Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK DONJI MIHOLJAC
  Klub: OK DONJI MIHOLJAC
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Osoba za kontakt: Tihomir Jarabek - predsjednik 098 / 9364 769
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Danijel Franjković
Toni Alšić
Antonio Šimenić
Borna Šlibar
Karlo Franjković
Filip Komušanec
Ivan Premec
Filip Knežević
Filip Đambo
Igor Šarkezi
Boško Soldić
Marijan Brkić
Igor Vidaković
Boris Osbah
Dino Skeledžija
Matej Molnar
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
2. OK SOKOL - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:15,25:15,26:24)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Zvonko Kajunić     zapisničar: Goran Pilaš
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. OK DONJI MIHOLJAC - OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (16:25,13:25,9:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
3. kolo (27. listopada 2018., 27. listopada 2018.)
13. OK VALPOVKA - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:10,25:11,25:8)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Milan Zamaklar
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
18. OK DONJI MIHOLJAC - MOK BROD 3:0 (25:17,25:15,25:12)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Matea Trampus                
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
24. MOK MARSONIA - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:9,25:22,25:15)
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
27. OK DONJI MIHOLJAC - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (12:25,16:25,14:25)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Zdenko Glasovac     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Damir Horvat                
 
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
35. MOK VUKOVAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:11,25:14,25:9)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Damir Pišćak                
 
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
36. 0 - OK DONJI MIHOLJAC -
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
45. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MURSA - OSIJEK II 0:3 (17:25,18:25,23:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Zdenko Glasovac     delegat: Željko Vučak
 
10. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
47. OK DONJI MIHOLJAC - OK SOKOL 0:3 (16:25,26:28,14:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Zdenko Glasovac     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Damir Horvat                
 
11. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
54. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:10,25:10,25:13)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
12. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
58. OK DONJI MIHOLJAC - OK VALPOVKA 0:3 (13:25,12:25,18:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Zdenko Glasovac     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Hana Funtak                
 
13. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
63. MOK BROD - OK DONJI MIHOLJAC 3:2 (25:27,21:25,25:15,26:24,15:13)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Josipa Martinčević                
 
14. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
69. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MARSONIA 0:3 (15:25,18:25,18:25)
1. sudac: Dora Barišić     2. sudac: Lara Dugandžić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Ema Srakić                
 
15. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
72. MOK ŽELJEZNIČAR - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
16. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
80. OK DONJI MIHOLJAC - MOK VUKOVAR termin nije određen
17. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
81. OK DONJI MIHOLJAC - 0 -
18. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
90. MOK MURSA - OSIJEK II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 19. ožujka 2019., 16,24
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem