Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK VITEZ 11
  Klub: ŽOK VITEZ 11
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: tajnik - 098 994 77 63
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
4. ŽOK VITEZ 11 - OK ČEPIN 0:3 (15:25,16:25,8:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
8. ŽOK NAŠICE - ŽOK VITEZ 11 0:3 (12:25,12:25,15:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Vlatko Rakin
zapisničar: Ernesta Dubac                
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
13. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK OSIJEK III 0:3 (13:25,19:25,15:25)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
19. OK VALPOVKA - ŽOK VITEZ 11 0:3 (15:25,6:25,20:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Zdenko Glasovac                
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
22. ŽOK VITEZ 11 - OK SLAVONSKI BROD 3:1 (25:15,14:25,25:21,25:22)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Mario Lovrić                
 
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
30. OK ĐAKOVO - ŽOK VITEZ 11 0:3 (9:25,21:25,18:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Ružica Krizmanić                
 
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
31. ŽOK VITEZ 11 - 0 -
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
40. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:20,25:22,25:11)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
42. ŽOK VITEZ 11 - OK AGROTEHNIKA petak, 21. prosinca 2018. u 21,00
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
10. kolo
49. OK ČEPIN - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
11. kolo
53. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK NAŠICE termin nije određen
12. kolo
58. ŽOK OSIJEK III - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
13. kolo
64. ŽOK VITEZ 11 - OK VALPOVKA termin nije određen
14. kolo
67. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
15. kolo
75. ŽOK VITEZ 11 - OK ĐAKOVO termin nije određen
16. kolo
76. 0 - ŽOK VITEZ 11 -
17. kolo
85. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
18. kolo
87. ŽOK VITEZ 11 - OK AGROTEHNIKA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 12. prosinca 2018., 19,15
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem