Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK MARSONIA
  Klub: MOK MARSONIA
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Osoba za kontakt: Pavao Šimić - tajnik 0992630578.
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Josip Ilić primač
2 Alen Šunić primač
3 Andrej Kovačević srednji bloker
4 Goran Švaganović primač
5 Josip Boroz srednji bloker
6 Josip Aračić primač
7 Josip Budim primač
8 Anto Barišić primač
9 Ivan Gavrić primač
10 Ante Grgić dijagonala
11 Ivan Pejanović dijagonala
12 Pavao Šimić primač
13 Marin Klaić srednji bloker
14 Marcel Kovačević tehničar
15 Josip Odobašić libero
16 Ivan Dugandžić srednji bloker
17 Ivan Mandura srednji bloker
18 Jakša Dorić primač
19 Jadran Popović tehničar
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP – seniori
1. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
6. MOK MARSONIA – OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (25:23,20:25,20:25,20:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Sara Radojičić     1. granični sudac: Stella Jamer     2. granični sudac: Marija Đaković
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (19. rujna 2020., 20. rujna 2020.)
6. MOK MURSA - OSIJEK – MOK MARSONIA 3:0 (25:14,29:27,25:17)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ana Pavičić     1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Milenko Korica
 
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
7. HAOK MLADOST – MOK MARSONIA 3:0 (25:19,28:26,25:18)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Bruno Muha        
 
3. kolo (3. listopada 2020., 4. listopada 2020.)
18. MOK MARSONIA – OKM CENTROMETAL 0:3 (16:25,23:25,21:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     zapisničar: Sara Radojičić
1. granični sudac: Antun Odobašić     2. granični sudac: Marija Đaković        
 
4. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
20. 0 – MOK MARSONIA -
5. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
29. MOK MARSONIA – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (22:25,23:25,25:27)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Anka Glas     1. granični sudac: Marija Đaković     2. granični sudac: Dominik Glas
 
6. kolo (24. listopada 2020., 25. studenog 2020.)
33. MOK RIJEKA – MOK MARSONIA 3:0 (25:23,25:20,25:18)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat        
 
7. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
40. MOK MARSONIA – OK ROVINJ 3:0 (25:0,25:0,25:0)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Bojan Bardić     zapisničar: Ivana Kožul
1. granični sudac: Sara Radojičić     2. granični sudac: Marija Đaković        
 
8. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
46. OK ZADAR – MOK MARSONIA 2:3 (16:25,15:25,27:25,28:26,9:15)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Vedran Juravić
 
9. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
51. MOK MARSONIA – OK SISAK 3:1 (26:24,21:25,25:20,25:23)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Tin Vedriš     zapisničar: Antun Odobašić
1. granični sudac: Marija Đaković     2. granični sudac: Anka Glas        
 
10. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
59. OK SPLIT – MOK MARSONIA termin nije određen
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina        
 
11. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
62. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MARSONIA subota, 28. studenog 2020. u 19,15
12. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
72. MOK MARSONIA – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
13. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
73. MOK MARSONIA – HAOK MLADOST termin nije određen
14. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
84. OKM CENTROMETAL – MOK MARSONIA termin nije određen
15. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
86. MOK MARSONIA – 0 -
16. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
95. OK KITRO VARAŽDIN – MOK MARSONIA termin nije određen
17. kolo (27. veljače 2021., 28. siječnja 2021.)
99. MOK MARSONIA – MOK RIJEKA termin nije određen
18. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
106. OK ROVINJ – MOK MARSONIA termin nije određen
19. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
112. MOK MARSONIA – OK ZADAR termin nije određen
20. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
117. OK SISAK – MOK MARSONIA termin nije određen
21. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
125. MOK MARSONIA – OK SPLIT termin nije određen
22. kolo (3. travnja 2021., 4. travnja 2021.)
128. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MARSONIA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 25. studenog 2020., 23,52
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem