Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK ĐAKOVO II
  Klub: OK ĐAKOVO
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Ivan Lovrić 098 940 5511
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK OSIJEK IV - OK ĐAKOVO II 0:3 (18:25,20:25,13:25)
1. sudac: Anamaria Glasenhardt     2. sudac: Matea Trampus     zapisničar: Milenko Korica
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
5. OK ĐAKOVO II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:1 (25:13,23:25,25:14,25:14)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Ružica Krizmanić        
 
3. kolo (3. studenog 2018., 3. studenog 2018.)
9. OK LINGA II - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:23,25:12,25:21)
1. sudac: Julija Šaravanja     2. sudac: Majda Bajramović     zapisničar: Andrea Astaloš
 
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
13. OK ĐAKOVO II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:1 (21:25,25:10,25:21,25:12)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Matea Tomić     zapisničar: Zvonimir Tomić
 
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
17. ŽOK VINKOVCI III - OK ĐAKOVO II 3:2 (25:8,25:21,10:25,14:25,15:6)
1. sudac: Matea Tomić     2. sudac: Gorana Stojanović     zapisničar: Zvonimir Tomić
 
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
21. OK ĐAKOVO II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:8,25:13,25:11)
1. sudac: Ružica Krizmanić     2. sudac: Ana Pavičić     zapisničar: Mario Lovrić
 
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK ĐAKOVO II 3:1 (25:17,25:19,14:25,25:15)
1. sudac: Anamaria Glasenhardt     2. sudac: Dora Barišić     zapisničar: Ivona Majer
 
7. - 12. mjesto
1. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
2. OK ČEPIN II - OK ĐAKOVO II 1:3 (7:25,25:22,18:25,15:25)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Julija Šaravanja     zapisničar: Lara Dugandžić
 
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
5. OK ĐAKOVO II - OK KOLONIJA II termin nije određen
3. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
9. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ĐAKOVO II termin nije određen
4. kolo (2. ožujka 2019., 3. siječnja 2019.)
10. ŽOK OSIJEK IV - OK ĐAKOVO II termin nije određen
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. siječnja 2019.)
15. OK ĐAKOVO II - ŽOK BARANJA termin nije određen
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. siječnja 2019.)
17. OK ĐAKOVO II - OK ČEPIN II termin nije određen
7. kolo (30. ožujka 2019., 31. siječnja 2019.)
20. OK KOLONIJA II - OK ĐAKOVO II termin nije određen
8. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
24. OK ĐAKOVO II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
25. OK ĐAKOVO II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
10. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
30. ŽOK BARANJA - OK ĐAKOVO II termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. siječnja 2019., 7,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem