Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK IVANEC
  Klub: ŽOK IVANEC
Borilište: Dvorana OŠ Ivanec
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Nikola Nišević - dopredsjednik 091 / 5446 219
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - SJEVER – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
3. OK PETRINJA – ŽOK IVANEC 3:2 (25:21,21:25,18:25,25:19,15:7)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Sara Culjaga     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Ivana Matković                
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
10. HAOK ZAGREB – ŽOK IVANEC 3:0 (25:15,27:25,25:22)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Tea Marušić        
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
16. OK MEDVEŠČAK – ŽOK IVANEC 1:3 (9:25,16:25,25:21,19:25)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Alka Bešker                
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
21. ŽOK IVANEC – OK DINAMO II 0:3 (22:25,18:25,20:25)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Boris Vurušić
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
29. ŽOK VRBOVEC – ŽOK IVANEC 1:3 (25:14,19:25,22:25,21:25)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Tea Marušić        
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
32. HAOK MLADOST III – ŽOK IVANEC 3:1 (20:25,25:23,25:19,25:17)   video-prijenos
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Anamarija Kezerić                
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
42. OK VELIKA GORICA – ŽOK IVANEC 3:1 (25:18,27:25,22:25,25:20)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Borna Maršanić     zapisničar: Marko Antolić
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
43. HOK GORICA – ŽOK IVANEC 3:0 (25:21,25:23,25:19)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Anja Toplek     zapisničar: Alka Bešker
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
54. ŽOK IVANEC – OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:13,25:16)
1. sudac: Martina Novak     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
56. OK SISAK – ŽOK IVANEC 0:3 (15:25,11:25,12:25)
1. sudac: Ana Marija Radošević     2. sudac: Mirela Baltić     zapisničar: Laura Kristić
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
65. ŽOK IVANEC – ŽOK KAŠTEL 3:0 (26:24,25:22,25:21)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Boris Vurušić
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
69. ŽOK IVANEC – OK PETRINJA 3:0 (25:15,25:14,25:12)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić        
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
76. ŽOK IVANEC – HAOK ZAGREB 0:3 (22:25,14:25,25:27)   video-prijenos
1. sudac: Martina Novak     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Boris Vurušić
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
82. ŽOK IVANEC – OK MEDVEŠČAK 2:3 (25:20,20:25,23:25,25:13,14:16)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak        
 
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
87. OK DINAMO II – ŽOK IVANEC 3:1 (21:25,25:20,25:9,25:17)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Aleksandra Lipić                
 
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
95. ŽOK IVANEC – ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:23,24:26,25:5,25:21)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
98. ŽOK IVANEC – HAOK MLADOST III 1:3 (21:25,26:28,25:12,16:25)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić        
 
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
108. ŽOK IVANEC – OK VELIKA GORICA 1:3 (24:26,26:28,26:24,13:25)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Mislav Ptiček        
 
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
109. ŽOK IVANEC – HOK GORICA 1:3 (25:23,22:25,23:25,22:25)
1. sudac: Martina Novak     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Boris Vurušić
 
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
120. OK OLIMPIK II – ŽOK IVANEC 2:3 (25:21,17:25,15:25,25:21,8:15)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Lucija Paić
 
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
122. ŽOK IVANEC – OK SISAK 3:0 (25:10,25:15,25:13)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Pejo Kopačević        
 
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
131. ŽOK KAŠTEL – ŽOK IVANEC 1:3 (23:25,17:25,25:20,18:25)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem