Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK VITEZ 11
  Klub: ŽOK VITEZ 11
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: tajnik - 098 994 77 63
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Ana Leh
Nives Kenjerić
Barbara Oreč
Ivana Popović
Karla Tost
Ana Klarić
Lana Šencaj
Vanja Šencaj
Iva Kurtović
Patricia Janušić
Mateja Ivšan
Andrea Šebetić
Vlatka Mišković
Mirna Tokić
Suzana Blažanović
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
4. ŽOK VITEZ 11 - OK ČEPIN 0:3 (15:25,16:25,8:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
8. ŽOK NAŠICE - ŽOK VITEZ 11 0:3 (12:25,12:25,15:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Vlatko Rakin
zapisničar: Ernesta Dubac                
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
13. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK OSIJEK III 0:3 (13:25,19:25,15:25)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
19. OK VALPOVKA - ŽOK VITEZ 11 0:3 (15:25,6:25,20:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Zdenko Glasovac                
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
22. ŽOK VITEZ 11 - OK SLAVONSKI BROD 3:1 (25:15,14:25,25:21,25:22)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Mario Lovrić                
 
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
30. OK ĐAKOVO - ŽOK VITEZ 11 0:3 (9:25,21:25,18:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Ružica Krizmanić                
 
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
31. ŽOK VITEZ 11 - 0 -
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
40. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:20,25:22,25:11)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
42. ŽOK VITEZ 11 - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:13,25:20,25:22)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
10. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
49. OK ČEPIN - ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:8,26:24,25:16)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Bruno Muha
zapisničar: Tihana Rakin                
 
11. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
53. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK NAŠICE 3:1 (25:15,23:25,25:12,25:13)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Ana Pavičić     zapisničar: Dalma Hatvalić
 
12. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
58. ŽOK OSIJEK III - ŽOK VITEZ 11 3:1 (21:25,25:23,25:21,25:11)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Dora Ivanić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Vlatka Jerbić                
 
13. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
64. ŽOK VITEZ 11 - OK VALPOVKA 3:0 (25:17,25:18,25:20)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Matea Žeravica     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Tihana Rakin                
 
14. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
67. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK VITEZ 11 2:3 (25:22,24:26,25:21,23:25,7:15)
1. sudac: Ivana Kožul     2. sudac: Petar Jurić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Marija Đaković                
 
15. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
75. ŽOK VITEZ 11 - OK ĐAKOVO 0:3 (21:25,23:25,15:25)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Matea Trampus                
 
16. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
76. 0 - ŽOK VITEZ 11 -
17. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
85. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:17,25:10,25:12)
1. sudac: Ivona Majer     2. sudac: Dora Barišić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Mario Lovrić                
 
18. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
87. OK AGROTEHNIKA - ŽOK VITEZ 11 3:2 (25:9,20:25,21:25,25:14,15:13)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Dora Barišić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. lipnja 2019., 13,30
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem