Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK ENNA VUKOVAR III
  Klub: ŽOK ENNA VUKOVAR
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Saša Banovak - 095 442 52 80
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
3. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK KOLONIJA II 0:3 (21:25,18:25,32:34)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Matea Tomić     zapisničar: Damir Pišćak
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
9. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:15,25:12,25:23)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Andrea Astaloš
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
12. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK ČEPIN II 0:3 (19:25,19:25,11:25)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Damir Pišćak        
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
20. OK BELIŠĆE II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:13,25:17,25:6)
2. sudac: Zdenko Glasovac                
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. ŽOK ENNA VUKOVAR III - 0 -
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
30. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (26:24,25:20,25:19)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Dora Barišić
 
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
32. ŽOK NAŠICE II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:22,25:6,25:18)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Zdenko Glasovac     zapisničar: Damir Horvat
 
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
39. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK LINGA III 3:0 (25:14,25:4,25:11)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Matea Tomić     zapisničar: Zvonimir Tomić
 
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
43. ŽOK BARANJA - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:11,25:18,25:11)
1. sudac: Dalma Hatvalić     2. sudac: Maja Marić     zapisničar: Tena Hatvalić
 
13. - 17. mjesto
1. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
1. ŽOK ENNA VUKOVAR III - 0 -
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
6. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
3. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
8. OK LINGA III - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
4. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
11. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
15. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
16. 0 - ŽOK ENNA VUKOVAR III -
7. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
21. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
8. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
23. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK LINGA III termin nije određen
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
26. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
10. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
30. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. siječnja 2019., 7,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem