Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK VINKOVCI
  Klub: ŽOK VINKOVCI
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Danijela Merli - 099 / 1958 778
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - ISTOK
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
4. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI 0:3 (16:25,17:25,12:25)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Helena Šimunović     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Goran Pilaš                
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
5. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK VINKOVCI 3:2 (22:25,22:25,25:15,25:15,15:6)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Duško Živković
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
3. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
12. ŽOK VINKOVCI - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:9,25:13,25:18)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
14. OK KOLONIJA - ŽOK VINKOVCI 0:3 (21:25,10:25,20:25)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Helena Šimunović     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Antun Odobašić                
 
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
19. ŽOK VINKOVCI - ŽOK OSIJEK II 0:3 (15:25,15:25,19:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Zvonimir Tomić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Matea Tomić                
 
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
23. OK BELIŠĆE - ŽOK VINKOVCI 2:3 (25:18,25:20,21:25,16:25,8:15)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Zdenko Glasovac                
 
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
26. ŽOK VINKOVCI - OK LINGA 1:3 (21:25,17:25,25:16,22:25)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Matea Tomić                
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
32. ŽOK VINKOVCI - ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:14,25:22,23:25,25:23)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Duško Živković
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
33. ŽOK VINKOVCI - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (25:17,18:25,17:25,15:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Zvonimir Tomić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Gorana Stojanović     1. granični sudac: Dora Barišić     2. granični sudac: Lara Dugandžić
 
10. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
40. OK POSAVINA BROD - ŽOK VINKOVCI 0:3 (11:25,18:25,18:25)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Sara Radojičić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivana Kožul     1. granični sudac: Doris Marić     2. granični sudac: Marija Đaković
 
11. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
42. ŽOK VINKOVCI - OK KOLONIJA 3:1 (25:15,22:25,25:19,25:10)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Gorana Stojanović     1. granični sudac: Matea Tomić     2. granični sudac: Mislav Markić
 
12. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
47. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VINKOVCI 3:1 (21:25,25:22,25:12,25:17)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Duško Živković
zapisničar: Mario Lovrić     1. granični sudac: Ivona Majer     2. granični sudac: Matea Trampus
 
13. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
51. ŽOK VINKOVCI - OK BELIŠĆE 3:0 (25:20,25:14,25:19)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Zvonimir Tomić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Tihana Rakin     1. granični sudac: Matea Tomić     2. granični sudac: Gorana Stojanović
 
14. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
54. OK LINGA - ŽOK VINKOVCI 3:1 (25:7,25:23,22:25,25:20)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Tihana Rakin     1. granični sudac: Matea Trampus     2. granični sudac: Julija Šaravanja
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 24. lipnja 2019., 21,40
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem