Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SPLIT II
  Klub: OK SPLIT
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: tajnik - Ilija Klepo - mob: 098/904-4725
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
5. OK SPLIT II - OK ŠIBENIK '91 3:2 (25:15,21:25,18:25,25:19,15:10)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Filip Sršen
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
9. OK KAŠTELA II - OK SPLIT II 2:3 (25:20,25:18,20:25,20:25,15:17)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Karla Magzan     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Deni Pivac
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
16. OK SPLIT II - ŽOK SINJ 0:3 (22:25,16:25,7:25)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Mario Kozlica     1. granični sudac: Sara Cvitanović     2. granični sudac: Ante Penga
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
22. OK MAKARSKA - OK SPLIT II 0:3 (21:25,16:25,20:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ana Vujčić     1. granični sudac: Vlasta Mrčela     2. granični sudac: Miranda Mastelić
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
27. OK SPLIT II - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (15:25,17:25,26:24,23:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Petra Ivić
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
35. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT II 2:3 (19:25,25:12,25:20,23:25,9:15)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Nikolina Kolak     1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Jelena Cikojević
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
38. OK SPLIT II - OK ZADAR II 3:0 (25:12,25:23,25:17)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Petra Čepin     1. granični sudac: Valentina Maretić     2. granični sudac: Deni Pivac
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
48. ŽOK TROGIR - OK SPLIT II termin nije određen
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
49. OK SPLIT II - 0 -
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
60. OK SPLIT II - OK BRDA II termin nije određen
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
62. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SPLIT II termin nije određen
12. kolo (23. siječnja 2020.)
71. OK ŠIBENIK '91 - OK SPLIT II termin nije određen
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
75. OK SPLIT II - OK KAŠTELA II termin nije određen
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
82. ŽOK SINJ - OK SPLIT II termin nije određen
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
88. OK SPLIT II - OK MAKARSKA termin nije određen
16. kolo (22. veljače 2020., 24. veljače 2020.)
93. OK MARINA KAŠTELA II - OK SPLIT II termin nije određen
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
101. OK SPLIT II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
18. kolo (7. ožujka 2020.)
104. OK ZADAR II - OK SPLIT II termin nije određen
19. kolo (14. ožujka 2020.)
114. OK SPLIT II - ŽOK TROGIR termin nije određen
20. kolo (21. ožujka 2020.)
115. 0 - OK SPLIT II -
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
126. OK BRDA II - OK SPLIT II termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
128. OK SPLIT II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 19. studenog 2019., 13,35
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem