Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK ŠIBENIK 91
Klub: OK ŠIBENIK '91
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Osoba za kontakt: Paskval Skelin - tajnik 091 / 2303 961
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Nikola Hrg srednji bloker
2 Roko Frlekin
3 Mario Grubišić tehničar
4 Antun Silov
5 Neven Colić srednji bloker
6 Slobodan Čogelja
7 Duje Storić
8 Toni Burić
9 Ante Kulušić
10 Bruno Slavica primač
11 Jakov Milovac tehničar
12 Toni Skelin tehničar
13 Hrvoje Junaković
14 Martin Bunardžija srednji bloker
15 Bartol Mandić Baranović libero
16 Josip Kunčić libero
17 Domagoj Badžim srednji bloker
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. kolo (24. listopada 2018.)
6. OK ŠIBENIK 91 - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (16:25,16:25,13:25)
1. sudac: Vedran Juravić     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Dinko Ninić     1. granični sudac: Iris Giuseppa Simić     2. granični sudac: Marija Badžim
elektronički zapisničar: Krešimir Bujas                
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
3. OK ZADAR - OK ŠIBENIK 91 3:1 (25:17,20:25,26:24,25:12)
1. sudac: Marija Jakovac     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Franka Volpi     elektronički zapisničar: Marko Surać        
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
4. 0 - OK ŠIBENIK 91 -
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. OK ŠIBENIK 91 - OK CROATIA 0:3 (20:25,14:25,10:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Petra Ivić     elektronički zapisničar: Dinko Ninić        
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
11. OK MEDICINAR TRNJE - OK ŠIBENIK 91 3:0 (25:8,25:16,25:11)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Marijan Duka
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
14. OK ŠIBENIK 91 - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (12:25,15:25,24:26)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Marija Jakovac     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Petra Ivić     elektronički zapisničar: Dinko Ninić        
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
18. OK ŠIBENIK 91 - OK ZADAR 0:3 (20:25,16:25,12:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Krešimir Bujas     elektronički zapisničar: Dinko Ninić        
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
19. OK ŠIBENIK 91 - 0 -
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
24. OK CROATIA - OK ŠIBENIK 91 3:0 (25:9,25:18,25:16)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Marijan Duka
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
26. OK ŠIBENIK 91 - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (10:25,12:25,21:25)
1. sudac: Vedran Juravić     2. sudac: Tajana Maričić     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Iris Giuseppa Simić     elektronički zapisničar: Marija Badžim        
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
29. OK KITRO VARAŽDIN - OK ŠIBENIK 91 3:0 (25:12,25:16,25:8)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Mario Babić     delegat: Josip Klein
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. studenog 2018.)
33. OK ZADAR - OK ŠIBENIK 91 3:0 (25:12,25:12,25:14)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Marko Surać     elektronički zapisničar: Stipe Belić        
 
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
34. 0 - OK ŠIBENIK 91 -
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
39. OK ŠIBENIK 91 - OK CROATIA 0:3 (13:25,12:25,13:25)
1. sudac: Marija Jakovac     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Zoran Kozić
 
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
41. OK MEDICINAR TRNJE - OK ŠIBENIK 91 3:1 (25:20,25:13,23:25,25:15)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Zdravko Hranić
 
15. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2018.)
44. OK ŠIBENIK 91 - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (13:25,18:25,28:30)
1. sudac: Vedran Juravić     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Nenad Čotrić
 
16. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
48. OK ŠIBENIK 91 - OK ZADAR 0:3 (19:25,16:25,25:27)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Krešimir Bujas     1. granični sudac: Marija Badžim     2. granični sudac: Petra Ivić
 
17. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
49. OK ŠIBENIK 91 - 0 -
18. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
54. OK CROATIA - OK ŠIBENIK 91 3:0 (25:8,25:17,25:10)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Matija Šulc                
 
19. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
56. OK ŠIBENIK 91 - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (20:25,21:25,21:25)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Vedran Juravić     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Krešimir Bujas     1. granični sudac: Petra Ivić     2. granični sudac: Marija Badžim
 
20. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
59. OK KITRO VARAŽDIN - OK ŠIBENIK 91 3:0 (25:17,25:12,25:20)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Josip Klein
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 21. ožujka 2019., 12,46
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem