:15)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Marko Surać     zapisničar: Toni Jakovčević
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
49. OK BRDA II – OK SPLIT II 3:1 (25:19,25:19,18:25,28:26)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Rajko Marinović     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Dora Tolj                
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
55. OK SPLIT II – OK VODICE 3:0 (25:22,25:19,28:26)
1. sudac: Julia Šaravanja     2. sudac: Đana Rogulj     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Deni Pivac                
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
61. OK ŠIBENIK '91 – OK SPLIT II 1:3 (25:23,15:25,15:25,12:25)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Marko Surać     delegat: Zoran Kozić
 
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
67. OK SPLIT II – ŽOK TROGIR 3:0 (25:23,25:17,25:14)
1. sudac: Rajko Marinović     2. sudac: Julia Šaravanja     delegat: Toni Ivković
zapisničar: Toni Jakovčević                
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2023.)
73. OK MAKARSKA – OK SPLIT II 0:3 (10:25,22:25,10:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Joško Perajica     zapisničar: Dina Ujević
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
79. OK SPLIT II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:23,25:15,25:22)
1. sudac: Rajko Marinović     2. sudac: Julia Šaravanja     zapisničar: Dina Ujević
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
85. OK GUSAR – OK SPLIT II 0:3 (22:25,15:25,15:25)
1. sudac: Julia Šaravanja     2. sudac: Rajko Marinović     zapisničar: Mate Šimac
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
91. OK SPLIT II – OK MARINA KAŠTELA II 3:2 (22:25,24:26,25:16,25:18,15:9)
1. sudac: Rajko Marinović     2. sudac: Ante Penga     zapisničar: Marta Belas
 
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
97. ŽOK ŠIBENIK – OK SPLIT II 0:3 (10:25,17:25,14:25)
1. sudac: Marko Surać     2. sudac: Stipe Belić     zapisničar: Anja Šabić
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
103. OK SPLIT II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:16,25:12,25:14)
1. sudac: Đana Rogulj     2. sudac: Petra Peslać     zapisničar: Deni Pivac
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
109. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK SPLIT II 1:3 (25:18,20:25,16:25,23:25)
1. sudac: Petra Ivić     2. sudac: Petra Peslać     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Lana Matijaš                
 
20. kolo (6. travnja 2023., 7. travnja 2024.)
115. OK SPLIT II – OK BRDA II 3:1 (23:25,25:11,25:17,25:18)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Anđela Kavelj                
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
121. OK VODICE – OK SPLIT II 1:3 (22:25,25:14,12:25,24:26)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Julia Šaravanja     zapisničar: Nika Erak
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2023.)
127. OK SPLIT II – OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:21,25:18,25:14)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Marija Krišto                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem