Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SPLIT
  Klub: OK SPLIT
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: tajnik - Ilija Klepo - mob: 098/904-4725
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Ivana Vrtičević
2 Karla Magzan primač
3 Anamarija Miljak dijagonala
4 Ena Vrselja srednji bloker
6 Josipa Šalinović srednji bloker
7 Ana Ćubelić libero
8 Ana Marija Ratković tehničar
9 Luna Bečić
10 Mirna Bečić primač
11 Josipa Tudor dijagonala
12 Lara Dželalija srednji bloker
13 Klaudija Delonga
14 Klara Babić primač
15 Mara Franceschi srednji bloker
16 Ana Burilović primač
17 Matea Bajlo tehničar
18 Ana Sobin libero
 
KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (24. listopada 2018.)
2. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA 3:1 (25:16,22:25,25:16,25:14)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Dragica Pivac     1. granični sudac: Mate Lučić     2. granični sudac: Sanda Žaja
elektronički zapisničar: Petra Peslać                
 
ČETVRTFINALE (7. studenog 2018.)
12. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK SPLIT 3:1 (25:19,25:17,24:26,25:19)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Zvonimir Tomić     1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Mario Lovrić
elektronički zapisničar: Marin Šutalo                
 
SUPERLIGA - seniorke
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (13. ožujka 2019., 14. ožujka 2019.)
1. HAOK MLADOST - OK SPLIT 3:0 (25:12,25:17,25:8)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Tomislav Kramar
zapisničar: Matija Šulc     1. granični sudac: Marko Antolić     2. granični sudac: Luka Humski
 
  2. utakmica (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
5. OK SPLIT - HAOK MLADOST 0:3 (7:25,11:25,7:25)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Ivana Kamenjarin     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
2. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK SPLIT 3:1 (25:14,23:25,25:19,26:24)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Marina Valentić     elektronički zapisničar: Helena Šimunović        
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
7. OK SPLIT - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:12,25:21,25:15)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Vedran Juravić     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Sanda Žaja     elektronički zapisničar: Ante Penga        
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
11. OK ZADAR - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:14,25:20)
1. sudac: Marija Jakovac     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Stipe Belić     elektronički zapisničar: Marko Surać        
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
14. OK SPLIT - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:0 (25:13,25:13,25:22)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Vedran Juravić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Deni Pivac     elektronički zapisničar: Ivana Kamenjarin        
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
20. OK DINAMO - OK SPLIT 2:3 (25:20,25:23,14:25,23:25,11:15)
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Dario Stanojević     delegat: Marijan Duka
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK KOSTRENA - OK SPLIT 1:3 (25:23,19:25,10:25,19:25)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Luka Humski     delegat: Ivan Niessner
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
28. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK 3:1 (23:25,25:21,25:14,25:17)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Marin Sladić     elektronički zapisničar: Marko Šimac        
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
30. OK SPLIT - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:20,27:29,25:17,25:18)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Anamaria Rodin     elektronički zapisničar: Valentina Maretić        
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
35. ŽOK DRENOVA - OK SPLIT 1:3 (13:25,25:20,17:25,21:25)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Ivan Niessner
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
39. OK SPLIT - OK ZADAR 3:1 (27:25,19:25,25:23,25:13)
1. sudac: Marija Jakovac     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Frane Peslać     elektronički zapisničar: Valentina Maretić        
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
42. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - OK SPLIT 0:3 (14:25,25:27,16:25)
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Vinko Dobrić
 
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
48. OK SPLIT - OK DINAMO 3:0 (26:24,25:21,25:19)
1. sudac: Marija Jakovac     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Dragica Pivac     elektronički zapisničar: Ivan Jukić        
 
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
49. OK SPLIT - OK KOSTRENA 3:0 (25:13,25:18,27:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Drago Peslać
1. granični sudac: Dragica Pivac     2. granični sudac: Filip Sršen     elektronički zapisničar: Ivan Jukić
 
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
56. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 3:1 (25:8,25:17,19:25,25:19)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Matea Trampus     elektronički zapisničar: Milenko Korica
 
3. SKUPINA (II. DIO)
1. kolo
2. OK SPLIT - OK ZADAR 3:1 (27:25,19:25,25:23,25:13)
2. kolo
4. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 3:1 (25:8,25:17,19:25,25:19)
3. kolo
5. OK SPLIT - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:20,27:29,25:17,25:18)
4. kolo
8. OK ZADAR - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:14,25:20)
5. kolo
10. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK 3:1 (23:25,25:21,25:14,25:17)
6. kolo
11. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK SPLIT 3:1 (25:14,23:25,25:19,26:24)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
58. OK SPLIT - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:19,25:13,25:18)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Zoran Kozić
1. granični sudac: Dragica Pivac     2. granični sudac: Marko Dubravčić     elektronički zapisničar: Valentina Maretić
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
60. OK ZADAR - OK SPLIT 3:0 (25:16,26:24,25:16)
1. sudac: Marija Jakovac     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Nenad Čotrić
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
62. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 3:0 (25:17,25:23,28:26)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Zamaklar
1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Julija Šaravanja     elektronički zapisničar: Tihana Rakin
 
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
63. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK 3:1 (25:16,25:20,18:25,25:19)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Drago Peslać
1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Valentina Maretić     elektronički zapisničar: Sanda Žaja
 
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
66. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK SPLIT 0:3 (21:25,20:25,14:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Zoran Prodanović
1. granični sudac: Helena Šimunović     2. granični sudac: Filip Valentić     elektronički zapisničar: Luka Vidošić
 
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
68. OK SPLIT - OK ZADAR 3:2 (25:14,16:25,25:17,25:27,15:11)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Zoran Kozić
1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Marko Šimac     elektronički zapisničar: Ante Jukić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 21. ožujka 2019., 12,46
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem