Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK VINKOVCI III
  Klub: ŽOK VINKOVCI
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Danijela Merli - 099 / 1958 778
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
3. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:16,25:16,25:22)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Zvonimir Tomić     zapisničar: Matea Tomić
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
7. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VINKOVCI III 2:3 (15:25,25:22,25:17,14:25,8:15)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Zdenko Glasovac     zapisničar: Zvonko Kajunić
 
3. kolo (3. studenog 2018., 3. studenog 2018.)
10. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:11,28:26,25:9)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Damir Pišćak     zapisničar: Gorana Stojanović
 
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
16. ŽOK VINKOVCI III - OK LINGA II 2:3 (28:26,21:25,14:25,25:16,7:15)
1. sudac: Matea Tomić     2. sudac: Zvonimir Tomić     zapisničar: Damir Pišćak
 
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
17. ŽOK VINKOVCI III - OK ĐAKOVO II 3:2 (25:8,25:21,10:25,14:25,15:6)
1. sudac: Matea Tomić     2. sudac: Gorana Stojanović     zapisničar: Zvonimir Tomić
 
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
24. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 1:3 (24:26,25:13,21:25,17:25)
1. sudac: Matea Trampus     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Julija Šaravanja
 
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
26. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK VINKOVCI III 1:3 (25:14,19:25,19:25,22:25)
1. - 6. mjesto
1. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
1. OK BELIŠĆE II - ŽOK VINKOVCI III 3:2 (24:26,19:25,25:15,27:25,15:9)
1. sudac: Zdenko Glasovac     2. sudac: Zvonko Kajunić        
 
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
4. ŽOK VINKOVCI III - OK LINGA II termin nije određen
3. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
7. ŽOK NAŠICE II - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
4. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
10. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
13. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
16. ŽOK VINKOVCI III - OK BELIŠĆE II termin nije određen
7. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
19. OK LINGA II - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
8. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
22. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
10. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
28. ŽOK VINKOVCI III - OK AGROTEHNIKA II termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. siječnja 2019., 7,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem