Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SPLIT
  Klub: OK SPLIT
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: tajnik - Ilija Klepo - mob: 098/904-4725
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Ivana Vrtičević
2 Karla Magzan primač
3 Anamarija Miljak dijagonala
4 Ena Vrselja srednji bloker
6 Josipa Šalinović srednji bloker
7 Ana Ćubelić libero
8 Ana Marija Ratković tehničar
9 Luna Bečić
10 Mirna Bečić primač
11 Josipa Tudor dijagonala
12 Lara Dželalija srednji bloker
13 Klaudija Delonga
14 Klara Babić primač
15 Mara Franceschi srednji bloker
16 Ana Burilović primač
17 Matea Bajlo tehničar
18 Ana Sobin libero
 
SUPERLIGA - seniorke
2. SKUPINA (II. DIO)
PRENESENE UTAKMICE
. OK BRDA - OK SPLIT 3:0 (27:25,26:24,25:10)
. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK 2:3 (25:17,16:25,25:23,18:25,15:17)
. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 3:1 (23:25,25:18,25:23,25:22)
. OK SPLIT - OK OLIMPIK 3:1 (14:25,25:22,25:16,25:21)
. OK OLIMPIK - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:17)
. OK SPLIT - OK POREČ 2:3 (21:25,22:25,25:15,25:18,14:16)
. OK POREČ - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:17)
. OK SPLIT - OK BRDA 3:2 (27:29,27:25,21:25,25:14,15:10)
1. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
3. OK POREČ - OK SPLIT 3:1 (19:25,25:18,25:16,25:16)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Abdel Zolota     2. granični sudac: Monica Marušić
 
2. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
4. 0 - OK SPLIT -
3. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
9. OK SPLIT - OK OLIMPIK 3:0 (25:21,25:21,25:17)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Valentina Maretić     1. granični sudac: Nikolina Kolak     2. granični sudac: Mario Kozlica
 
4. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
11. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 3:1 (26:28,26:24,25:19,25:15)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Julia Šaravanja
 
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
14. OK SPLIT - OK BRDA 3:1 (25:14,18:25,25:18,25:21)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Mate Šimac     1. granični sudac: Sara Cvitanović     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
6. kolo (11. ožujka 2020.)
18. OK SPLIT - OK POREČ 2:3 (23:25,25:23,25:22,24:26,9:15)
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ivana Kamenjarin     1. granični sudac: Bruno Žeravica     2. granični sudac: Marin Sladić
 
7. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
19. OK SPLIT - 0 -
8. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
24. OK OLIMPIK - OK SPLIT termin nije određen
9. kolo (25. ožujka 2020.)
26. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK odgođeno
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Mario Kozlica     1. granični sudac: Ivana Kamenjarin     2. granični sudac: Ante Penga
 
10. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
29. OK BRDA - OK SPLIT termin nije određen
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. OK BRDA - OK SPLIT 3:0 (27:25,26:24,25:10)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Mate Lučić     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK SPLIT - OK POREČ 2:3 (21:25,22:25,25:15,25:18,14:16)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Mario Kozlica     1. granični sudac: Petra Ivić     2. granični sudac: Filip Sršen
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
11. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 0:3 (23:25,18:25,14:25)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Joško Perajica     1. granični sudac: Filip Sršen     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
14. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK 2:3 (25:17,16:25,25:23,18:25,15:17)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Marija Sudar
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
20. HAOK RIJEKA CO - OK SPLIT 3:0 (25:17,25:18,25:17)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Nataša Todorić Rex
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. OK OLIMPIK - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:17)
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Igor Kranjc     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Mila Erak     1. granični sudac: Lada Milanović        
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
28. OK SPLIT - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:2 (16:25,20:25,28:26,25:20,15:6)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Sanda Žaja     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Mario Kozlica
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
30. OK SPLIT - OK BRDA 3:2 (27:29,27:25,21:25,25:14,15:10)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Deni Pivac     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Filip Sršen
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
35. OK POREČ - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:17)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Luka Humski     delegat: Miroslav Medač
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Abdel Zolota     2. granični sudac: Leopold Ostojić
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
39. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:23,25:23,11:25,22:25,11:15)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mate Šimac     1. granični sudac: Marin Sladić     2. granični sudac: Mate Lučić
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
42. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 3:1 (23:25,25:18,25:23,25:22)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Marin Šutalo     1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Mario Lovrić
 
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
48. OK SPLIT - HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:19,20:25,20:25,23:25)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
49. OK SPLIT - OK OLIMPIK 3:1 (14:25,25:22,25:16,25:21)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Mario Kozlica     1. granični sudac: Ivana Kamenjarin     2. granični sudac: Deni Pivac
 
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
56. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK SPLIT 3:0 (25:21,25:11,25:20)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Domagoj Vinković     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Matea Trampus
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (18. prosinca 2019.)
1. OK SPLIT - HAOK MLADOST 0:3 (4:25,19:25,11:25)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivana Kamenjarin     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 9. srpnja 2020., 11,51
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem