Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SPLIT
  Klub: OK SPLIT
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: tajnik - Ilija Klepo - mob: 098/904-4725
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
2 Ana Glavinović tehničar
3 Josipa Šalinović srednji bloker
4 Ana Ćubelić libero
5 Anamarija Ratković srednji bloker
6 Luna Bečić primač
7 Mirna Bečić primač
8 Ana Sobin libero
9 Mara Franceschi srednji bloker
10 Ivona Peša srednji bloker
11 Đana Rogulj primač
12 Karla Magzan primač
13 Ana Burilović primač
14 Lucijana Terze primač
14 Klara Babić primač
15 Kate Lijić tehničar
16 Tia Kovčo libero
17 Lorena Jalić tehničar
18 Stela Vukasović primač
19 Marija Vrban tehničar
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ – seniorke
1. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
7. OK SPLIT – OK BRDA 3:0 (25:14,25:23,25:11)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     zapisničar: Antonia Mikulčić
1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Mara Olujić        
 
2. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
9. OK SPLIT – HAOK MLADOST odgođeno
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Goran Brozić        
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi dio natjecanja
1. kolo (19. rujna 2020., 20. rujna 2020.)
4. OK SPLIT – OK KAŠTELA 0:3 (23:25,24:26,27:29)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Joško Perajica     zapisničar: Mate Šimac
1. granični sudac: Antonia Mikulčić     2. granični sudac: Mara Olujić        
 
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
10. OK MARINA KAŠTELA – OK SPLIT 3:0 (25:22,29:27,25:16)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     zapisničar: Ivan Jukić
1. granični sudac: Jelena Grgurević     2. granični sudac: Ivana Magzan-Perić        
 
3. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
15. OK SPLIT – OK OLIMPIK 3:0 (25:19,25:19,25:15)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Ante Penga
1. granični sudac: Sara Garac     2. granični sudac: Mara Ruščić        
 
4. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
23. HAOK RIJEKA CO – OK SPLIT 3:2 (17:25,25:19,13:25,25:15,15:10)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Barbara Žunić     1. granični sudac: Fran Pavlović     2. granični sudac: Darija Jurjević
 
5. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
26. OK SPLIT – OK DINAMO 3:0 (28:26,25:14,25:22)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Marin Sladić     1. granični sudac: Jelena Grgurević     2. granični sudac: Deni Pivac
 
6. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
36. OK BRDA – OK SPLIT 3:1 (25:20,25:20,21:25,25:23)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Joško Perajica     zapisničar: Mate Šimac
1. granični sudac: Nina Mladina     2. granični sudac: Deni Pivac        
 
7. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
37. OK SPLIT – ŽOK OSIJEK 3:1 (25:19,24:26,25:16,25:22)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Mara Olujić
1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Petra Peslać        
 
8. kolo (14. studenog 2020., 14. studenog 2020.)
48. OK SPLIT – ŽOK ENNA VUKOVAR 2:3 (25:20,25:22,18:25,23:25,6:15)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mate Šimac     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
9. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
50. HAOK MLADOST – OK SPLIT odgođeno
10. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
59. OK SPLIT – OK POREČ subota, 12. prosinca 2020. u 18,00
11. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
63. ŽOK DUBROVNIK – OK SPLIT termin nije određen
12. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
70. OK KAŠTELA – OK SPLIT termin nije određen
13. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
76. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
14. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
81. OK OLIMPIK – OK SPLIT termin nije određen
15. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
89. OK SPLIT – HAOK RIJEKA CO termin nije određen
16. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
92. OK DINAMO – OK SPLIT termin nije određen
17. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
102. OK SPLIT – OK BRDA termin nije određen
18. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
103. ŽOK OSIJEK – OK SPLIT termin nije određen
19. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
114. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK SPLIT termin nije određen
20. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
116. OK SPLIT – HAOK MLADOST termin nije određen
21. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
125. OK POREČ – OK SPLIT termin nije određen
22. kolo (3. travnja 2021., 4. travnja 2021.)
129. OK SPLIT – ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 5. prosinca 2020., 17,41
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem