Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK MARSONIA
  Klub: MOK MARSONIA
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Osoba za kontakt: Pavao Šimić - tajnik 0992630578.
 
SUPERLIGA - seniori
3. SKUPINA (II. DIO)
PRENESENE UTAKMICE
. MOK MARSONIA - OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:14,26:24)
. OKM CENTROMETAL - MOK MARSONIA 3:0 (25:18,25:10,25:23)
. MOK MARSONIA - OK ZADAR 3:0 (25:23,25:18,25:22)
. OK ROVINJ - MOK MARSONIA 0:3 (20:25,22:25,14:25)
. MOK MARSONIA - OKM CENTROMETAL 3:2 (25:21,25:23,14:25,26:28,15:13)
. OK ZADAR - MOK MARSONIA 2:3 (25:19,25:22,24:26,27:29,10:15)
1. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
2. MOK MARSONIA - OK ZADAR 1:3 (25:19,20:25,21:25,21:25)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ivana Kožul     1. granični sudac: Anka Glas     2. granični sudac: Marija Đaković
 
2. kolo (14. ožujka 2020., 15. siječnja 2020.)
3. OK ROVINJ - MOK MARSONIA odgođeno
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Zoran Relić     1. granični sudac: Leopold Ostojić     2. granični sudac: Željko Božiček
 
3. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
5. OKM CENTROMETAL - MOK MARSONIA termin nije određen
4. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
8. MOK MARSONIA - OKM CENTROMETAL termin nije određen
5. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
10. OK ZADAR - MOK MARSONIA termin nije određen
6. kolo (11. travnja 2020.)
11. MOK MARSONIA - OK ROVINJ termin nije određen
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. MOK MARSONIA - OK SISAK 1:3 (25:21,17:25,19:25,22:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Sara Radojičić     1. granični sudac: Ivana Kožul     2. granični sudac: Dominik Glas
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
10. OK ZADAR - MOK MARSONIA 2:3 (25:19,25:22,24:26,27:29,10:15)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Marko Surać     1. granični sudac: Andrea Sorić     2. granični sudac: Matea Sertić
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
11. MOK MARSONIA - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (19:25,12:25,31:29,11:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Sara Radojičić     1. granični sudac: Anka Glas     2. granični sudac: Dominik Glas
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
20. MOK MARSONIA - OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:14,26:24)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Anka Glas     1. granični sudac: Josipa Babić     2. granični sudac: Dominik Glas
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
22. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MARSONIA 3:0 (25:19,25:23,25:19)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Martina Josić     1. granični sudac: Ivana Pjevač     2. granični sudac: Anja Toplek
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
29. MOK MARSONIA - OK SPLIT 3:1 (21:25,25:22,27:25,25:16)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Ivana Kožul     1. granični sudac: Marija Đaković     2. granični sudac: Anka Glas
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
33. MOK MURSA - OSIJEK - MOK MARSONIA 3:0 (25:17,32:30,25:15)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Julia Šaravanja
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
38. MOK MARSONIA - OKM CENTROMETAL 3:2 (25:21,25:23,14:25,26:28,15:13)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Sara Radojičić     1. granični sudac: Ivana Kožul     2. granični sudac: Anka Glas
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
44. MOK RIJEKA - MOK MARSONIA 3:0 (25:9,25:13,25:15)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Dajana Vrabac     delegat: Dravko Stipaničev
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
47. OK SISAK - MOK MARSONIA 3:0 (25:15,25:23,25:20)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Dario Stanojević     delegat: Fikret Bajrić
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
55. MOK MARSONIA - OK ZADAR 3:0 (25:23,25:18,25:22)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Ivana Kožul     1. granični sudac: Stella Jamer     2. granični sudac: Marija Đaković
 
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
56. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MARSONIA 3:2 (25:18,23:25,25:15,21:25,15:8)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
65. OK ROVINJ - MOK MARSONIA 0:3 (20:25,22:25,14:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Zoran Relić     1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Nadira Šljivo-Orljak
 
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
67. MOK MARSONIA - OK MEDICINAR TRNJE 2:3 (25:18,21:25,25:19,16:25,9:15)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Sara Radojičić     1. granični sudac: Ivana Kožul     2. granični sudac: Anka Glas
 
15. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
74. OK SPLIT - MOK MARSONIA 3:0 (25:12,25:9,25:14)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Karla Magzan     1. granični sudac: Marin Sladić     2. granični sudac: Jelena Grgurević
 
16. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
78. MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,15:25,23:25)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Anka Glas     1. granični sudac: Marija Đaković     2. granični sudac: Dominik Glas
 
17. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
83. OKM CENTROMETAL - MOK MARSONIA 3:0 (25:18,25:10,25:23)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Boris Vurušić
 
18. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
89. MOK MARSONIA - MOK RIJEKA 0:3 (14:25,12:25,16:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Sara Radojičić     1. granični sudac: Josipa Babić     2. granični sudac: Dominik Glas
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. kolo (18. prosinca 2019.)
4. MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (19:25,14:25,16:25)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Fikret Bajrić
zapisničar: Sara Radojičić     1. granični sudac: Stella Jamer     2. granični sudac: Josipa Babić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 14. srpnja 2020., 17,01
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem