Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK OSIJEK IV
  Klub: ŽOK OSIJEK
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Zoran Prodanović, 099 449 03 40
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK OSIJEK IV - OK ĐAKOVO II 0:3 (18:25,20:25,13:25)
1. sudac: Anamaria Glasenhardt     2. sudac: Matea Trampus     zapisničar: Milenko Korica
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
8. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II 0:3 (8:25,5:25,17:25)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Dora Barišić     zapisničar: Matea Žeravica
 
3. kolo (3. studenog 2018., 3. studenog 2018.)
10. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:11,28:26,25:9)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Damir Pišćak     zapisničar: Gorana Stojanović
 
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
15. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:14,25:13,25:19)
1. sudac: Matea Trampus     2. sudac: Milenko Korica     zapisničar: Anamaria Glasenhardt
 
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
19. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:23,25:22,25:16)
1. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Goran Pilaš        
 
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
22. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:17,25:22,26:24)
1. sudac: Matea Trampus     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Julija Šaravanja
 
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
28. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK OSIJEK IV 1:3 (12:25,26:24,18:25,14:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
7. - 12. mjesto
1. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
1. ŽOK BARANJA - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
4. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
3. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
7. OK ČEPIN II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
4. kolo (2. ožujka 2019., 3. siječnja 2019.)
10. ŽOK OSIJEK IV - OK ĐAKOVO II termin nije određen
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. siječnja 2019.)
13. OK KOLONIJA II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. siječnja 2019.)
16. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK BARANJA termin nije određen
7. kolo (30. ožujka 2019., 31. siječnja 2019.)
19. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
8. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
22. ŽOK OSIJEK IV - OK ČEPIN II termin nije određen
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
25. OK ĐAKOVO II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
10. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
28. ŽOK OSIJEK IV - OK KOLONIJA II termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. siječnja 2019., 7,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem