Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
  Klub: ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Danijel Mazur, 095 533 4977
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - ISTOK – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
4. ŽOK NAŠICE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (20:25,15:25,19:25)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Barbara Bogdanović                
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
9. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK VALPOVKA 3:1 (25:13,19:25,25:20,25:21)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Duško Živković
zapisničar: Lukrecija Šarić                
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
17. OK BELIŠĆE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (12:25,8:25,20:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Ema Srakić                
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
20. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK LINGA 3:0 (25:23,25:22,25:20)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš                
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
30. OK ĐAKOVO – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:1 (25:20,22:25,25:22,25:18)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ružica Krizmanić                
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
31. OK KOLONIJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:3 (25:22,25:18,21:25,13:25,5:15)
1. sudac: Ivana Kožul     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Josipa Babić                
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
42. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:19,25:14,25:10)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Matea Trampus
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
44. ŽOK OSIJEK III – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (22:25,25:19,21:25,21:25)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Barbara Bogdanović                
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
53. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK POSAVINA BROD 3:0 (25:9,25:17,25:22)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Milenko Korica     zapisničar: Barbara Bogdanović
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
57. AOK OSIJEK – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (16:25,12:25,6:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Barbara Bogdanović
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
64. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK VINKOVCI 0:3 (35:37,15:25,20:25)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Duško Živković
zapisničar: Matea Trampus                
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
70. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK NAŠICE termin nije određen
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
75. OK VALPOVKA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC termin nije određen
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
83. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK BELIŠĆE termin nije određen
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
86. OK LINGA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC termin nije određen
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
96. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK ĐAKOVO termin nije određen
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
97. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK KOLONIJA termin nije određen
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
108. ŽOK VALLIS AUREA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC termin nije određen
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
110. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK OSIJEK III termin nije određen
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
119. OK POSAVINA BROD – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC termin nije određen
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
123. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – AOK OSIJEK termin nije određen
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
130. ŽOK VINKOVCI – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem