Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OŽK SPLIT VOLLEY TEAM
  Klub: OŽK SPLIT VOLLEY TEAM
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Mijo Vuković - 099 / 8641 507
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - JUG – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
1. OK MAKARSKA – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:10,25:17,25:22)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Drago Peslać
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK GUSAR 3:2 (25:23,25:20,22:25,19:25,15:3)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Petra Ivić        
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
13. OK MARINA KAŠTELA II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:17,25:16,25:15)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Petra Ivić     zapisničar: Deni Pivac
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
19. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:2 (25:15,25:18,23:25,22:25,15:12)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Zoran Kozić
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
25. OK BRDA II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:13,25:17,25:21)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Ante Penga     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Anđela Kavelj                
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
31. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK ŠIBENIK '91 0:3 (14:25,12:25,20:25)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Zoran Kozić
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
37. OK KAŠTELA II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:15,25:14,25:7)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Anđela Kavelj                
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
43. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – ŽOK TROGIR 0:3 (17:25,17:25,11:25)
1. sudac: Marko Surać     2. sudac: Petra Ivić        
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
49. OK ZADAR II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (5:25,18:25,19:25)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Marko Surać     delegat: Vedran Juravić
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
55. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK SPLIT II 0:3 (12:25,16:25,15:25)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Marko Surać     delegat: Zoran Kozić
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
61. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:19,25:21,25:13)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ivana Magzan-Perić                
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
67. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK MAKARSKA 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
73. OK GUSAR – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 1:3 (24:26,22:25,25:19,23:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Joško Perajica     zapisničar: Karla Čerkez
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
79. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (15:25,18:25,13:25)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Marko Surać     delegat: Zoran Kozić
 
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
85. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (15:25,15:25,13:25)
1. sudac: Anđela Turuk     2. sudac: Željko Zekić     delegat: Vedrana Serajlić
 
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
91. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK BRDA II 0:3 (3:25,13:25,13:25)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Petra Ivić     delegat: Zoran Kozić
 
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
97. OK ŠIBENIK '91 – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:17,25:10,25:13)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Zoran Kozić
 
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. veljače 2022.)
103. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK KAŠTELA II 0:3 (15:25,12:25,13:25)
1. sudac: Petra Ivić     2. sudac: Marko Surać     delegat: Zoran Kozić
 
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
109. ŽOK TROGIR – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:19,25:11,25:17)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Petra Ivić     zapisničar: Mara Ruščić
 
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
115. OK ZADAR II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:21,25:21,25:18)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Stipe Belić        
 
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
121. OK SPLIT II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:7,27:25,25:12)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Ante Penga     zapisničar: Ana Lončar
 
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
127. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (12:25,19:25,23:25)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Ivan Hrabrov        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem