Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK OSIJEK III
  Klub: ŽOK OSIJEK
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Zoran Prodanović, 099 449 03 40
Trener: Dario Fančović
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
2. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK III 2:3 (25:23,19:25,13:25,25:22,7:15)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Helena Šimunović     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Doris Marić                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
9. ŽOK OSIJEK III - OK ĐAKOVO 3:1 (25:21,15:25,25:17,25:21)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Ivona Majer                
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
13. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK OSIJEK III 0:3 (13:25,19:25,15:25)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
18. ŽOK OSIJEK III - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:14,25:21,25:19)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Bojan Bardić
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
24. OK AGROTEHNIKA - ŽOK OSIJEK III 1:3 (16:25,16:25,25:20,10:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Mario Lovrić                
 
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
27. ŽOK OSIJEK III - OK ČEPIN 0:3 (11:25,17:25,22:25)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Lara Dugandžić                
 
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
35. ŽOK NAŠICE - ŽOK OSIJEK III 0:3 (20:25,22:25,23:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Bojan Bardić
zapisničar: Zdenko Glasovac                
 
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
36. 0 - ŽOK OSIJEK III -
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
45. ŽOK OSIJEK III - OK VALPOVKA 3:0 (25:10,25:10,25:16)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Bojan Bardić
zapisničar: Mario Lovrić                
 
10. kolo
47. ŽOK OSIJEK III - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
11. kolo
54. OK ĐAKOVO - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
12. kolo
58. ŽOK OSIJEK III - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
13. kolo
63. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
14. kolo
69. ŽOK OSIJEK III - OK AGROTEHNIKA termin nije određen
15. kolo
72. OK ČEPIN - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
16. kolo
80. ŽOK OSIJEK III - ŽOK NAŠICE termin nije određen
17. kolo
81. ŽOK OSIJEK III - 0 -
18. kolo
90. OK VALPOVKA - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. prosinca 2018., 18,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem