Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK LINGA
  Klub: OK LINGA
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Mihaela Grbavica - predsjednik
 
PRVA B LIGA - SKUPINA ISTOK – seniorke
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
3. OK ČEPIN – OK LINGA 0:3 (26:28,10:25,13:25)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Marko Šimac
 
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
10. OK LINGA – AOK OSIJEK 3:0 (25:6,25:12,25:15)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Mario Lovrić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Milenko Korica                
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
16. 0 – OK LINGA -
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
21. OK LINGA – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:10,25:12,25:20)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Matea Trampus                
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
29. ŽOK OSIJEK II – OK LINGA 3:1 (25:14,24:26,25:16,25:18)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Tihana Rakin
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
32. OK LINGA – OK POSAVINA BROD 3:0 (25:21,25:16,25:12)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Borna Šimunić     zapisničar: Matea Trampus
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
42. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK LINGA 3:0 (25:20,25:20,25:18)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Matea Trampus
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
43. OK VALPOVKA – OK LINGA 3:0 (29:27,27:25,25:13)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Tihana Rakin                
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
54. OK LINGA – OK BELIŠĆE 1:3 (15:25,19:25,25:23,19:25)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Borna Šimunić
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. studenog 2023.)
56. OK KOLONIJA – OK LINGA 1:3 (21:25,20:25,25:12,13:25)
1. sudac: Anka Glas     2. sudac: Ivana Kožul     zapisničar: Mia Velikanović
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
65. OK LINGA – ŽOK NAŠICE 1:3 (16:25,22:25,26:24,23:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Borna Šimunić
 
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
69. OK LINGA – OK ČEPIN 3:0 (25:16,25:15,25:22)
1. sudac: Anamaria Glasenhardt     2. sudac: Mario Lovrić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Matea Trampus                
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
76. AOK OSIJEK – OK LINGA 0:3 (11:25,16:25,11:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Duško Živković
zapisničar: Malu Celić                
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
82. OK LINGA – 0 -
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
87. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK LINGA 1:3 (27:25,20:25,15:25,16:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Marin Šutalo                
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
95. OK LINGA – ŽOK OSIJEK II 0:3 (18:25,16:25,15:25)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Duško Živković
zapisničar: Malu Celić                
 
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
98. OK POSAVINA BROD – OK LINGA 0:3 (7:25,8:25,8:25)
1. sudac: Ivana Kožul     2. sudac: Sara Lukić     zapisničar: Mia Velikanović
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
108. OK LINGA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (20:25,14:25,22:25)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Malu Celić
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
109. OK LINGA – OK VALPOVKA 3:2 (25:23,23:25,22:25,25:19,16:14)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Mario Lovrić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Borna Šimunić                
 
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
120. OK BELIŠĆE – OK LINGA 3:1 (25:20,25:22,16:25,25:18)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Monika Matković                
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
122. OK LINGA – OK KOLONIJA 3:0 (25:18,25:16,25:14)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Tihana Rakin
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
131. ŽOK NAŠICE – OK LINGA 3:2 (25:21,26:24,18:25,15:25,15:11)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Monika Matković                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem