Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK OSIJEK III
  Klub: ŽOK OSIJEK
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Vlatko Rakin i Andrija Vučković
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Iva Jakovac
Nika Višević
Nika Perković
Matea Dunić
Leonarda Sudarić
Leonarda Stojaković
Nika Županić
Marta Marov
Barbara Mandić
Karla Krpan
Patricija Kantor
Nika Važić
Trener: Dario Fančović
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
5. OK ČEPIN - ŽOK OSIJEK III 3:1 (21:25,25:12,25:14,25:15)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Dora Barišić     zapisničar: Julia Šaravanja
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK III 2:3 (25:22,12:25,15:25,25:18,15:17)
1. sudac: Ivana Kožul     2. sudac: Sara Radojičić     zapisničar: Kristina Tipura
 
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
15. ŽOK OSIJEK III - ŽOK ENNA VUKOVAR II 0:3 (23:25,18:25,17:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Ivona Majer     delegat: Duško Živković
zapisničar: Vlatka Jerbić                
 
4. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
17. OK STRIZIVOJNA - ŽOK OSIJEK III 2:3 (25:22,18:25,25:21,16:25,7:15)
1. sudac: Ružica Krizmanić     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Lukrecija Šarić
 
5. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
24. ŽOK OSIJEK III - OK VALPOVKA 3:0 (25:22,25:10,25:16)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Matea Trampus                
 
6. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
28. OK ĐAKOVO - ŽOK OSIJEK III 3:0 (25:19,25:12,25:17)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Ivona Majer     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Vlatka Jerbić                
 
7. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
33. ŽOK OSIJEK III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:1 (25:15,24:26,25:14,25:9)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Mihaela Grbavica     delegat: Duško Živković
zapisničar: Miodrag Grbavica                
 
8. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
39. ŽOK NAŠICE - ŽOK OSIJEK III 3:2 (12:25,20:25,27:25,25:18,15:3)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Danijel Franjković     zapisničar: Lana Loknar
 
9. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
42. ŽOK OSIJEK III - AOK OSIJEK 2:3 (23:25,21:25,25:22,25:14,13:15)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Dora Ivanić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Vlatka Jerbić                
 
10. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
50. ŽOK OSIJEK III - OK ČEPIN 2:3 (27:25,25:18,18:25,18:25,13:15)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Duško Živković
zapisničar: Lukrecija Šarić                
 
11. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
51. ŽOK OSIJEK III - OK SLAVONSKI BROD 3:1 (25:19,25:19,22:25,25:10)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Mario Lovrić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ivona Majer                
 
12. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
60. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK OSIJEK III 1:3 (26:24,15:25,12:25,22:25)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Gorana Stojanović     delegat: Domagoj Vinković
zapisničar: Luka Suman                
 
13. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
62. ŽOK OSIJEK III - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:17,30:28,25:22)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Barbara Bogdanović     delegat: Duško Živković
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
14. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
69. OK VALPOVKA - ŽOK OSIJEK III odgođeno
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Zdenko Glasovac                
 
15. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
73. ŽOK OSIJEK III - OK ĐAKOVO termin nije određen
16. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
78. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
17. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
84. ŽOK OSIJEK III - ŽOK NAŠICE termin nije određen
18. kolo (2. svibnja 2020., 3. svibnja 2020.)
87. AOK OSIJEK - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 28. ožujka 2020., 18,54
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem