Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK IVANEC
  Klub: ŽOK IVANEC
Dvorana: Dvorana OŠ Ivanec
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Nikola Nišević - dopredsjednik 091 / 5446 219
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
3. ŽOK IVANEC - OK ŠTRIGOVA 3:2 (23:25,25:10,25:22,16:25,15:10)
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein
 
2. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
5. OK BRCKO - ŽOK IVANEC 3:2 (17:25,26:24,25:15,20:25,15:13)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Zoran Rajčević
 
3. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
8. ŽOK IVANEC - ŽOK BJELOVAR 0:3 (25:27,19:25,22:25)
4. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
12. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK IVANEC 3:2 (25:21,22:25,25:23,21:25,15:9)
delegat: Josip Klein                
 
5. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
13. ŽOK IVANEC - HOK GORICA 0:3 (16:25,17:25,9:25)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Dario Stanojević     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
6. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
18. OK ŠTRIGOVA - ŽOK IVANEC 3:0 (25:23,25:23,26:24)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
20. ŽOK IVANEC - OK BRCKO 1:3 (24:26,25:12,24:26,24:26)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein        
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
23. ŽOK BJELOVAR - ŽOK IVANEC 3:0 (25:22,25:16,25:14)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Vinko Dobrić
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
27. ŽOK IVANEC - OK KITRO VARAŽDIN II 1:3 (25:19,19:25,23:25,20:25)
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein
 
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
28. HOK GORICA - ŽOK IVANEC 3:0 (25:16,25:18,25:22)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Vinko Dobrić
 
POREDAK OD 11.-13.MJESTA
1. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
2. ŽOK IVANEC - OK GLINA 3:0 (31:29,25:16,25:17)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein        
 
2. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
4. OK OLIMPIK III - ŽOK IVANEC 1:3 (25:21,15:25,19:25,21:25)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Martina Josić     delegat: Zoran Rajčević
 
3. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
5. ŽOK IVANEC - 0 -
4. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
8. OK GLINA - ŽOK IVANEC 0:3 (20:25,9:25,19:25)
1. sudac: Amadea Jozelić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Rifet Sedić
 
5. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
10. ŽOK IVANEC - OK OLIMPIK III 3:0 (25:11,25:11,25:18)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein        
 
6. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
11. 0 - ŽOK IVANEC -
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 26. lipnja 2019., 15,05
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem