Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK LINGA
  Klub: OK LINGA
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Miodrag Grbavica - predsjednik
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - ISTOK – seniorke
1. kolo (8. listopada 2022., 9. listopada 2022.)
5. OK LINGA – OK POSAVINA BROD 3:0 (25:21,25:14,25:21)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Mario Lovrić                
 
2. kolo (15. listopada 2022., 16. listopada 2022.)
9. OK ĐAKOVO – OK LINGA 3:1 (14:25,25:13,25:17,25:18)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Mario Lovrić
 
3. kolo (22. listopada 2022., 23. listopada 2022.)
16. OK LINGA – OK VALPOVKA 3:0 (25:13,25:22,25:22)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Tihana Rakin
 
4. kolo (29. listopada 2022., 30. listopada 2022.)
22. ŽOK NAŠICE – OK LINGA 3:1 (26:24,25:18,17:25,25:13)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Ivana Kožul        
 
5. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
27. OK LINGA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:2 (25:20,21:25,25:14,12:25,15:10)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Ana Bulić                
 
6. kolo (12. studenog 2022., 13. studenog 2022.)
35. ŽOK VINKOVCI – OK LINGA 3:1 (23:25,25:17,25:14,25:19)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Zvonimir Tomić     zapisničar: Luka Suman
 
7. kolo (19. studenog 2022., 20. studenog 2022.)
38. OK LINGA – OK KOLONIJA 2:3 (22:25,25:13,20:25,25:23,9:15)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Ana Bulić                
 
8. kolo (26. studenog 2022., 27. studenog 2022.)
48. AOK OSIJEK – OK LINGA 3:2 (10:25,26:24,12:25,25:14,15:11)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Laura Veber
 
9. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
49. OK LINGA – ŽOK OSIJEK II 0:3 (18:25,15:25,19:25)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Tihana Rakin
 
10. kolo (10. prosinca 2022., 11. prosinca 2022.)
60. OK LINGA – OK ČEPIN 3:0 (25:12,25:12,25:21)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Srđan Jovanović
 
11. kolo (17. prosinca 2022., 18. prosinca 2022.)
62. OK BELIŠĆE – OK LINGA 3:0 (25:18,25:18,25:22)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Tomica Cindori                
 
12. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
71. OK POSAVINA BROD – OK LINGA 0:3 (18:25,6:25,20:25)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Josipa Opačak     zapisničar: Antun Tomić
 
13. kolo (11. veljače 2023., 12. veljače 2023.)
75. OK LINGA – OK ĐAKOVO subota, 11. veljače 2023. u 19,30
14. kolo (18. veljače 2023., 19. veljače 2023.)
82. OK VALPOVKA – OK LINGA termin nije određen
15. kolo (25. veljače 2023., 26. veljače 2023.)
88. OK LINGA – ŽOK NAŠICE termin nije određen
16. kolo (4. ožujka 2023., 5. ožujka 2023.)
93. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK LINGA termin nije određen
17. kolo (11. ožujka 2023., 12. ožujka 2023.)
101. OK LINGA – ŽOK VINKOVCI termin nije određen
18. kolo (18. ožujka 2023., 19. ožujka 2023.)
104. OK KOLONIJA – OK LINGA termin nije određen
19. kolo (25. ožujka 2023., 26. ožujka 2023.)
114. OK LINGA – AOK OSIJEK termin nije određen
20. kolo (1. travnja 2023., 2. travnja 2023.)
115. ŽOK OSIJEK II – OK LINGA termin nije određen
21. kolo (4. travnja 2023.)
126. OK ČEPIN – OK LINGA termin nije određen
22. kolo (15. travnja 2023., 16. travnja 2023.)
128. OK LINGA – OK BELIŠĆE termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem