Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK LINGA II
  Klub: OK LINGA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Miodrag Grbavica - predsjednik
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
2. OK LINGA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:9,25:12,25:12)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Dora Barišić
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
8. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II 0:3 (8:25,5:25,17:25)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Dora Barišić     zapisničar: Matea Žeravica
 
3. kolo (3. studenog 2018., 3. studenog 2018.)
9. OK LINGA II - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:23,25:12,25:21)
1. sudac: Julija Šaravanja     2. sudac: Majda Bajramović     zapisničar: Andrea Astaloš
 
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
16. ŽOK VINKOVCI III - OK LINGA II 2:3 (28:26,21:25,14:25,25:16,7:15)
1. sudac: Matea Tomić     2. sudac: Zvonimir Tomić     zapisničar: Damir Pišćak
 
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
18. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK LINGA II 3:0 (27:25,25:21,25:20)
1. sudac: Matea Trampus     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Anamaria Glasenhardt
 
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
23. OK LINGA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:15,25:18,25:19)
1. sudac: Anamaria Glasenhardt     2. sudac: Julija Šaravanja     zapisničar: Matea Trampus
 
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
27. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK LINGA II 0:3 (7:25,16:25,17:25)
1. sudac: Marina Valentić     2. sudac: Filip Valentić     zapisničar: Luka Vidošić
 
1. - 6. mjesto
1. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
3. OK AGROTEHNIKA II - OK LINGA II 0:3 (12:25,11:25,11:25)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Matea Trampus     zapisničar: Andrea Astaloš
 
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
4. ŽOK VINKOVCI III - OK LINGA II termin nije određen
3. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
9. OK LINGA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
4. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
11. OK BELIŠĆE II - OK LINGA II termin nije određen
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
14. OK LINGA II - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
18. OK LINGA II - OK AGROTEHNIKA II termin nije određen
7. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
19. OK LINGA II - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
8. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
24. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK LINGA II termin nije određen
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
26. OK LINGA II - OK BELIŠĆE II termin nije određen
10. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
29. ŽOK NAŠICE II - OK LINGA II termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. siječnja 2019., 7,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem