Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK NEBO
  Klub: OK NEBO
Dvorana: ŠRC Inter Zaprešić
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Tanja Malkoč 097/ 7520 500
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ – seniorke
1. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
1. OK NEBO – HAOK MLADOST 0:3 (18:25,17:25,16:25)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Igor Pihler        
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
1. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
5. OK KARLOVAC – OK NEBO 3:0 (25:23,25:20,25:21)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Željko Grgas
 
2. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
8. OK NEBO – HAOK MLADOST II 2:3 (25:22,20:25,25:23,15:25,14:16)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Marijan Duka
 
3. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
18. OK UMAG – OK NEBO 0:3 (18:25,25:27,19:25)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Edi Grgorinić     zapisničar: Marin Raić
1. granični sudac: Ariana Paljuh     2. granični sudac: Nina Finderle        
 
4. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
19. ŽOK OSIJEK II – OK NEBO 2:3 (25:19,25:27,25:19,21:25,10:15)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Tihana Rakin     1. granični sudac: Andrea Astaloš     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt
 
5. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
30. OK NEBO – OK VELI VRH 0:3 (17:25,17:25,16:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Zdravko Hranić
 
6. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
32. ŽOK SINJ – OK NEBO 1:3 (17:25,24:26,25:21,20:25)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Antonia Mikulčić
 
7. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
41. OK NEBO – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:22,25:16,25:17)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Miroslav Milinović
 
8. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
45. OK KITRO VARAŽDIN – OK NEBO subota, 23. siječnja 2021. u 18,00
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Mislav Ptiček        
 
9. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
52. OK NEBO – OK ZADAR 3:0 (25:21,25:20,25:23)
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Miroslav Milinović
 
10. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
58. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK NEBO 3:2 (20:25,25:23,25:22,16:25,15:8)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Luka Vidošić
1. granični sudac: Helena Šimunović     2. granični sudac: Dora Ivanić        
 
11. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
63. OK NEBO – OK DON BOSCO 3:0 (25:18,25:12,25:20)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zdravko Hranić
 
12. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
71. OK NEBO – OK KARLOVAC termin nije određen
13. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
74. HAOK MLADOST II – OK NEBO termin nije određen
14. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
84. OK NEBO – OK UMAG termin nije određen
15. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
85. OK NEBO – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
16. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
96. OK VELI VRH – OK NEBO termin nije određen
17. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2020.)
98. OK NEBO – ŽOK SINJ termin nije određen
18. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
107. ŽOK DRENOVA – OK NEBO termin nije određen
19. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
111. OK NEBO – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
20. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2020.)
118. OK ZADAR – OK NEBO termin nije određen
21. kolo (10. travnja 2021., 11. travnja 2021.)
124. OK NEBO – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
22. kolo (17. travnja 2021., 18. travnja 2021.)
129. OK DON BOSCO – OK NEBO termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 22. siječnja 2021., 10,51
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem