Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK DARUVAR
  Klub: OK DARUVAR
Borilište: GSD Daruvar
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Tihomir Djedović - tajnik 091/ 1500 203
 
2. LIGA - REGIJA SJEVER – seniorke
Doigravanje za poredak od 7 - 12 mjesta
5. kolo
5. ŽOK BJELOVAR – OK DARUVAR 1:3 (24:26,25:21,11:25,17:25)
6. kolo
6. OK DARUVAR – ŽOK BJELOVAR 3:1 (28:26,25:22,26:28,26:24)
7. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
8. OK GLINA – OK DARUVAR 0:3 (20:25,18:25,22:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Stela Lalić        
 
8. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
11. OK PLAVI PEKLENICA – OK DARUVAR 1:3 (24:26,19:25,25:18,21:25)
1. sudac: Ema Mašić     2. sudac: Domagoj Košir        
 
9. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
15. HAOK ZAGREB II – OK DARUVAR 3:1 (25:21,18:25,26:24,25:23)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Ana Ivanković     zapisničar: Maris Doko
 
10. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
16. OK DARUVAR – OK BEDEX 3:0 (25:23,25:23,25:17)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Nikola Lončar        
 
11. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
20. OK DARUVAR – OK GLINA 3:0 (25:18,25:19,25:17)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Nikola Lončar        
 
12. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
23. OK DARUVAR – OK PLAVI PEKLENICA 3:2 (25:19,22:25,25:21,21:25,15:4)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Nikola Lončar        
 
13. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
27. OK DARUVAR – HAOK ZAGREB II 3:1 (31:29,25:17,21:25,29:27)
1. sudac: Paulina Piškor     2. sudac: Nikola Lončar        
 
14. kolo (27. travnja 2024., 28. travnja 2024.)
28. OK BEDEX – OK DARUVAR nedjelja 28. travnja 2024. u 12,30
SKUPINA ISTOK
1. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
1. OK DARUVAR – OK MEDVEŠČAK II 0:3 (15:25,20:25,21:25)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Nikola Lončar        
 
2. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
8. OK DARUVAR – OK DON BOSCO II 3:0 (25:18,25:23,25:13)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Stela Lalić        
 
3. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
10. ŽOK BJELOVAR – OK DARUVAR 1:3 (24:26,25:21,11:25,17:25)
1. sudac: Karla Skukan     2. sudac: Iva Košćak        
 
4. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
15. OK DARUVAR – HOK GORICA 1:3 (22:25,20:25,25:17,17:25)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Nikola Lončar        
 
5. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
19. OK IVANIĆ GRAD – OK DARUVAR 1:3 (17:25,25:20,16:25,13:25)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Lovro Mlinac
 
6. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
22. OK DARUVAR – OK VELIKA GORICA II 3:0 (25:20,25:8,25:23)
1. sudac: Karla Skukan     2. sudac: Nikola Lončar        
 
7. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
28. 0 – OK DARUVAR -
8. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
29. OK MEDVEŠČAK II – OK DARUVAR 3:0 (25:11,25:18,25:23)
1. sudac: Ana Pavlović     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Valentina Vrbanc
 
9. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
36. OK DON BOSCO II – OK DARUVAR 1:3 (19:25,25:23,23:25,14:25)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Petra Vizner        
 
10. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
38. OK DARUVAR – ŽOK BJELOVAR 3:1 (28:26,25:22,26:28,26:24)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Nika Šoštarić        
 
11. kolo (27. siječnja 2023., 28. siječnja 2023.)
43. HOK GORICA – OK DARUVAR 3:1 (22:25,25:17,25:11,25:20)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Nika Papak
 
12. kolo (2. veljače 2023., 3. veljače 2023.)
47. OK DARUVAR – OK IVANIĆ GRAD 3:0 (26:24,25:11,25:8)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Nika Šoštarić        
 
13. kolo (10. veljače 2023., 11. veljače 2023.)
50. OK VELIKA GORICA II – OK DARUVAR 0:3 (19:25,23:25,16:25)
1. sudac: Nika Novak-Stanko     2. sudac: Ana Ivanković     zapisničar: Petra Vizner
 
14. kolo (17. veljače 2023., 18. veljače 2023.)
56. OK DARUVAR – 0 -
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem